Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Zaantheater
Zaandam
Agnietenhof
Tiel
C.C Kapellen
Kapellen, Antwerpen
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
C.C. Merksem
Merksem
Chassé Theater
Breda
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
De Harmonie
Leeuwarden
De Kattendans
Bergeijk
De Molenberg
Delfzijl
De Reggehof
Goor
Dok6
Panningen
Hedon
Zwolle
Het Musiater
Zevenaar
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Junushoff Theater
Wageningen
Kennemer Theater
Beverwijk
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Lindenberg Theater
Nijmegen
Meervaart
Amsterdam
Ons Mierloos Theater
Mierlo
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Papenstraattheater
Zwolle
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
Podium Victorie
Alkmaar
Posttheater
Arnhem
Schaffelaartheater
Barneveld
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Kappen
Haaksbergen
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater De Veste
Delft
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Kerkrade
Kerkrade
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Zaantheater
Zaandam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Allemanswaard
Amerongen
ATLAS Theater
Emmen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
BREStheater
Brielle
C.C. De Mol
Lier
C.C. De Pas
Heesch
C.C. Myllesweerd
Mill
C.C. Parnassos
Utrecht
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cultuurcentrum Beringen
Beringen
De Harmonie
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Klif
Nijmegen
De Kunstgreep
Oostzaan
De Maagd
Bergen op Zoom
De Muze
Noordwijk
Flint
Amersfoort
Het Barghse Huus
s-Heerenberg
Het Diekhuus
Middelharnis
Hoftheater
Raalte
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Jan van Besouw
Goirle
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Kennemer Theater
Beverwijk
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kulturhus Holten
Holten
Ledeltheater
Oostburg
Leidse Schouwburg
Leiden
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
woensdag 11 maart 2020
20:00
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Groninger Studenten Cabaret Festival
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Sara Kroos - Verte
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater De Veste, Delft
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Sneek, Sneek
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater Zuidplein, Rotterdam
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Zaantheater, Zaandam
donderdag 12 maart 2020
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Agnietenhof, Tiel
Kommil Foo - Oogst
C.C Kapellen, Kapellen, Antwerpen
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Grof geschud - Lijmen
C.C. Merksem, Merksem
Fresku
Chassé Theater, Breda
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Nathalie Baartman - Breek
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Huub Stapel - Het Huwelijk
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Huub Stapel - Het Huwelijk
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
De Harmonie, Leeuwarden
Oldenhermanns - Unsexed
De Kattendans, Bergeijk
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
De Molenberg, Delfzijl
Ronald Goedemondt - Numero Uno
De Reggehof, Goor
Enge Buren - BASTA!
Dok6, Panningen
Comedy Night
Hedon, Zwolle
Stefano Keizers - Sorry Baby
Het Musiater, Zevenaar
Sara Kroos - Verte
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Ali B - Koorts
Junushoff Theater, Wageningen
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Kennemer Theater, Beverwijk
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Lindenberg Theater, Nijmegen
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Meervaart, Amsterdam
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Ons Mierloos Theater, Mierlo
Best of... Ton Kas
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Marco Lopes - Wees blij
Papenstraattheater, Zwolle
De Fransse Eijkel
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
De Alex Klaassen Revue Showponies 2
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Rayen Panday - Trigger
Parktheater, Eindhoven
Cameretten - Finalistentournee
Podium Victorie, Alkmaar
René van Meurs - Hunkert
Posttheater, Arnhem
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Schaffelaartheater, Barneveld
Daan Boom - De Eerste
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Rundfunk - Todesangstschrei
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Sanne Wallis de Vries - Kom
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Claudia de Breij - NU
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Tineke Schouten - Highlights
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater aan de Schie, Schiedam
Debby Petter - De liefde voorbij
Theater aan de Schie, Schiedam
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Theater de Kappen, Haaksbergen
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater de Kom, Nieuwegein
Henry van Loon - Onze Henry
Theater de Schalm, Veldhoven
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater de Speeldoos, Baarn
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater De Veste, Delft
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater De Willem, Papendrecht
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater Kerkrade, Kerkrade
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Zaantheater, Zaandam
vrijdag 13 maart 2020
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Allemanswaard, Amerongen
Rayen Panday - Trigger
ATLAS Theater, Emmen
Ali B - Koorts
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Daan Boom - De Eerste
BREStheater, Brielle
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. De Mol, Lier
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
C.C. De Pas, Heesch
Guido Weijers - Masterclass Geluk
C.C. Myllesweerd, Mill
Marco Lopes - Wees blij
C.C. Parnassos, Utrecht
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Cpunt Theater, Hoofddorp
Kommil Foo - Oogst
Cultuurcentrum Beringen, Beringen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
De Harmonie, Leeuwarden
Sara Kroos - Verte
De Kleine Komedie, Amsterdam
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
De Klif, Nijmegen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
De Kunstgreep, Oostzaan
Karin Bloemen - Souvenirs
De Maagd, Bergen op Zoom
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
De Muze, Noordwijk
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Flint, Amersfoort
Oldenhermanns - Unsexed
Het Barghse Huus, s-Heerenberg
Cameretten - Finalistentournee
Het Diekhuus, Middelharnis
Henry van Loon - Onze Henry
Hoftheater, Raalte
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Jan van Besouw, Goirle
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Kennemer Theater, Beverwijk
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Kulturhus Holten, Holten
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Ledeltheater, Oostburg
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Leidse Schouwburg, Leiden
Huub Stapel - Het Huwelijk
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Parktheater, Eindhoven
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Posttheater, Arnhem
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen