Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Schuur
Haarlem
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
De Eendracht
Gemert
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:15
Theater de Kaasfabriek
Wormer
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater Naat Piek
Uden
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
ATLAS Theater
Emmen
20:30
BREStheater
Brielle
20:30
Drommedaris
Enkhuizen
20:30
Het Trefpunt
Warmond
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Gryphus
Vierlingsbeek
21:15
Theater aan de Schie
Schiedam
De Meenthe
Steenwijk
De Smeltkroes
Maarheeze
Figi Theater
Zeist
Goudse Schouwburg
Gouda
Kulturhus
Denekamp
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Schuur
Zevenbergen
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Schuur
Haarlem
20:00
Theater 't Web
Bleiswijk
20:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
Zaal Onder De Toren
Wissenkerke
20:15
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Theater Naat Piek
Uden
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
C.C. Hillegom
Hillegom
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater Floralis
Lisse
Theater Sneek
Sneek
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Zaantheater
Zaandam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
De Spil
Roeselare
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Storm
Winterswijk
Werftheater
Utrecht
20:00
C.C. Ter Dilft
Bornem
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
vrijdag 04 november 2022
20:00
Nesim el Ahmadi - TaBoe!
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Saman Amini's integratieplan
Schuur, Haarlem
20:00
Abel van Gijlswijk - AABZ ’22 TOUR: Rebranding Anarchisme
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Jochen Otten - Zijn stinkende best
De Eendracht, Gemert
20:15
Paul Haenen - Haenen Brengt Vreugde
Diligentia, Den Haag
20:15
Freek De Jonge - De Schreef
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2022
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig
Theater Dakota, Den Haag
20:15
Martijn Koning - Appeltjes Schillen
Theater de Kaasfabriek , Wormer
20:15
Pieter Verelst - Ten Aarzel
Theater De Verwachting, Ritthem
20:15
Tim Fransen - De Mens En Ik
Theater De Veste, Delft
20:15
Mark van de Veerdonk - Podiumbeest Ontsnapt!
Theater Naat Piek, Uden
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
Theater Sneek, Sneek
20:15
Rayen Panday - Focus
van Beresteyn, Veendam
20:30
Lotte Velvet - Ondergrond
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
ATLAS Theater, Emmen
20:30
Merijn Scholten - Solo
BREStheater, Brielle
20:30
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel
Drommedaris, Enkhuizen
20:30
Amsterdam Kleinkunst Festival Finalistentournee
Het Trefpunt, Warmond
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2022
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Anne Neuteboom - Effe niet met je mening
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Gummbah / Leonard Bedaux Cinema
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Thjum Arts - Tijdloos Genot
Gryphus, Vierlingsbeek
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Theater aan de Schie, Schiedam
zaterdag 05 november 2022
Peter Pannekoek - DNA
De Meenthe, Steenwijk
Max van den Burg - Cultureel erfgoed
De Smeltkroes, Maarheeze
Jan Beuving - Restante
Figi Theater, Zeist
Paul de Leeuw - 60? We zien wel…
Goudse Schouwburg, Gouda
Christel de Laat - Hoe dan?!
Kulturhus, Denekamp
Andries Tunru - In Theorie
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Claudia De Breij - Oudejaarsconference 2022
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Theo Maassen - Onbekend Terrein
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Henry van Loon - Jannie the Showdog
Theater de Bussel, Oosterhout
Kees Van Amstel - Vluchtweg Altijd Vrijhouden
Theater de Schuur, Zevenbergen
19:00
The Comedy Store
Melkweg, Amsterdam
20:00
Lebbis - De Ziel
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Arnout Van Den Bossche | Burn-out Voor Beginners
Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Rayen Panday - Focus
Parktheater, Eindhoven
20:00
Tineke Schouten - Dubbel
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
René Van Meurs - 2636
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Saman Amini's integratieplan
Schuur, Haarlem
20:00
Amsterdam Kleinkunst Festival Finalistentournee
Theater 't Web, Bleiswijk
20:00
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:00
Paul Haenen - Haenen Brengt Vreugde
Zaal Onder De Toren, Wissenkerke
20:15
LOS muziektheater - Lusten en Lasten
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
20:15
Martijn Koning - Appeltjes Schillen
De Weijer, Boxmeer
20:15
Kasper van Kooten - Van Kooten en de beat
Diligentia, Den Haag
20:15
Freek De Jonge - De Schreef
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Meervaart, Amsterdam
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2022
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference 2022
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Tim Fransen - De Mens En Ik
Theater De Veste, Delft
20:15
n00b speelt n00b
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Mark van de Veerdonk - Podiumbeest Ontsnapt!
Theater Naat Piek, Uden
20:30
Jochen Otten - Zijn stinkende best
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2022
C.C. Hillegom, Hillegom
20:30
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Remy Evers - Gewoon Remy
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt
Theater De Omval, Diemen
20:30
André Manuel - Sneu
Theater PePijn, Den Haag
zondag 06 november 2022
Brigitte Kaandorp / Jenny Arean - Gedeelde smart
Theater de Spiegel, Zwolle
Ronald Goedemondt - Met Knielende Knikjes
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Kiki Schippers - Meer
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference 2022
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Amsterdam Kleinkunst Festival Finalistentournee
Theater de Purmaryn, Purmerend
maandag 07 november 2022
Brigitte Kaandorp / Jenny Arean - Gedeelde smart
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
Beatrix Theater, Utrecht
20:00
Kiki Schippers - Meer
Diligentia, Den Haag
20:00
Freek De Jonge - De Schreef
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Merijn Scholten - Solo
Theater Floralis, Lisse
dinsdag 08 november 2022
Paul de Leeuw - 60? We zien wel…
Theater Sneek, Sneek
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
Zaantheater, Zaandam
20:00
Jim Gaffigan
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Tim Fransen - De Mens En Ik
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
René Van Meurs - 2636
De Spil, Roeselare
20:30
Saman Amini's integratieplan
Parktheater, Eindhoven
20:30
Abel van Gijlswijk - AABZ ’22 TOUR: Rebranding Anarchisme
Theater de Griffioen, Amstelveen
woensdag 09 november 2022
Pieter Derks - Uit Het Niets
Schouwburg Het Park, Hoorn
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Ronald Goedemondt - Met Knielende Knikjes
Theater de Purmaryn, Purmerend
Jan Beuving - Restante
Theater de Stoep, Spijkenisse
Bert Visscher - Dat Zie Je Een Ander Niet Doen
Theater De Storm, Winterswijk
Maarten Westra Hoekzema - Toen eindelijk alles lukte
Werftheater, Utrecht
20:00
René Van Meurs - 2636
C.C. Ter Dilft, Bornem
20:00
Rayen Panday - Focus
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Freek De Jonge - De Schreef
Goudse Schouwburg, Gouda