Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Fransche School Culemborg
Culemborg
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater PePijn
Den Haag
Theaterhotel Almelo
Almelo
C.C. De Herbakker
Eeklo
20:30
Posttheater
Arnhem
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Werftheater
Utrecht
Goudse Schouwburg
Gouda
C.C. De Herbakker
Eeklo
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Vorstin
Hilversum
Theater Walhalla
Rotterdam
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Werftheater
Utrecht
Theater De Veste
Delft
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Vestzaktheater
Enschede
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Posttheater
Arnhem
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:15
Theater Concordia
Haastrecht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Parktheater
Eindhoven
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater PePijn
Den Haag
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
De Dillewijn
Ankeveen
Chassé Theater
Breda
Theater Walhalla
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:30
Theater De Verbeelding
Purmerend
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater Dakota
Den Haag
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Flint
Amersfoort
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater de Schuur
Zevenbergen
Theater Walhalla
Rotterdam
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Diligentia
Den Haag
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
C.C. Breughelzaal
Bree
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Parktheater
Eindhoven
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
Het Klooster
Woerden
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Spant!
Bussum
20:00
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
De Meerpaal
Dronten
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
C.C. Het LOO
Tessenderlo
Werftheater
Utrecht
20:30
Witte Theater
IJmuiden
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Nijdrop
Opwijk
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
zaterdag 10 september 2016
Wilfried de Jong & Bruut!
Fransche School Culemborg, Culemborg
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Lindenberg Theater, Nijmegen
maandag 12 september 2016
Youp van 't Hek - Licht
Theaterhotel Almelo, Almelo
dinsdag 13 september 2016
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater PePijn, Den Haag
Youp van 't Hek - Licht
Theaterhotel Almelo, Almelo
woensdag 14 september 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. De Herbakker, Eeklo
20:30
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Posttheater, Arnhem
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo
Theater Walhalla, Rotterdam
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Mini & Maxi
Theater de Spiegel, Zwolle
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Werftheater, Utrecht
Wilfried de Jong & Bruut!
Goudse Schouwburg, Gouda
donderdag 15 september 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. De Herbakker, Eeklo
20:30
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Posttheater, Arnhem
20:00
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo
Theater Walhalla, Rotterdam
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
José Schuringa / Lotte Vermeulen / Paul Schoolderman
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Griffioen, Amstelveen
Minou Bosua - Minoux
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Theo Maassen - Kwaad tot erger
Parktheater, Eindhoven
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Werftheater, Utrecht
Wilfried de Jong & Bruut!
Theater De Veste, Delft
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg De Kring, Roosendaal
vrijdag 16 september 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
André Manuel - De Onzen
Vestzaktheater, Enschede
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Het Veur Theater, Leidschendam
Cabarestafette
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Posttheater, Arnhem
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater Concordia, Haastrecht
Lenette van Dongen - Tegenwind
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Mini & Maxi
Parktheater, Eindhoven
Minou Bosua - Minoux
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater PePijn, Den Haag
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater De Leest, Waalwijk
Vincent Bijlo & The Rossettis - Op woeste hoogte
De Dillewijn, Ankeveen
Wilfried de Jong & Bruut!
Chassé Theater, Breda
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater Walhalla, Rotterdam
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg De Kring, Roosendaal
zaterdag 17 september 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:30
André Manuel - De Onzen
Theater De Verbeelding, Purmerend
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater Zuidplein, Rotterdam
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Jochen Otten
Diligentia, Den Haag
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater Dakota, Den Haag
Lenette van Dongen - Tegenwind
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:15
Marjolijn van Kooten - Paniek
Theater de Schalm, Veldhoven
Mini & Maxi
Flint, Amersfoort
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Goudse Schouwburg, Gouda
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Het Dorpshuis, Nigtevecht
Ton Kas - JABROER
Schouwburg Het Park, Hoorn
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theater de Schuur, Zevenbergen
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater Walhalla, Rotterdam
zondag 18 september 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
maandag 19 september 2016
Vincent Bijlo & The Rossettis - Op woeste hoogte
De Kleine Komedie, Amsterdam
Youp van 't Hek - Licht
Goudse Schouwburg, Gouda
dinsdag 20 september 2016
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Theater de Griffioen, Amstelveen
Katinka Polderman - Prinsjesdag cabaret
Diligentia, Den Haag
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Steve-O
TivoliVredenburg, Utrecht
Ton Kas - JABROER
De Kleine Komedie, Amsterdam
Youp van 't Hek - Licht
Goudse Schouwburg, Gouda
woensdag 21 september 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Breughelzaal, Bree
20:30
Cabarestafette
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo
Parktheater, Eindhoven
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Het Klooster, Woerden
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Mini & Maxi
Cpunt Theater, Hoofddorp
Minou Bosua - Minoux
Spant!, Bussum
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop!
Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
20:00
NUHR - Draai het eens om
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
De Meerpaal, Dronten
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Meervaart, Amsterdam
Ton Kas - JABROER
De Kleine Komedie, Amsterdam
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
donderdag 22 september 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Het LOO, Tessenderlo
André Manuel - De Onzen
Werftheater, Utrecht
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Witte Theater, IJmuiden
20:00
Cabarestafette
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater de Griffioen, Amstelveen
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Freddy De Vadder
Nijdrop, Opwijk
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Schouwburg Lochem, Lochem