Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Diligentia
Den Haag
Dorpshuis De Kastanjeboom
Dirkshorn
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Beun
Heiloo
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
00:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Koningshof
Maassluis
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
00:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
C.C. De Kei
Reusel
00:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
00:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Den Bolder
Waspik
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
Het Klooster
Woerden
20:30
Theater de Kaasfabriek
Wormer
The Lux
Zeewolde
20:15
Swanla Theater
Zevenhuizen
00:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
00:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Boom Chicago
Amsterdam
20:30
Theater Floralis
Lisse
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
Theater de Speeldoos
Baarn
Chassé Theater
Breda
Het Parochiehuis
Delden
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:30
Drommedaris
Enkhuizen
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Theater Ins Blau
Leiden
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Markant Uden
Uden
20:00
Hofman
Utrecht
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
00:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater Hof 88
Almelo
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
00:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
19:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
Beneluxtheater
Berlicum
Theater De Veste
Delft
20:15
De Molenberg
Delfzijl
00:00
C.C. Martien van Doorne
Deurne
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
De Meerpaal
Dronten
Parktheater
Eindhoven
zaterdag 16 november 2019
De Patrizanen - Het leven an sich
Diligentia, Den Haag
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Dorpshuis De Kastanjeboom, Dirkshorn
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
De Meerpaal, Dronten
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk (try-out)
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Gestampte Meisjes
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Mouna Laroussi - Schijtziek
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Tisjeboyjay
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Lebbis - De Ervaring
Theater de Beun, Heiloo
20:30
Rundfunk - Todesangstschrei
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Theater De Boerderij, Huizen
20:15
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Hehobros
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Zoutmus - Kuikens van beton
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Urbanus
Schouwburg Lochem, Lochem
Henry van Loon - Onze Henry
Koningshof, Maassluis
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Cabarestafette
Schouwburg Ogterop, Meppel
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
C.C. De Kei, Reusel
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater Walhalla, Rotterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Sara Kroos - Verte
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Den Bolder, Waspik
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Wesopa Weesp, Weesp
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Het Klooster, Woerden
20:30
Daan Boom - De Eerste
Theater de Kaasfabriek , Wormer
Enge Buren - BASTA!
The Lux, Zeewolde
20:15
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee
Swanla Theater, Zevenhuizen
zondag 17 november 2019
00:00
Yora Rienstra - UP
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
maandag 18 november 2019
20:00
Randy Feltface
Boom Chicago, Amsterdam
20:30
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Theater Floralis, Lisse
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Beatrix Theater, Utrecht
dinsdag 19 november 2019
20:30
Hehobros - Hehobros on tour
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Best of... Ton Kas
De Kleine Komedie, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Deventer Schouwburg, Deventer
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater 't Speelhuis, Helmond
De Patrizanen - Het leven an sich
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Oude Luxor Theater, Rotterdam
woensdag 20 november 2019
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Henry van Loon - Onze Henry
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Zoutmus - Kuikens van beton
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Clifton Braam - Alles kan, niks moet
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Best of... Ton Kas
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Theater de Speeldoos, Baarn
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Chassé Theater, Breda
Nathalie Baartman - Breek
Het Parochiehuis, Delden
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Fabian Franciscus - VLAFEEST
De Meerpaal, Dronten
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Drommedaris, Enkhuizen
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater Ins Blau, Leiden
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Theater De Verwachting, Ritthem
Yora Rienstra - UP
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Daan Boom - De Eerste
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
De Patrizanen - Het leven an sich
Markant Uden, Uden
20:00
Utrecht Laughs: English Comedy Night
Hofman, Utrecht
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater De Leest, Waalwijk
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
donderdag 21 november 2019
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Hof 88, Almelo
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Daan Boom - De Eerste
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee AKF Sonneveldprijs
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Best of... Ton Kas
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Enge Buren - BASTA!
Posttheater, Arnhem
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Hehobros
Theater de Speeldoos, Baarn
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
Schaffelaartheater, Barneveld
19:30
P.S. Neem je zwemspullen mee!
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Beneluxtheater, Berlicum
Lebbis - De Ervaring
Theater De Veste, Delft
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
De Molenberg, Delfzijl
00:00
René van Meurs - Hunkert
C.C. Martien van Doorne, Deurne
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Zoutmus - Kuikens van beton
De Meerpaal, Dronten
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Parktheater, Eindhoven