Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
00:00
Posttheater
Arnhem
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
00:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koningshof
Maassluis
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Het Klooster
Woerden
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
00:00
Fulcotheater
IJsselstein
Dorpshuis De Kastanjeboom
Dirkshorn
Diligentia
Den Haag
20:15
Den Bolder
Waspik
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
De Meerpaal
Dronten
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
C.C. De Kei
Reusel
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
00:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
00:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Theater Floralis
Lisse
20:00
Boom Chicago
Amsterdam
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Theater Ins Blau
Leiden
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
00:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
00:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Markant Uden
Uden
20:00
Hofman
Utrecht
Het Parochiehuis
Delden
20:30
Drommedaris
Enkhuizen
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
De Meerpaal
Dronten
De Kleine Komedie
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:30
Werftheater
Utrecht
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
00:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:30
Posttheater
Arnhem
Parktheater
Eindhoven
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
Goudse Schouwburg
Gouda
19:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:15
Figi Theater
Zeist
zaterdag 16 november 2019
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Posttheater, Arnhem
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Tisjeboyjay
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Orpheus, Apeldoorn
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Lindenberg Theater, Nijmegen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
Koningshof, Maassluis
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Het Klooster, Woerden
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Het Evertshuis, Bodegraven
20:30
Mouna Laroussi - Schijtziek
Goudse Schouwburg, Gouda
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Fulcotheater, IJsselstein
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Dorpshuis De Kastanjeboom, Dirkshorn
De Patrizanen - Het leven an sich
Diligentia, Den Haag
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Den Bolder, Waspik
20:15
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
De Weijer, Boxmeer
20:30
Gestampte Meisjes
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk (try-out)
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
De Meerpaal, Dronten
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Hehobros
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Rundfunk - Todesangstschrei
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
C.C. De Kei, Reusel
20:30
Zoutmus - Kuikens van beton
Agora Theater Lelystad, Lelystad
zondag 17 november 2019
00:00
Yora Rienstra - UP
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
maandag 18 november 2019
20:30
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Theater Floralis, Lisse
20:00
Randy Feltface
Boom Chicago, Amsterdam
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Beatrix Theater, Utrecht
dinsdag 19 november 2019
De Patrizanen - Het leven an sich
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Hehobros - Hehobros on tour
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Deventer Schouwburg, Deventer
Best of... Ton Kas
De Kleine Komedie, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
woensdag 20 november 2019
Henry van Loon - Onze Henry
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Daan Boom - De Eerste
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater Ins Blau, Leiden
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Theater De Verwachting, Ritthem
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater De Leest, Waalwijk
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater Aan de Slinger, Houten
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Schouwburg Venray, Venray
Yora Rienstra - UP
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Zoutmus - Kuikens van beton
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
De Patrizanen - Het leven an sich
Markant Uden, Uden
20:00
Utrecht Laughs: English Comedy Night
Hofman, Utrecht
Nathalie Baartman - Breek
Het Parochiehuis, Delden
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Drommedaris, Enkhuizen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Fabian Franciscus - VLAFEEST
De Meerpaal, Dronten
Best of... Ton Kas
De Kleine Komedie, Amsterdam
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Chassé Theater, Breda
20:00
Clifton Braam - Alles kan, niks moet
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
donderdag 21 november 2019
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Werftheater, Utrecht
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:30
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Hof 88, Almelo
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Lebbis - De Ervaring
Theater De Veste, Delft
20:15
Hehobros
Theater de Speeldoos, Baarn
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Daan Boom - De Eerste
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee AKF Sonneveldprijs
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:30
Enge Buren - BASTA!
Posttheater, Arnhem
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Parktheater, Eindhoven
20:30
Kirsten van Teijn
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Najib Amhali - Waar was ik?
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Het Kielzog, Hoogezand
Sara Kroos - Verte
Goudse Schouwburg, Gouda
19:30
P.S. Neem je zwemspullen mee!
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Figi Theater, Zeist