Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Wilminktheater
Enschede
C.C. Deurne
Deurne
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
Chassé Theater
Breda
De Dialoog
Ermelo
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
De Meenthe
Steenwijk
De Meerpaal
Dronten
De Molenberg
Delfzijl
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Ogtent
Duiven
DeLaMar
Amsterdam
Flint
Amersfoort
Goudse Schouwburg
Gouda
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Kennemer Theater
Beverwijk
Lindenberg Theater
Nijmegen
Orpheus
Apeldoorn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Venray
Venray
Sense
Dokkum
Spant!
Bussum
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Dakota
Den Haag
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Ludens
Voorburg
Theater Zinin
Nijverdal
Theaterboerderij Boeket
Nederweert
Theaterhotel Almelo
Almelo
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Wilminktheater
Enschede
Arto Theater
Schoonhoven
ATLAS Theater
Emmen
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
De Meerpaal
Dronten
De Schattelijn
Geertruidenberg
De Warande
Turnhout
DeLaMar
Amsterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
Diligentia
Den Haag
DNK
Assen
Fulcotheater
IJsselstein
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Kennemer Theater
Beverwijk
Koningshof
Maassluis
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Lindenberg Theater
Nijmegen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Overasselt Theater
Overasselt
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Het Park
Hoorn
Spant!
Bussum
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
Vestzaktheater De Schelleboom
Oosterhout
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Wilminktheater
Enschede
Agnietenhof
Tiel
De Nieuwe Kolk
Assen
De Oosterpoort
Groningen
DeLaMar
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Markant Uden
Uden
donderdag 16 april 2020
Enge Buren - BASTA!
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Theater de Stoep, Spijkenisse
Sara Kroos - Verte
Theater De Willem, Papendrecht
Lebbis - De Ervaring
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Najib Amhali - Waar was ik?
Wilminktheater, Enschede
vrijdag 17 april 2020
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. Deurne, Deurne
Javier Guzman - Guzmán
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
René van Meurs - Hunkert
Chassé Theater, Breda
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
De Dialoog, Ermelo
Steef De Jong - SISI BOY
De Kleine Komedie, Amsterdam
Pieter Verelst
De Maaspoort, Venlo
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
De Meenthe, Steenwijk
Groninger Studenten Cabaret Festival
De Meerpaal, Dronten
Martijn Koning - Koning van de toekomst
De Molenberg, Delfzijl
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Ogtent, Duiven
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
Stefano Keizers - Sorry Baby
Flint, Amersfoort
Lebbis - De Ervaring
Goudse Schouwburg, Gouda
Sanne Wallis de Vries - Kom
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Claudia de Breij - NU
Kennemer Theater, Beverwijk
Rayen Panday - Trigger
Lindenberg Theater, Nijmegen
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Orpheus, Apeldoorn
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Karin Bloemen - Souvenirs
Schouwburg Venray, Venray
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Sense, Dokkum
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Spant!, Bussum
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Nathalie Baartman - Breek
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Fresku - Voordat het te laat is
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Ali B - Koorts
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Marco Lopes - Wees blij
Theater Bellevue, Amsterdam
Cameretten - Finalistentournee
Theater Bouwkunde, Deventer
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Anuar - EERLIJK
Theater Dakota, Den Haag
Best of... Ton Kas
Theater de Purmaryn, Purmerend
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Enge Buren - BASTA!
Theater Ludens, Voorburg
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater Zinin, Nijverdal
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Theaterboerderij Boeket, Nederweert
Tineke Schouten - Highlights
Theaterhotel Almelo, Almelo
Johan Goossens - Try Out
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Najib Amhali - Waar was ik?
Wilminktheater, Enschede
zaterdag 18 april 2020
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Arto Theater, Schoonhoven
The Silent Comedy
ATLAS Theater, Emmen
Karin Bruers - Love is Wonderful!
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
Cameretten - Finalistentournee
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Steef De Jong - SISI BOY
De Kleine Komedie, Amsterdam
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
De Maaspoort, Venlo
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
De Meerpaal, Dronten
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
De Schattelijn, Geertruidenberg
Javier Guzman - Guzmán
De Warande, Turnhout
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Deventer Schouwburg, Deventer
Bert Gabriels - De Wetten van de Jungle
Diligentia, Den Haag
Ali B - Koorts
DNK, Assen
Lebbis - De Ervaring
Fulcotheater, IJsselstein
Nienke Plas - Van de hak op de tak
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Groninger Studenten Cabaret Festival
Kennemer Theater, Beverwijk
Stefano Keizers - Sorry Baby
Koningshof, Maassluis
John Cleese
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Rundfunk - Todesangstschrei
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Rayen Panday - Trigger
Lindenberg Theater, Nijmegen
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Overasselt Theater, Overasselt
Bij Robèrt...van Beckhoven
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Hendrik Groen - Zolang er leven is
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Anuar - EERLIJK
Schouwburg Het Park, Hoorn
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Spant!, Bussum
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
René van Meurs - Hunkert
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Theater aan de Schie, Schiedam
Marco Lopes - Wees blij
Theater Bellevue, Amsterdam
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Best of... Ton Kas
Theater de Purmaryn, Purmerend
Enge Buren - BASTA!
Theater de Speeldoos, Baarn
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Eva Crutzen - Try Out
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Tineke Schouten - Highlights
Theaterhotel Almelo, Almelo
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Vestzaktheater De Schelleboom, Oosterhout
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Najib Amhali - Waar was ik?
Wilminktheater, Enschede
zondag 19 april 2020
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Agnietenhof, Tiel
Freek Vonk
De Nieuwe Kolk, Assen
Cameretten - Finalistentournee
De Oosterpoort, Groningen
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
John Cleese - The Last Time To See Me Before I Die
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Markant Uden, Uden