Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Flint
Amersfoort
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Orpheus
Apeldoorn
14:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schuur
Haarlem
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Theater Ludens
Voorburg
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Zaantheater
Zaandam
Chassé Theater
Breda
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Meerpaal
Dronten
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Flint
Amersfoort
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:30
Meervaart
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
00:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
00:00
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:00
ATLAS Theater
Emmen
C.C. De Pas
Heesch
Chassé Theater
Breda
20:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Cultura
Ede
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:00
De Domijnen
Sittard
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Meerpaal
Dronten
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
20:15
Hoftheater
Raalte
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
00:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Kik
Elst
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
Agora Theater Druten
Druten
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
dinsdag 03 maart 2020
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Flint, Amersfoort
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Najib Amhali - Waar was ik?
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Debby Petter - De liefde voorbij
Orpheus, Apeldoorn
14:00
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Schuur, Haarlem
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Theater 't Speelhuis, Helmond
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Daan Boom - De Eerste
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Zaantheater, Zaandam
woensdag 04 maart 2020
Henry van Loon - Onze Henry
Chassé Theater, Breda
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Daan Boom - De Eerste
De Meerpaal, Dronten
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:30
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
DeLaMar, Amsterdam
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Diligentia, Den Haag
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Flint, Amersfoort
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Jeremy Ferrari
Koninklijk Circus, Brussel
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Meervaart, Amsterdam
Najib Amhali - Waar was ik?
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Claudia de Breij
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
00:00
René van Meurs - Hunkert
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Schouwburg de Lawei, Drachten
Debby Petter - De liefde voorbij
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Rayen Panday - Trigger
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Javier Guzman - Guzmán
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Theater 't Speelhuis, Helmond
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Best of... Ton Kas
Theater De Leest, Waalwijk
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Theater Zuidplein, Rotterdam
00:00
Marco Lopes - Wees blij
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Kommil Foo - Oogst
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Ali B - Koorts
Zaantheater, Zaandam
donderdag 05 maart 2020
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
ATLAS Theater, Emmen
Henry van Loon - Onze Henry
C.C. De Pas, Heesch
Stefano Keizers - Sorry Baby
Chassé Theater, Breda
20:00
Tony Woods
Comedy Club Haug, Rotterdam
Best of... Ton Kas
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Ronald Goedemondt - Numero Uno
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Let's make comedy
Cultura, Ede
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:00
Tineke Schouten - Highlights
De Domijnen, Sittard
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Cabarestafette
De Meerpaal, Dronten
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Poorterij, Zaltbommel
20:30
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
DeLaMar, Amsterdam
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Diligentia, Den Haag
20:15
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Hoftheater, Raalte
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
00:00
René van Meurs - Hunkert
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Kennemer Theater, Beverwijk
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Leidse Schouwburg, Leiden
Najib Amhali - Waar was ik?
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Daan Boom - De Eerste
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Daan Boom
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Claudia de Breij
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Lebbis - De Ervaring
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Een halfje purper - Frans Mulder en Diederick Ensink - Brieven aan mij
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Plien & Bianca - En nu dan?
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Fresku - Voordat het te laat is
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Schouwburg de Lawei, Drachten
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Enge Buren - BASTA!
Schouwburg Lochem, Lochem
Kommil Foo - Oogst
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
Groninger Studenten Cabaret Festival
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Rayen Panday - Trigger
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Sara Kroos - Verte
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Fabian Franciscus - VLAFEEST
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Anuar - EERLIJK
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Ali B - Koorts
Theater de Kampanje, Den Helder
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater De Kik, Elst
20:15
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Theater de Schalm, Veldhoven
vrijdag 06 maart 2020
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Agnietenhof, Tiel
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Agora Theater Druten, Druten
Henry van Loon - Onze Henry
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Claudia de Breij - NU
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Cameretten - Finalistentournee
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
C.C. Den Herd, Bladel