Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Floralis
Lisse
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Schuur
Haarlem
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
AINSI
Maastricht
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Werftheater
Utrecht
00:00
Theater Bouwkunde
Deventer
00:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Zaantheater
Zaandam
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Perron-3
Rosmalen
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
Figi Theater
Zeist
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater De Lampegiet
Veenendaal
00:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Goudse Schouwburg
Gouda
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Werftheater
Utrecht
00:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Stenge
Heinkenszand
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
De Harmonie
Leeuwarden
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater De Veste
Delft
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
00:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Wilminktheater
Enschede
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
00:00
Theater De Lievekamp
Oss
00:00
De Meenthe
Steenwijk
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
00:00
De Kattendans
Bergeijk
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
Minnepoort
Leuven
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Munttheater
Weert
Orpheus
Apeldoorn
ATLAS Theater
Emmen
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
00:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
00:00
Theater Ludens
Voorburg
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Theater Concordia
Enschede
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Werftheater
Utrecht
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
00:00
Theater de Kom
Nieuwegein
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
De Muze
Noordwijk
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
00:00
C.C. Deurne
Deurne
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Deventer Schouwburg
Deventer
00:00
Het Diekhuus
Middelharnis
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Cultura
Ede
00:00
Theater de Schalm
Veldhoven
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Podium Boxtel
Boxtel
20:15
Theater Idea
Soest
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
maandag 06 januari 2020
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Floralis, Lisse
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
dinsdag 07 januari 2020
20:00
Daan Boom - De Eerste
Schuur, Haarlem
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Mouna Laroussi - Schijtziek
AINSI, Maastricht
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Rayen Panday - Trigger
Werftheater, Utrecht
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater Bouwkunde, Deventer
00:00
Yora Rienstra - UP
Orpheus, Apeldoorn
woensdag 08 januari 2020
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Zaantheater, Zaandam
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Perron-3, Rosmalen
20:30
Barrie Stevens - The Show Must Go On
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Daan Boom - De Eerste
Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Figi Theater, Zeist
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater De Lampegiet, Veenendaal
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
Theater Zuidplein, Rotterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Oldenhermanns - Unsexed
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Goudse Schouwburg, Gouda
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Rayen Panday - Trigger
Werftheater, Utrecht
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Thijs Lindhout - 100% Inspiratie Show
De Stenge, Heinkenszand
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
De Harmonie, Leeuwarden
donderdag 09 januari 2020
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Zaantheater, Zaandam
20:15
Ali B - Koorts
Theater De Veste, Delft
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Het Kielzog, Hoogezand
20:00
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Daan Boom - De Eerste
Wilminktheater, Enschede
20:00
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Enge Buren - BASTA!
Fulcotheater, IJsselstein
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Schouwburg Ogterop, Meppel
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Theater De Lievekamp, Oss
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
De Meenthe, Steenwijk
20:30
Katinka Polderman
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
De Kattendans, Bergeijk
Lebbis - De Ervaring
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Lonneke Dort - Na de lieve vrede
Theater de Stoep, Spijkenisse
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Minnepoort, Leuven
Najib Amhali - Waar was ik?
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Munttheater, Weert
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Orpheus, Apeldoorn
Peter Pannekoek - Later was alles beter
ATLAS Theater, Emmen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Rayen Panday - Trigger
Theater Bellevue, Amsterdam
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater de Griffioen, Amstelveen
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater Ludens, Voorburg
Sara Kroos - Verte
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Spruijt & Opperman - Heimweeën
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Concordia, Enschede
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Thijs Lindhout - 100% Inspiratie Show
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Tim Teunissen - Sandra gaat avondvullend
Werftheater, Utrecht
20:00
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Yora Rienstra - UP
Theater de Kom, Nieuwegein
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
De Harmonie, Leeuwarden
vrijdag 10 januari 2020
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
De Muze, Noordwijk
20:30
Anuar - EERLIJK
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
Cameretten - Finalistentournee
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. Deurne, Deurne
20:15
Daan Boom - De Eerste
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
De Fransse Eijkel - Subtropique
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
De Patrizanen - Het leven an sich
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Enge Buren - BASTA!
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Henry van Loon - Onze Henry
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Huub Stapel - Het Huwelijk
Deventer Schouwburg, Deventer
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Het Diekhuus, Middelharnis
Kasper van Kooten - Speeltijd
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Cultura, Ede
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
Theater de Schalm, Veldhoven
Lebbis - De Ervaring
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Podium Boxtel, Boxtel
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Theater Idea, Soest
Najib Amhali - Waar was ik?
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel