Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Venray
Venray
20:15
De Maaspoort
Venlo
19:00
Theater de Schalm
Veldhoven
21:00
Theater de Schalm
Veldhoven
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Werftheater
Utrecht
19:30
Agnietenhof
Tiel
21:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
19:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
21:30
Theater Sneek
Sneek
19:30
Theater Sneek
Sneek
Theater De Willem
Papendrecht
Dok6
Panningen
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
19:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
21:30
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
21:00
Het Veur Theater
Leidschendam
19:00
Het Veur Theater
Leidschendam
Schouwburg Het Park
Hoorn
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Hengelo
Hengelo
19:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
21:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Martiniplaza
Groningen
Martiniplaza
Groningen
Theater 't Pand
Gorinchem
C.C. De Werft
Geel
Parktheater
Eindhoven
20:15
Cultura
Ede
19:30
Agora Theater Druten
Druten
Agora Theater Druten
Druten
19:30
Deventer Schouwburg
Deventer
21:30
Deventer Schouwburg
Deventer
C.C. Deurne
Deurne
20:15
Diligentia
Den Haag
19:30
Theater De Veste
Delft
22:00
Theater De Veste
Delft
19:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
21:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
Koninklijk Circus
Brussel
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:30
Posttheater
Arnhem
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
19:00
Flint
Amersfoort
21:15
Flint
Amersfoort
21:30
Allemanswaard
Amerongen
19:30
Allemanswaard
Amerongen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Het Klooster
Woerden
Theater de Huiskamer
Weert
20:00
C.C Warenar
Wassenaar
19:30
Stadshoftheater Vianen
Vianen
21:30
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
Werftheater
Utrecht
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
19:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
21:30
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
19:00
Theater De Winsinghhof
Roden
21:00
Theater De Winsinghhof
Roden
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
21:30
CulturA & Zo
Nootdorp
19:30
CulturA & Zo
Nootdorp
19:30
CulturA & Zo
Nootdorp
21:30
CulturA & Zo
Nootdorp
C.C. De Bunder
Moorslede
Bon theater
Medemblik
20:30
De Smeltkroes
Maarheeze
20:30
De Smeltkroes
Maarheeze
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
19:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
21:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
Martiniplaza
Groningen
Martiniplaza
Groningen
C.C. Strombeek
Grimbergen
19:30
Goudse Schouwburg
Gouda
21:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Theater De Kik
Elst
Parktheater
Eindhoven
21:30
Parktheater
Eindhoven
19:30
Parktheater
Eindhoven
C.C. Deurne
Deurne
20:15
Diligentia
Den Haag
vrijdag 11 december 2020
20:30
Nesim - TaBoe!
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Johan Goossens - In het beste geval
Schouwburg Venray, Venray
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik
De Maaspoort, Venlo
19:00
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Theater de Schalm, Veldhoven
21:00
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Theater de Schalm, Veldhoven
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Lisa Loeb - Extase
Werftheater, Utrecht
19:30
Bastiaan Ragas -een Kerstavond voor 100 van zijn beste vrienden, zeker
Agnietenhof, Tiel
21:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Theater de Stoep, Spijkenisse
19:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Theater de Stoep, Spijkenisse
21:30
Rayen Panday - Trigger
Theater Sneek, Sneek
19:30
Rayen Panday - Trigger
Theater Sneek, Sneek
Anne Neuteboom - Hit me baby one more time
Theater De Willem, Papendrecht
Fuad Hassen - Remmende voorsprong
Dok6, Panningen
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater de Bussel, Oosterhout
19:00
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
21:30
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
21:00
Murth Mossel - Tot op dat moment
Het Veur Theater, Leidschendam
19:00
Murth Mossel - Tot op dat moment
Het Veur Theater, Leidschendam
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Schouwburg Het Park, Hoorn
Ronald Snijders - Een avond met mij
Cpunt Theater, Hoofddorp
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Schouwburg Hengelo, Hengelo
19:00
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
21:15
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Daniel Cornelissen / Paulien Cornelisse - CORNELISSE(N)
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Daniel Cornelissen / Paulien Cornelisse - CORNELISSE(N)
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Martiniplaza, Groningen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Martiniplaza, Groningen
Un, Dos, Stress
Theater 't Pand, Gorinchem
Bert Gabriels - #Eindejaars2
C.C. De Werft, Geel
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Parktheater, Eindhoven
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Cultura, Ede
19:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Agora Theater Druten, Druten
Stefano Keizers - Sorry Baby
Agora Theater Druten, Druten
19:30
Jandino - Opgefokt
Deventer Schouwburg, Deventer
21:30
Jandino - Opgefokt
Deventer Schouwburg, Deventer
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. Deurne, Deurne
20:15
Lebbis - De Ervaring
Diligentia, Den Haag
19:30
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Theater De Veste, Delft
22:00
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Theater De Veste, Delft
19:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Fransche School Culemborg, Culemborg
21:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Fransche School Culemborg, Culemborg
Inès Reg
Koninklijk Circus, Brussel
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er gaat nog iets heel moois gebeuren
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Plien en Bianca - En nu dan?
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Posttheater, Arnhem
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Meervaart, Amsterdam
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Meervaart, Amsterdam
Daniel Sloss - Hubris
AFAS Live, Amsterdam
19:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Flint, Amersfoort
21:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Flint, Amersfoort
21:30
Spruijt en Opperman - Heimweeën
Allemanswaard, Amerongen
19:30
Spruijt en Opperman - Heimweeën
Allemanswaard, Amerongen
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
zaterdag 12 december 2020
20:15
Sanne Wallis de Vries - Heel
Het Klooster, Woerden
Un, Dos, Stress
Theater de Huiskamer, Weert
20:00
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen
C.C Warenar, Wassenaar
19:30
Greg Shapiro - Leaving Trumpland
Stadshoftheater Vianen, Vianen
21:30
Greg Shapiro - Leaving Trumpland
Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:00
Lebbis - De Ervaring
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Lisa Loeb - Extase
Werftheater, Utrecht
Vlamousse - Saampies
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
19:00
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
21:30
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
19:00
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
Theater De Winsinghhof, Roden
21:00
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
Theater De Winsinghhof, Roden
Man, man, man, de Podcast
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
21:30
Nesim - TaBoe!
CulturA & Zo, Nootdorp
19:30
Taboe! - Nesim El Ahmadi
CulturA & Zo, Nootdorp
19:30
Nesim - TaBoe!
CulturA & Zo, Nootdorp
21:30
Taboe! - Nesim El Ahmadi
CulturA & Zo, Nootdorp
Bert Gabriels - #Eindejaars2
C.C. De Bunder, Moorslede
Kiki Schippers - Meer
Bon theater, Medemblik
20:30
Beperkt Houdbaar - De Première
De Smeltkroes, Maarheeze
20:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
De Smeltkroes, Maarheeze
Riza Tisserand
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Jandino - Opgefokt
Schouwburg Hengelo, Hengelo
19:00
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
21:00
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Eva Crutzen - Opslaan als
Theater Harderwijk, Harderwijk
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Martiniplaza, Groningen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Martiniplaza, Groningen
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
C.C. Strombeek, Grimbergen
19:30
Sjaak Bral
Goudse Schouwburg, Gouda
21:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Murth Mossel - Tot op dat moment
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Martijn Kardol - Welkom
Theater De Kik, Elst
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Parktheater, Eindhoven
21:30
Daniel Cornelissen / Paulien Cornelisse - CORNELISSE(N)
Parktheater, Eindhoven
19:30
Daniel Cornelissen / Paulien Cornelisse - CORNELISSE(N)
Parktheater, Eindhoven
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. Deurne, Deurne
20:15
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Diligentia, Den Haag