Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
00:00
Jan van Besouw
Goirle
Spant!
Bussum
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Parktheater
Eindhoven
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
DNK
Assen
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Bussel
Oosterhout
De Kunstgreep
Oostzaan
Schouwburg Ogterop
Meppel
00:00
Werftheater
Utrecht
20:15
Ledeltheater
Oostburg
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater Carrousel
Ommen
Singer Theater
Laren
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
De Meerpaal
Dronten
20:15
Noorderkerk
Sneek
Diligentia
Den Haag
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
DeMess
Naarden
00:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Flint
Amersfoort
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
De Weijer
Boxmeer
20:30
Meervaart
Amsterdam
14:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
00:00
Singer Theater
Laren
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater De Veste
Delft
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
20:00
Mezz
Breda
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Zaantheater
Zaandam
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater Zuidplein
Rotterdam
00:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Agora Theater Druten
Druten
20:30
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:15
Theater De Veste
Delft
20:00
Agnietenhof
Tiel
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
De Muze
Noordwijk
20:00
Zaantheater
Zaandam
Schouwburg Cuijk
Cuijk
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Junushoff Theater
Wageningen
C.C Kapellen
Kapellen, Antwerpen
Markant Uden
Uden
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
00:00
Papenstraattheater
Zwolle
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Sneek
Sneek
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
00:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
De Domijnen
Sittard
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
zaterdag 07 maart 2020
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Jan van Besouw, Goirle
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Spant!, Bussum
20:30
De Fransse Eijkel - Subtropique
Het Veur Theater, Leidschendam
Debby Petter - De liefde voorbij
Parktheater, Eindhoven
20:15
Enge Buren - BASTA!
Theater Hof 88, Almelo
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Fresku - Voordat het te laat is
DNK, Assen
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Karin Bloemen - Souvenirs
De Nieuwe Kolk, Assen
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Kommil Foo - Oogst
Theater de Bussel, Oosterhout
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
De Kunstgreep, Oostzaan
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Ogterop, Meppel
00:00
Marco Lopes - Wees blij
Werftheater, Utrecht
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Ledeltheater, Oostburg
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Theater Carrousel, Ommen
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Singer Theater, Laren
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
De Meerpaal, Dronten
20:15
Oldenhermanns - Unsexed
Noorderkerk, Sneek
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Diligentia, Den Haag
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Rayen Panday - Trigger
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
DeMess, Naarden
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Rundfunk - Todesangstschrei
Flint, Amersfoort
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - Highlights
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Het Kielzog, Hoogezand
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
De Weijer, Boxmeer
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Meervaart, Amsterdam
zondag 08 maart 2020
14:30
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Man, man, man, de Podcast
Podium Mozaiek, Amsterdam
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Diligentia, Den Haag
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Singer Theater, Laren
maandag 09 maart 2020
Anuar / Najib Amhali / Roué Verveer - De Ramadan Conference
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Parktheater, Eindhoven
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Leidse Schouwburg, Leiden
dinsdag 10 maart 2020
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater De Veste, Delft
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Het Wennekerpand, Schiedam
20:00
Chassé Comedy Club
Mezz, Breda
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
Orpheus, Apeldoorn
Debby Petter - De liefde voorbij
Zaantheater, Zaandam
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Henry van Loon - Onze Henry
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
De Harmonie, Leeuwarden
Javier Guzman - Guzmán
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Lenette van Dongen
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Parktheater, Eindhoven
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Leidse Schouwburg, Leiden
Ronald Goedemondt - Numero Uno
Theater Zuidplein, Rotterdam
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Agora Theater Druten, Druten
woensdag 11 maart 2020
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
C.C. Martien van Doorne, Deurne
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater De Veste, Delft
20:00
Ali B - Koorts
Agnietenhof, Tiel
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Fulcotheater, IJsselstein
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Best of... Ton Kas
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Claudia de Breij - NU
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Daan Boom - De Eerste
De Harmonie, Leeuwarden
Debby Petter - De liefde voorbij
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Ed Gamble
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Groninger Studenten Cabaret Festival
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
De Muze, Noordwijk
20:00
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Zaantheater, Zaandam
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Huub Stapel - Het Huwelijk
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater aan de Schie, Schiedam
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Junushoff Theater, Wageningen
Kommil Foo - Oogst
C.C Kapellen, Kapellen, Antwerpen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Markant Uden, Uden
20:00
Marcel Hensema - Alles in de hens
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
00:00
Marco Lopes - Wees blij
Papenstraattheater, Zwolle
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Sneek, Sneek
20:30
Rayen Panday - Trigger
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
00:00
René van Meurs - Hunkert
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Sara Kroos - Verte
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
De Domijnen, Sittard
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater Zuidplein, Rotterdam