Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
van Beresteyn
Veendam
Het Klooster
Woerden
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater PePijn
Den Haag
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Posttheater
Arnhem
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater PePijn
Den Haag
C.C. De Herbakker
Eeklo
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Walhalla
Rotterdam
Werftheater
Utrecht
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater De Veste
Delft
Theater PePijn
Den Haag
C.C. De Herbakker
Eeklo
Parktheater
Eindhoven
20:00
Vorstin
Hilversum
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
Werftheater
Utrecht
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
De Dillewijn
Ankeveen
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:30
Posttheater
Arnhem
Chassé Theater
Breda
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Parktheater
Eindhoven
Vestzaktheater
Enschede
20:15
Theater Concordia
Haastrecht
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Lindenberg Theater
Nijmegen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater Walhalla
Rotterdam
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Flint
Amersfoort
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater Dakota
Den Haag
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg Het Park
Hoorn
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Het Dorpshuis
Nigtevecht
20:30
Theater De Verbeelding
Purmerend
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Schuur
Zevenbergen
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
C.C. Breughelzaal
Bree
Spant!
Bussum
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
De Meerpaal
Dronten
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
Het Klooster
Woerden
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Speeldoos
Baarn
Fransche School Culemborg
Culemborg
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater De Omval
Diemen
ATLAS Theater
Emmen
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Witte Theater
IJmuiden
zaterdag 10 september 2016
De Partizanen - Welkom in Partizanië
van Beresteyn, Veendam
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Het Klooster, Woerden
maandag 12 september 2016
Youp van 't Hek - Licht
Theaterhotel Almelo, Almelo
dinsdag 13 september 2016
Youp van 't Hek - Licht
Theaterhotel Almelo, Almelo
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater PePijn, Den Haag
woensdag 14 september 2016
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Posttheater, Arnhem
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater PePijn, Den Haag
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. De Herbakker, Eeklo
Wilfried de Jong & Bruut!
Goudse Schouwburg, Gouda
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo
Theater Walhalla, Rotterdam
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Werftheater, Utrecht
20:00
Mini & Maxi
Theater de Spiegel, Zwolle
donderdag 15 september 2016
Minou Bosua - Minoux
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:30
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Posttheater, Arnhem
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Wilfried de Jong & Bruut!
Theater De Veste, Delft
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater PePijn, Den Haag
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. De Herbakker, Eeklo
Theo Maassen - Kwaad tot erger
Parktheater, Eindhoven
20:00
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
José Schuringa / Lotte Vermeulen / Paul Schoolderman
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Werftheater, Utrecht
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
vrijdag 16 september 2016
Minou Bosua - Minoux
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Vincent Bijlo & The Rossettis - Op woeste hoogte
De Dillewijn, Ankeveen
Alex Agnew - Unfinished Business
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:30
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Posttheater, Arnhem
Wilfried de Jong & Bruut!
Chassé Theater, Breda
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Mini & Maxi
Parktheater, Eindhoven
André Manuel - De Onzen
Vestzaktheater, Enschede
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater Concordia, Haastrecht
Cabarestafette
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Het Veur Theater, Leidschendam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Lindenberg Theater, Nijmegen
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater Walhalla, Rotterdam
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater De Leest, Waalwijk
zaterdag 17 september 2016
Mini & Maxi
Flint, Amersfoort
Alex Agnew - Unfinished Business
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Jochen Otten
Diligentia, Den Haag
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater Dakota, Den Haag
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Goudse Schouwburg, Gouda
Ton Kas - JABROER
Schouwburg Het Park, Hoorn
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Het Dorpshuis, Nigtevecht
20:30
André Manuel - De Onzen
Theater De Verbeelding, Purmerend
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater Zuidplein, Rotterdam
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater Walhalla, Rotterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:15
Marjolijn van Kooten - Paniek
Theater de Schalm, Veldhoven
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theater de Schuur, Zevenbergen
zondag 18 september 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
maandag 19 september 2016
Vincent Bijlo & The Rossettis - Op woeste hoogte
De Kleine Komedie, Amsterdam
Youp van 't Hek - Licht
Goudse Schouwburg, Gouda
dinsdag 20 september 2016
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Theater de Griffioen, Amstelveen
Ton Kas - JABROER
De Kleine Komedie, Amsterdam
Katinka Polderman - Prinsjesdag cabaret
Diligentia, Den Haag
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Youp van 't Hek - Licht
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Steve-O
TivoliVredenburg, Utrecht
woensdag 21 september 2016
20:30
Cabarestafette
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Meervaart, Amsterdam
Ton Kas - JABROER
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
NUHR - Draai het eens om
De Nieuwe Kolk, Assen
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Breughelzaal, Bree
Minou Bosua - Minoux
Spant!, Bussum
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
De Meerpaal, Dronten
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo
Parktheater, Eindhoven
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop!
Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
20:15
Mini & Maxi
Cpunt Theater, Hoofddorp
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Het Klooster, Woerden
donderdag 22 september 2016
THNX! 2016: De Lach van de Vrijwilliger
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater de Griffioen, Amstelveen
Ton Kas - JABROER
De Kleine Komedie, Amsterdam
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theater de Speeldoos, Baarn
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Fransche School Culemborg, Culemborg
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater De Omval, Diemen
Youp van 't Hek - Licht
ATLAS Theater, Emmen
Minou Bosua - Minoux
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Witte Theater, IJmuiden