Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
De Meenthe
Steenwijk
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
De Maaspoort
Venlo
De Maaspoort
Venlo
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater 't Speelhuis
Helmond
Schouwburg Venray
Venray
Kulturhus
Denekamp
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Het Park
Hoorn
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Hofpoort
Coevorden
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Purmaryn
Purmerend
Schouwburg Venray
Venray
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Theater De Leest
Waalwijk
Hoftheater
Raalte
De Harmonie
Leeuwarden
Theater de Purmaryn
Purmerend
Cultuurcentrum Asse
Asse
Spant!
Bussum
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Het Diekhuus
Middelharnis
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater Hof 88
Almelo
Theater de Kampanje
Den Helder
De Greef
Lisse
Theater Kulturhus
Borne
Spant!
Bussum
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater De Veste
Delft
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Kulturhus
Denekamp
S.C.C. De Ruchte
Someren
Agnietenhof
Tiel
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
C.C De Muze
Heusden-Zolder
Posttheater
Arnhem
DeLaMar
Amsterdam
Perron-3
Rosmalen
Deventer Schouwburg
Deventer
Posttheater
Arnhem
Singer Theater
Laren
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater de Kom
Nieuwegein
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater De Kik
Elst
Spant!
Bussum
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Bussel
Oosterhout
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Maaspoort
Venlo
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Het Trefpunt
Warmond
Capitole
Gent
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater De Omval
Diemen
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Orpheus
Apeldoorn
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Wilminktheater
Enschede
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater PePijn
Den Haag
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Theater De Leest
Waalwijk
De Meerpaal
Dronten
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
De Wiese
Schalkwijk
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Podium Mozaiek
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Perron-3
Rosmalen
Chassé Theater
Breda
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
DeLaMar
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater De Veste
Delft
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Leest
Waalwijk
Schouwburg Venray
Venray
Orpheus
Apeldoorn
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater Walhalla
Rotterdam
vrijdag 24 april 2020
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Tineke Schouten - Highlights
De Meenthe, Steenwijk
Stefano Keizers - Sorry Baby
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Silent Comedy, de hit van Lowlands
De Maaspoort, Venlo
Silent Comedy - De ultieme cabaretbeleving
De Maaspoort, Venlo
Sanne Wallis de Vries - Kom
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Rundfunk - Todesangstschrei
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
René van Meurs - Hunkert
De Kleine Komedie, Amsterdam
Rayen Panday - Trigger
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater 't Speelhuis, Helmond
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Schouwburg Venray, Venray
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Kulturhus, Denekamp
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Schouwburg Het Park, Hoorn
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Deventer Schouwburg, Deventer
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater De Willem, Papendrecht
Nathalie Baartman - Breek
Theater Hofpoort, Coevorden
Najib Amhali - Waar was ik?
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
Goudse Schouwburg, Gouda
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Theater de Purmaryn, Purmerend
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Schouwburg Venray, Venray
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Marco Lopes - Wees blij
Theater De Leest, Waalwijk
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Hoftheater, Raalte
Lenette van Dongen - Paradijskleier
De Harmonie, Leeuwarden
Lebbis - De Ervaring
Theater de Purmaryn, Purmerend
Kommil Foo - Oogst
Cultuurcentrum Asse, Asse
Karin Bloemen - Souvenirs
Spant!, Bussum
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Johan Goossens - Try Out
Het Diekhuus, Middelharnis
Javier Guzman - Guzmán
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater Hof 88, Almelo
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater de Kampanje, Den Helder
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
De Greef, Lisse
Eva Crutzen - Try Out
Theater Kulturhus, Borne
Enge Buren - BASTA!
Spant!, Bussum
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Dick Swaab
Theater De Veste, Delft
De Fransse Eijkel - Subtropique
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Daniël Arends
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Claudia de Breij - NU
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Kulturhus, Denekamp
Cameretten - Finalistentournee
S.C.C. De Ruchte, Someren
Best of... Ton Kas
Agnietenhof, Tiel
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C De Muze, Heusden-Zolder
Anuar - EERLIJK
Posttheater, Arnhem
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Perron-3, Rosmalen
zaterdag 25 april 2020
Tineke Schouten - Highlights
Deventer Schouwburg, Deventer
The Silent Comedy
Posttheater, Arnhem
Stefano Keizers - Sorry Baby
Singer Theater, Laren
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
René van Meurs - Hunkert
De Kleine Komedie, Amsterdam
Rayen Panday - Trigger
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Theater de Kom, Nieuwegein
Nathalie Baartman - Breek
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Theater De Kik, Elst
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Spant!, Bussum
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Marco Lopes - Wees blij
Theater de Bussel, Oosterhout
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Louise Korthals
De Maaspoort, Venlo
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Het Trefpunt, Warmond
Kommil Foo - Oogst
Capitole, Gent
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Johan Goossens - Try Out
Theater De Omval, Diemen
Javier Guzman - Guzmán
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Orpheus, Apeldoorn
Jacques Vermeire
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Henry van Loon - Onze Henry
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Wilminktheater, Enschede
Groninger Studenten Cabaret Festival
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Theater PePijn, Den Haag
Eva Crutzen - Try Out
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Enge Buren - BASTA!
Stadstheater Arnhem, Arnhem
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater De Leest, Waalwijk
Claudia de Breij - NU
De Meerpaal, Dronten
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Cameretten - Finalistentournee
De Wiese, Schalkwijk
Best of... Ton Kas
Goudse Schouwburg, Gouda
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Anuar - EERLIJK
Podium Mozaiek, Amsterdam
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Perron-3, Rosmalen
zondag 26 april 2020
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Chassé Theater, Breda
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
dinsdag 28 april 2020
Rutger Bregman
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater De Veste, Delft
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
De Kleine Komedie, Amsterdam
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Leest, Waalwijk
woensdag 29 april 2020
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Schouwburg Venray, Venray
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Orpheus, Apeldoorn
Tineke Schouten - Highlights
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Tim Fransen - Een avondje klooien met Tim (Tryout)
Theater Walhalla, Rotterdam