Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Maagd
Bergen op Zoom
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Cultura
Ede
Cpunt Theater
Hoofddorp
21:30
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
19:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
C.C. Deurne
Deurne
C.C. De Werft
Geel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
21:30
Allemanswaard
Amerongen
19:30
Allemanswaard
Amerongen
19:30
Agora Theater Druten
Druten
Agora Theater Druten
Druten
19:30
Agnietenhof
Tiel
AFAS Live
Amsterdam
20:30
Werftheater
Utrecht
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
19:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
21:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
21:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
19:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
21:00
Theater De Winsinghhof
Roden
19:00
Theater De Winsinghhof
Roden
20:30
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater De Kik
Elst
Theater de Huiskamer
Weert
21:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
19:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
19:00
Stadstheater Arnhem
Arnhem
22:00
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
19:30
Stadshoftheater Vianen
Vianen
21:30
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Spant!
Bussum
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Posttheater
Arnhem
Parktheater
Eindhoven
21:30
Parktheater
Eindhoven
19:30
Parktheater
Eindhoven
19:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
21:30
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Martiniplaza
Groningen
Martiniplaza
Groningen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Het Klooster
Woerden
19:30
Goudse Schouwburg
Gouda
21:30
Goudse Schouwburg
Gouda
19:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
21:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
De Smeltkroes
Maarheeze
20:30
De Smeltkroes
Maarheeze
20:15
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
De Dillewijn
Ankeveen
19:00
De Dillewijn
Ankeveen
19:30
CulturA & Zo
Nootdorp
21:30
CulturA & Zo
Nootdorp
21:30
CulturA & Zo
Nootdorp
19:30
CulturA & Zo
Nootdorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. Strombeek
Grimbergen
C.C. Deurne
Deurne
C.C. De Bunder
Moorslede
20:00
C.C Warenar
Wassenaar
Bon theater
Medemblik
16:00
Stadstheater Arnhem
Arnhem
15:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Spant!
Bussum
Spant!
Bussum
Meervaart
Amsterdam
19:00
Leidse Schouwburg
Leiden
16:00
Leidse Schouwburg
Leiden
Goudse Schouwburg
Gouda
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
21:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
21:30
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
19:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Zaantheater
Zaandam
Zaantheater
Zaandam
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
vrijdag 11 december 2020
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik
De Maaspoort, Venlo
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
De Maagd, Bergen op Zoom
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Cultura, Ede
Ronald Snijders - Een avond met mij
Cpunt Theater, Hoofddorp
21:30
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
19:00
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. Deurne, Deurne
Bert Gabriels - #Eindejaars2
C.C. De Werft, Geel
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
21:30
Spruijt en Opperman - Heimweeën
Allemanswaard, Amerongen
19:30
Spruijt en Opperman - Heimweeën
Allemanswaard, Amerongen
19:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Agora Theater Druten, Druten
Stefano Keizers - Sorry Baby
Agora Theater Druten, Druten
19:30
Bastiaan Ragas -een Kerstavond voor 100 van zijn beste vrienden, zeker
Agnietenhof, Tiel
Daniel Sloss - Hubris
AFAS Live, Amsterdam
zaterdag 12 december 2020
20:30
Lisa Loeb - Extase
Werftheater, Utrecht
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
19:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
21:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
21:00
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
19:00
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Eva Crutzen - Opslaan als
Theater Harderwijk, Harderwijk
21:00
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
Theater De Winsinghhof, Roden
19:00
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
Theater De Winsinghhof, Roden
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
20:00
Lebbis - De Ervaring
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Martijn Kardol - Welkom
Theater De Kik, Elst
Un, Dos, Stress
Theater de Huiskamer, Weert
21:00
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
19:00
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
19:00
Enge Buren - Basta!
Stadstheater Arnhem, Arnhem
22:00
Enge Buren - Basta!
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
19:30
Greg Shapiro - Leaving Trumpland
Stadshoftheater Vianen, Vianen
21:30
Greg Shapiro - Leaving Trumpland
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Spant!, Bussum
20:00
Jandino - Opgefokt
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Vlamousse - Saampies
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Man, man, man, de Podcast
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Op Sterk Water - De Hoe Overleef ik de Kerst Show
Posttheater, Arnhem
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Parktheater, Eindhoven
21:30
Daniel Cornelissen / Paulien Cornelisse - CORNELISSE(N)
Parktheater, Eindhoven
19:30
Daniel Cornelissen / Paulien Cornelisse - CORNELISSE(N)
Parktheater, Eindhoven
19:00
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
21:30
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Jawad El Soufi - Tour de Sloegie
Meervaart, Amsterdam
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Meervaart, Amsterdam
Jawad El Soufi - Tour de Sloegie
Meervaart, Amsterdam
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Meervaart, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Martiniplaza, Groningen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Martiniplaza, Groningen
Johan Goossens - In het beste geval
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Johan Goossens - In het beste geval
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Sanne Wallis de Vries - Heel
Het Klooster, Woerden
19:30
Sjaak Bral
Goudse Schouwburg, Gouda
21:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Goudse Schouwburg, Gouda
19:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Fransche School Culemborg, Culemborg
21:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:15
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Diligentia, Den Haag
20:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
De Smeltkroes, Maarheeze
20:30
Beperkt Houdbaar - De Première
De Smeltkroes, Maarheeze
20:15
Murth Mossel - Tot op dat moment
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
De Kleine Komedie, Amsterdam
Fuad Hassen - Remmende voorsprong
De Kattendans, Bergeijk
Kasper van Kooten - Speeltijd
De Dillewijn, Ankeveen
19:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
De Dillewijn, Ankeveen
19:30
Nesim - TaBoe!
CulturA & Zo, Nootdorp
21:30
Taboe! - Nesim El Ahmadi
CulturA & Zo, Nootdorp
21:30
Nesim - TaBoe!
CulturA & Zo, Nootdorp
19:30
Taboe! - Nesim El Ahmadi
CulturA & Zo, Nootdorp
Riza Tisserand
Cpunt Theater, Hoofddorp
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
C.C. Strombeek, Grimbergen
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. Deurne, Deurne
Bert Gabriels - #Eindejaars2
C.C. De Bunder, Moorslede
20:00
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen
C.C Warenar, Wassenaar
Kiki Schippers - Meer
Bon theater, Medemblik
zondag 13 december 2020
16:00
Enge Buren - Basta!
Stadstheater Arnhem, Arnhem
15:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Spant!, Bussum
Op Sterk Water - De Hoe Overleef ik de Kerst Show
Spant!, Bussum
Jawad El Soufi - Tour de Sloegie
Meervaart, Amsterdam
19:00
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Leidse Schouwburg, Leiden
16:00
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Leidse Schouwburg, Leiden
Man, man, man, de Podcast
Goudse Schouwburg, Gouda
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 14 december 2020
19:30
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
21:00
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
21:30
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
19:00
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
dinsdag 15 december 2020
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Zaantheater, Zaandam
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Zaantheater, Zaandam
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater de Stoep, Spijkenisse
Op Sterk Water - De Hoe Overleef ik de Kerst Show
Theater de Schalm, Veldhoven
Sanne Wallis de Vries - Heel
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Daniel Cornelissen / Paulien Cornelisse - CORNELISSE(N)
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Daniel Cornelissen / Paulien Cornelisse - CORNELISSE(N)
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
William Boeva - B30VA
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem