Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Ons Mierloos Theater
Mierlo
De Kattendans
Bergeijk
Chassé Theater
Breda
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Parktheater
Eindhoven
Jan van Besouw
Goirle
De Maagd
Bergen op Zoom
C.C. Myllesweerd
Mill
C.C. De Pas
Heesch
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater De Lievekamp
Oss
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
S.C.C. De Enck
Oirschot
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Den Bolder
Waspik
De Schattelijn
Geertruidenberg
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
C.C. Den Herd
Bladel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater 't Speelhuis
Helmond
Chassé Theater
Breda
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater De Leest
Waalwijk
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Fidei et Arti
Oudenbosch
De Smeltkroes
Maarheeze
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater 't Speelhuis
Helmond
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Markant Uden
Uden
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Kattendans
Bergeijk
C.C. Nesterlé
Nistelrode
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Cuijk
Cuijk
S.C.C. De Enck
Oirschot
Podium Boxtel
Boxtel
Chassé Theater
Breda
Vestzaktheater
Son
Theater De Leest
Waalwijk
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Parktheater
Eindhoven
Markant Uden
Uden
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
C.C. Zundert
Zundert
De Schakel
Gilze
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Lievekamp
Oss
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Markant Uden
Uden
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Chassé Theater
Breda
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Lievekamp
Oss
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Perron-3
Rosmalen
Parktheater
Eindhoven
Chassé Theater
Breda
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Bussel
Oosterhout
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
S.C.C. De Ruchte
Someren
Podium Boxtel
Boxtel
Markant Uden
Uden
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Chassé Theater
Breda
C.C. Den Herd
Bladel
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Leest
Waalwijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
S.C.C. De Enck
Oirschot
Fidei et Arti
Oudenbosch
De Weijer
Boxmeer
Parktheater
Eindhoven
Markant Uden
Uden
Cacaofabriek
Helmond
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Leest
Waalwijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
S.C.C. De Ruchte
Someren
Parktheater
Eindhoven
Chassé Theater
Breda
donderdag 12 maart 2020
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Ons Mierloos Theater, Mierlo
Oldenhermanns - Unsexed
De Kattendans, Bergeijk
Fresku
Chassé Theater, Breda
vrijdag 13 maart 2020
Debby Petter - De liefde voorbij
Theater De Leest, Waalwijk
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Rundfunk
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Parktheater, Eindhoven
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Jan van Besouw, Goirle
Karin Bloemen - Souvenirs
De Maagd, Bergen op Zoom
Guido Weijers - Masterclass Geluk
C.C. Myllesweerd, Mill
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
C.C. De Pas, Heesch
Ali B - Koorts
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
zaterdag 14 maart 2020
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Bij Robèrt... van Beckhoven
Theater De Lievekamp, Oss
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
S.C.C. De Enck, Oirschot
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Parktheater, Eindhoven
Stefano Keizers - Sorry Baby
Parktheater, Eindhoven
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Den Bolder, Waspik
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
De Schattelijn, Geertruidenberg
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
C.C. Den Herd, Bladel
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
dinsdag 17 maart 2020
Javier Guzman - Guzmán
Theater de Schalm, Veldhoven
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater 't Speelhuis, Helmond
Best of... Ton Kas
Chassé Theater, Breda
woensdag 18 maart 2020
Lebbis - De Ervaring
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Ali B - Koorts
Theater De Leest, Waalwijk
Huub Stapel - Het Huwelijk
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Fidei et Arti, Oudenbosch
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Smeltkroes, Maarheeze
donderdag 19 maart 2020
Lebbis - De Ervaring
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Daan Boom - De Eerste
Theater 't Speelhuis, Helmond
Stefano Keizers - Sorry Baby
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Patrick Laureij
Markant Uden, Uden
Marc de Hond - Voortschrijdend Inzicht
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
De Kattendans, Bergeijk
Guido Weijers - Masterclass Geluk
C.C. Nesterlé, Nistelrode
vrijdag 20 maart 2020
Groninger Studenten Cabaret Festival
Theater de Schalm, Veldhoven
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater De Leest, Waalwijk
Oldenhermanns - Unsexed
Theater de Bussel, Oosterhout
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Claudia de Breij - NU
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Barrie Stevens - The Show Must Go On
S.C.C. De Enck, Oirschot
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Podium Boxtel, Boxtel
Lonneke Dort - Na de lieve vrede
Chassé Theater, Breda
zaterdag 21 maart 2020
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Vestzaktheater, Son
Rayen Panday - Trigger
Theater De Leest, Waalwijk
Claudia de Breij - NU
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Karin Bloemen - Souvenirs
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Marcel Hensema - Alles in de hens
Parktheater, Eindhoven
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
Markant Uden, Uden
Barrie Stevens - The Show Must Go On
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Oldenhermanns - Unsexed
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Guido Weijers - Masterclass Geluk
C.C. Zundert, Zundert
zondag 22 maart 2020
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Schakel, Gilze
maandag 23 maart 2020
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater De Lievekamp, Oss
dinsdag 24 maart 2020
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater De Lievekamp, Oss
Debby Petter - De liefde voorbij
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Daan Boom - De Eerste
Markant Uden, Uden
woensdag 25 maart 2020
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Henry van Loon - Onze Henry
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Chassé Theater, Breda
donderdag 26 maart 2020
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater de Schalm, Veldhoven
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater De Lievekamp, Oss
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Schouwburg De Kring, Roosendaal
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Perron-3, Rosmalen
René van Meurs - Hunkert
Parktheater, Eindhoven
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Chassé Theater, Breda
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
vrijdag 27 maart 2020
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Theater de Bussel, Oosterhout
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater de Bussel, Oosterhout
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
S.C.C. De Ruchte, Someren
Cameretten - Finalistentournee
Podium Boxtel, Boxtel
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Markant Uden, Uden
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Rayen Panday - Trigger
Chassé Theater, Breda
Martijn Koning - Koning van de toekomst
C.C. Den Herd, Bladel
zaterdag 28 maart 2020
Berthold Gunster
Theater De Leest, Waalwijk
Daan Boom - De Eerste
Theater De Leest, Waalwijk
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Enge Buren - BASTA!
S.C.C. De Enck, Oirschot
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Fidei et Arti, Oudenbosch
Stefano Keizers - Sorry Baby
De Weijer, Boxmeer
zondag 29 maart 2020
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Parktheater, Eindhoven
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Markant Uden, Uden
Comedy For Charity - Lachen Voor Goed Doel
Cacaofabriek, Helmond
dinsdag 31 maart 2020
Ronald Goedemondt - Numero Uno
Theater de Schalm, Veldhoven
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater De Leest, Waalwijk
woensdag 01 april 2020
Nina De La Parra - Gods wegen
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Debby Petter - De liefde voorbij
S.C.C. De Ruchte, Someren
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Parktheater, Eindhoven
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Chassé Theater, Breda