Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
De Maagd
Bergen op Zoom
Parktheater
Eindhoven
Jan van Besouw
Goirle
C.C. De Pas
Heesch
C.C. Myllesweerd
Mill
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater De Leest
Waalwijk
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
C.C. Den Herd
Bladel
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
De Schattelijn
Geertruidenberg
S.C.C. De Enck
Oirschot
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Theater De Lievekamp
Oss
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Den Bolder
Waspik
Chassé Theater
Breda
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater de Schalm
Veldhoven
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Schouwburg Cuijk
Cuijk
De Smeltkroes
Maarheeze
Fidei et Arti
Oudenbosch
Theater De Leest
Waalwijk
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
De Kattendans
Bergeijk
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Theater 't Speelhuis
Helmond
C.C. Nesterlé
Nistelrode
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Markant Uden
Uden
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Podium Boxtel
Boxtel
Chassé Theater
Breda
Schouwburg Cuijk
Cuijk
S.C.C. De Enck
Oirschot
Theater de Bussel
Oosterhout
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Leest
Waalwijk
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Parktheater
Eindhoven
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
Vestzaktheater
Son
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Markant Uden
Uden
Theater De Leest
Waalwijk
C.C. Zundert
Zundert
De Schakel
Gilze
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Lievekamp
Oss
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Markant Uden
Uden
Chassé Theater
Breda
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Chassé Theater
Breda
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Parktheater
Eindhoven
Theater De Lievekamp
Oss
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Perron-3
Rosmalen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater de Schalm
Veldhoven
C.C. Den Herd
Bladel
Podium Boxtel
Boxtel
Chassé Theater
Breda
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Bussel
Oosterhout
Schouwburg De Kring
Roosendaal
S.C.C. De Ruchte
Someren
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Markant Uden
Uden
De Weijer
Boxmeer
S.C.C. De Enck
Oirschot
Fidei et Arti
Oudenbosch
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Leest
Waalwijk
Parktheater
Eindhoven
Cacaofabriek
Helmond
Markant Uden
Uden
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Leest
Waalwijk
Chassé Theater
Breda
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg De Kring
Roosendaal
S.C.C. De Ruchte
Someren
donderdag 12 maart 2020
Rundfunk - Todesangstschrei
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Henry van Loon - Onze Henry
Theater de Schalm, Veldhoven
vrijdag 13 maart 2020
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Karin Bloemen - Souvenirs
De Maagd, Bergen op Zoom
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Parktheater, Eindhoven
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Jan van Besouw, Goirle
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
C.C. De Pas, Heesch
Guido Weijers - Masterclass Geluk
C.C. Myllesweerd, Mill
Rundfunk
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Ali B - Koorts
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Debby Petter - De liefde voorbij
Theater De Leest, Waalwijk
zaterdag 14 maart 2020
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
C.C. Den Herd, Bladel
Stefano Keizers - Sorry Baby
Parktheater, Eindhoven
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Parktheater, Eindhoven
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
De Schattelijn, Geertruidenberg
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
S.C.C. De Enck, Oirschot
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Bij Robèrt... van Beckhoven
Theater De Lievekamp, Oss
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Den Bolder, Waspik
dinsdag 17 maart 2020
Best of... Ton Kas
Chassé Theater, Breda
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater 't Speelhuis, Helmond
Javier Guzman - Guzmán
Theater de Schalm, Veldhoven
woensdag 18 maart 2020
Lebbis - De Ervaring
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Huub Stapel - Het Huwelijk
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Smeltkroes, Maarheeze
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Fidei et Arti, Oudenbosch
Ali B - Koorts
Theater De Leest, Waalwijk
donderdag 19 maart 2020
Lebbis - De Ervaring
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
De Kattendans, Bergeijk
Marc de Hond - Voortschrijdend Inzicht
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Daan Boom - De Eerste
Theater 't Speelhuis, Helmond
Guido Weijers - Masterclass Geluk
C.C. Nesterlé, Nistelrode
Stefano Keizers - Sorry Baby
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Patrick Laureij
Markant Uden, Uden
vrijdag 20 maart 2020
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Podium Boxtel, Boxtel
Lonneke Dort - Na de lieve vrede
Chassé Theater, Breda
Claudia de Breij - NU
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Barrie Stevens - The Show Must Go On
S.C.C. De Enck, Oirschot
Oldenhermanns - Unsexed
Theater de Bussel, Oosterhout
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Groninger Studenten Cabaret Festival
Theater de Schalm, Veldhoven
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater De Leest, Waalwijk
zaterdag 21 maart 2020
Claudia de Breij - NU
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Marcel Hensema - Alles in de hens
Parktheater, Eindhoven
Barrie Stevens - The Show Must Go On
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Oldenhermanns - Unsexed
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Vestzaktheater, Son
Karin Bloemen - Souvenirs
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
Markant Uden, Uden
Rayen Panday - Trigger
Theater De Leest, Waalwijk
Guido Weijers - Masterclass Geluk
C.C. Zundert, Zundert
zondag 22 maart 2020
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Schakel, Gilze
maandag 23 maart 2020
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater De Lievekamp, Oss
dinsdag 24 maart 2020
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater De Lievekamp, Oss
Debby Petter - De liefde voorbij
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Daan Boom - De Eerste
Markant Uden, Uden
woensdag 25 maart 2020
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Chassé Theater, Breda
Henry van Loon - Onze Henry
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
donderdag 26 maart 2020
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Chassé Theater, Breda
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg Cuijk, Cuijk
René van Meurs - Hunkert
Parktheater, Eindhoven
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater De Lievekamp, Oss
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Perron-3, Rosmalen
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater de Schalm, Veldhoven
vrijdag 27 maart 2020
Martijn Koning - Koning van de toekomst
C.C. Den Herd, Bladel
Cameretten - Finalistentournee
Podium Boxtel, Boxtel
Rayen Panday - Trigger
Chassé Theater, Breda
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater de Bussel, Oosterhout
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Theater de Bussel, Oosterhout
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
S.C.C. De Ruchte, Someren
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Markant Uden, Uden
zaterdag 28 maart 2020
Stefano Keizers - Sorry Baby
De Weijer, Boxmeer
Enge Buren - BASTA!
S.C.C. De Enck, Oirschot
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Fidei et Arti, Oudenbosch
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Berthold Gunster
Theater De Leest, Waalwijk
Daan Boom - De Eerste
Theater De Leest, Waalwijk
zondag 29 maart 2020
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Parktheater, Eindhoven
Comedy For Charity - Lachen Voor Goed Doel
Cacaofabriek, Helmond
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Markant Uden, Uden
dinsdag 31 maart 2020
Ronald Goedemondt - Numero Uno
Theater de Schalm, Veldhoven
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater De Leest, Waalwijk
woensdag 01 april 2020
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Chassé Theater, Breda
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Parktheater, Eindhoven
Nina De La Parra - Gods wegen
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Debby Petter - De liefde voorbij
S.C.C. De Ruchte, Someren