Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
00:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Swanla Theater
Zevenhuizen
The Lux
Zeewolde
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
00:00
Theater 't Web
Bleiswijk
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Beun
Heiloo
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
20:30
Theater de Kaasfabriek
Wormer
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
00:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
00:00
Theater Walhalla
Rotterdam
00:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
00:00
Theater Bouwkunde
Deventer
00:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
20:00
Boom Chicago
Amsterdam
20:30
Theater Floralis
Lisse
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Kleine Komedie
Amsterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Meerpaal
Dronten
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Drommedaris
Enkhuizen
Het Parochiehuis
Delden
20:00
Hofman
Utrecht
Markant Uden
Uden
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Schouwburg Venray
Venray
00:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
00:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:30
Theater Ins Blau
Leiden
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Beneluxtheater
Berlicum
00:00
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:30
De Meerpaal
Dronten
20:15
De Molenberg
Delfzijl
De Muze
Noordwijk
00:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
Dok6
Panningen
20:15
Figi Theater
Zeist
19:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
Junushoff Theater
Wageningen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
zaterdag 16 november 2019
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Posttheater, Arnhem
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
Francis van Broekhuizen & Gregor Bak - Bij twijfel hard zingen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Urbanus
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Cabarestafette
Schouwburg Ogterop, Meppel
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Sara Kroos - Verte
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee
Swanla Theater, Zevenhuizen
Enge Buren - BASTA!
The Lux, Zeewolde
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater 't Pand, Gorinchem
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater 't Web, Bleiswijk
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Lebbis - De Ervaring
Theater de Beun, Heiloo
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Theater De Boerderij, Huizen
20:30
Daan Boom - De Eerste
Theater de Kaasfabriek , Wormer
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater De Lievekamp, Oss
00:00
Yora Rienstra - UP
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater Walhalla, Rotterdam
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Wesopa Weesp, Weesp
zondag 17 november 2019
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Theater Bouwkunde, Deventer
00:00
Yora Rienstra - UP
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
maandag 18 november 2019
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Beatrix Theater, Utrecht
20:00
Randy Feltface
Boom Chicago, Amsterdam
20:30
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Theater Floralis, Lisse
dinsdag 19 november 2019
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Best of... Ton Kas
De Kleine Komedie, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Deventer Schouwburg, Deventer
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Hehobros - Hehobros on tour
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater 't Speelhuis, Helmond
De Patrizanen - Het leven an sich
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
woensdag 20 november 2019
20:00
Clifton Braam - Alles kan, niks moet
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Chassé Theater, Breda
Best of... Ton Kas
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Fabian Franciscus - VLAFEEST
De Meerpaal, Dronten
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Drommedaris, Enkhuizen
Nathalie Baartman - Breek
Het Parochiehuis, Delden
20:00
Utrecht Laughs: English Comedy Night
Hofman, Utrecht
De Patrizanen - Het leven an sich
Markant Uden, Uden
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Zoutmus - Kuikens van beton
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Yora Rienstra - UP
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Schouwburg Venray, Venray
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater De Leest, Waalwijk
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Theater De Verwachting, Ritthem
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:30
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater Ins Blau, Leiden
20:15
Daan Boom - De Eerste
Theater Zuidplein, Rotterdam
Henry van Loon - Onze Henry
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
donderdag 21 november 2019
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Beneluxtheater, Berlicum
00:00
René van Meurs - Hunkert
C.C. Martien van Doorne, Deurne
20:30
Schadevrije Jaren (try-out) – Tim Hartog
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Cpunt Theater, Hoofddorp
Best of... Ton Kas
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
De Maagd, Bergen op Zoom
20:30
Zoutmus - Kuikens van beton
De Meerpaal, Dronten
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
De Molenberg, Delfzijl
Henry van Loon - Onze Henry
De Muze, Noordwijk
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Dok6, Panningen
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Figi Theater, Zeist
19:30
P.S. Neem je zwemspullen mee!
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Sara Kroos - Verte
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Het Kielzog, Hoogezand
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Junushoff Theater, Wageningen
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Najib Amhali - Waar was ik?
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Kirsten van Teijn
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Parktheater, Eindhoven
20:30
Enge Buren - BASTA!
Posttheater, Arnhem
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:15
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
Schaffelaartheater, Barneveld
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee AKF Sonneveldprijs
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Daan Boom - De Eerste
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn