Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Taverne
Bergen
Schouwburg de Lawei
Drachten
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
DeLaMar
Amsterdam
Ons Tejater
Lieshout
Sense
Dokkum
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Theaterhotel Almelo
Almelo
Flint
Amersfoort
De Kleine Komedie
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Chassé Theater
Breda
Lindenberg Theater
Nijmegen
De Maaspoort
Venlo
Spant!
Bussum
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Zinin
Nijverdal
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Wilminktheater
Enschede
Orpheus
Apeldoorn
De Molenberg
Delfzijl
Theater Bellevue
Amsterdam
De Dialoog
Ermelo
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg Venray
Venray
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
De Meenthe
Steenwijk
De Meerpaal
Dronten
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Theaterboerderij Boeket
Nederweert
Theater Ludens
Voorburg
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Kennemer Theater
Beverwijk
C.C. Deurne
Deurne
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater de Purmaryn
Purmerend
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Dakota
Den Haag
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
DeLaMar
Amsterdam
De Ogtent
Duiven
Overasselt Theater
Overasselt
Theaterhotel Almelo
Almelo
ATLAS Theater
Emmen
Koningshof
Maassluis
De Kleine Komedie
Amsterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater aan de Schie
Schiedam
Spant!
Bussum
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Wilminktheater
Enschede
De Maaspoort
Venlo
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Arto Theater
Schoonhoven
Theater Bellevue
Amsterdam
De Meerpaal
Dronten
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Fulcotheater
IJsselstein
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Warande
Turnhout
Deventer Schouwburg
Deventer
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Kennemer Theater
Beverwijk
De Schattelijn
Geertruidenberg
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Vestzaktheater De Schelleboom
Oosterhout
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater de Speeldoos
Baarn
Schouwburg De Kring
Roosendaal
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Diligentia
Den Haag
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Schouwburg Het Park
Hoorn
DNK
Assen
DeLaMar
Amsterdam
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
Agnietenhof
Tiel
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Nieuwe Kolk
Assen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Markant Uden
Uden
De Oosterpoort
Groningen
donderdag 16 april 2020
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Bergen Lacht
Taverne, Bergen
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Schouwburg de Lawei, Drachten
Ali B - Koorts
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Ons Tejater, Lieshout
vrijdag 17 april 2020
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Sense, Dokkum
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Tineke Schouten - Highlights
Theaterhotel Almelo, Almelo
Stefano Keizers - Sorry Baby
Flint, Amersfoort
Steef De Jong - SISI BOY
De Kleine Komedie, Amsterdam
Sanne Wallis de Vries - Kom
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
René van Meurs - Hunkert
Chassé Theater, Breda
Rayen Panday - Trigger
Lindenberg Theater, Nijmegen
Pieter Verelst
De Maaspoort, Venlo
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Spant!, Bussum
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater Zinin, Nijverdal
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Nathalie Baartman - Breek
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Najib Amhali - Waar was ik?
Wilminktheater, Enschede
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Orpheus, Apeldoorn
Martijn Koning - Koning van de toekomst
De Molenberg, Delfzijl
Marco Lopes - Wees blij
Theater Bellevue, Amsterdam
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
De Dialoog, Ermelo
Lebbis - De Ervaring
Goudse Schouwburg, Gouda
Karin Bloemen - Souvenirs
Schouwburg Venray, Venray
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Johan Goossens - Try Out
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Javier Guzman - Guzmán
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
De Meenthe, Steenwijk
Groninger Studenten Cabaret Festival
De Meerpaal, Dronten
Fresku - Voordat het te laat is
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Theaterboerderij Boeket, Nederweert
Enge Buren - BASTA!
Theater Ludens, Voorburg
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Claudia de Breij - NU
Kennemer Theater, Beverwijk
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. Deurne, Deurne
Cameretten - Finalistentournee
Theater Bouwkunde, Deventer
Best of... Ton Kas
Theater de Purmaryn, Purmerend
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Anuar - EERLIJK
Theater Dakota, Den Haag
Ali B - Koorts
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Ogtent, Duiven
zaterdag 18 april 2020
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Overasselt Theater, Overasselt
Tineke Schouten - Highlights
Theaterhotel Almelo, Almelo
The Silent Comedy
ATLAS Theater, Emmen
Stefano Keizers - Sorry Baby
Koningshof, Maassluis
Steef De Jong - SISI BOY
De Kleine Komedie, Amsterdam
Rundfunk - Todesangstschrei
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
René van Meurs - Hunkert
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Rayen Panday - Trigger
Lindenberg Theater, Nijmegen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Theater aan de Schie, Schiedam
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Spant!, Bussum
Nienke Plas - Van de hak op de tak
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Najib Amhali - Waar was ik?
Wilminktheater, Enschede
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
De Maaspoort, Venlo
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Arto Theater, Schoonhoven
Marco Lopes - Wees blij
Theater Bellevue, Amsterdam
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
De Meerpaal, Dronten
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Lebbis - De Ervaring
Fulcotheater, IJsselstein
Karin Bruers - Love is Wonderful!
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Oude Luxor Theater, Rotterdam
John Cleese
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Javier Guzman - Guzmán
De Warande, Turnhout
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Deventer Schouwburg, Deventer
Hendrik Groen - Zolang er leven is
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Groninger Studenten Cabaret Festival
Kennemer Theater, Beverwijk
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
De Schattelijn, Geertruidenberg
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Vestzaktheater De Schelleboom, Oosterhout
Eva Crutzen - Try Out
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Enge Buren - BASTA!
Theater de Speeldoos, Baarn
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
Cameretten - Finalistentournee
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Bij Robèrt...van Beckhoven
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Best of... Ton Kas
Theater de Purmaryn, Purmerend
Bert Gabriels - De Wetten van de Jungle
Diligentia, Den Haag
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Anuar - EERLIJK
Schouwburg Het Park, Hoorn
Ali B - Koorts
DNK, Assen
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
zondag 19 april 2020
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Agnietenhof, Tiel
John Cleese - The Last Time To See Me Before I Die
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Freek Vonk
De Nieuwe Kolk, Assen
Enge Buren - BASTA!
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Markant Uden, Uden
Cameretten - Finalistentournee
De Oosterpoort, Groningen