Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater aan de Schie
Schiedam
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Deventer Schouwburg
Deventer
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Venray
Venray
Het Parochiehuis
Delden
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater De Omval
Diemen
Theater De Veste
Delft
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater Bouwkunde
Deventer
Zaantheater
Zaandam
De Maaspoort
Venlo
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Purmaryn
Purmerend
DeLaMar
Amsterdam
Het spectrum
Schijndel
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Beun
Heiloo
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Theater De Willem
Papendrecht
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
De Harmonie
Leeuwarden
De Nieuwe Kolk
Assen
Orpheus
Apeldoorn
Theater de Koornbeurs
Franeker
Singer Theater
Laren
Theater de Griffioen
Amstelveen
Chassé Theater
Breda
Wilminktheater
Enschede
Markant Uden
Uden
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater Bellevue
Amsterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Junushoff Theater
Wageningen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
C.C. De Kimpel
Bilzen
Theater de Stoep
Spijkenisse
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Parktheater
Eindhoven
Theater Concordia
Enschede
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Kampanje
Den Helder
Leidse Schouwburg
Leiden
Parktheater
Eindhoven
Cultura
Ede
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Taverne
Bergen
Schouwburg de Lawei
Drachten
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
DeLaMar
Amsterdam
Ons Tejater
Lieshout
Sense
Dokkum
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Theaterhotel Almelo
Almelo
Flint
Amersfoort
De Kleine Komedie
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Chassé Theater
Breda
Lindenberg Theater
Nijmegen
De Maaspoort
Venlo
Spant!
Bussum
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Zinin
Nijverdal
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Wilminktheater
Enschede
Orpheus
Apeldoorn
De Molenberg
Delfzijl
Theater Bellevue
Amsterdam
De Dialoog
Ermelo
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg Venray
Venray
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
De Meenthe
Steenwijk
De Meerpaal
Dronten
Stadstheater Arnhem
Arnhem
dinsdag 14 april 2020
Brigitte Kaandorp - Eh...
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Spiegel, Zwolle
woensdag 15 april 2020
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater aan de Schie, Schiedam
Tineke Schouten - Highlights
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Stefano Keizers - Sorry Baby
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Sara Kroos - Verte
Deventer Schouwburg, Deventer
Rundfunk - Todesangstschrei
Schouwburg Amphion, Doetinchem
René van Meurs - Hunkert
Schouwburg Venray, Venray
Piepschuim - Grote Woorden
Het Parochiehuis, Delden
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Nina De La Parra - Gods wegen
Theater De Omval, Diemen
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater De Veste, Delft
Marco Lopes - Wees blij
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Lenette van Dongen - Paradijskleier
De Kleine Komedie, Amsterdam
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Cpunt Theater, Hoofddorp
Lebbis - De Ervaring
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Johan Goossens - Try Out
Theater Bouwkunde, Deventer
Henry van Loon - Onze Henry
Zaantheater, Zaandam
Fred van Leer - Leer van Fred Live
De Maaspoort, Venlo
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Leidse Schouwburg, Leiden
Cabarestafette
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Brigitte Kaandorp - Eh...
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Spiegel, Zwolle
Ali B - Koorts
Theater de Purmaryn, Purmerend
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Het spectrum, Schijndel
donderdag 16 april 2020
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater de Beun, Heiloo
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Stefano Keizers - Sorry Baby
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Sara Kroos - Verte
Theater De Willem, Papendrecht
Sanne Wallis de Vries - Kom
Schouwburg Ogterop, Meppel
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
René van Meurs - Hunkert
De Harmonie, Leeuwarden
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
De Nieuwe Kolk, Assen
Plien & Bianca - En nu dan?
Orpheus, Apeldoorn
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Koornbeurs, Franeker
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Singer Theater, Laren
Oldenhermanns - Unsexed
Theater de Griffioen, Amstelveen
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Chassé Theater, Breda
Najib Amhali - Waar was ik?
Wilminktheater, Enschede
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Markant Uden, Uden
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Deventer Schouwburg, Deventer
Marco Lopes - Wees blij
Theater Bellevue, Amsterdam
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Lindenberg Theater, Nijmegen
Lebbis - De Ervaring
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Karin Bloemen - Souvenirs
Junushoff Theater, Wageningen
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Javier Guzman - Guzmán
C.C. De Kimpel, Bilzen
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Theater de Stoep, Spijkenisse
Henry van Loon - Onze Henry
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Fresku - Voordat het te laat is
Parktheater, Eindhoven
Flip Noorman - Love it!
Theater Concordia, Enschede
Enge Buren - BASTA!
Theater De Lampegiet, Veenendaal
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater de Kampanje, Den Helder
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Leidse Schouwburg, Leiden
Claudia de Breij - NU
Parktheater, Eindhoven
Cameretten - Finalistentournee
Cultura, Ede
Best of... Ton Kas
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Bergen Lacht
Taverne, Bergen
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Schouwburg de Lawei, Drachten
Ali B - Koorts
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Ons Tejater, Lieshout
vrijdag 17 april 2020
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Sense, Dokkum
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Tineke Schouten - Highlights
Theaterhotel Almelo, Almelo
Stefano Keizers - Sorry Baby
Flint, Amersfoort
Steef De Jong - SISI BOY
De Kleine Komedie, Amsterdam
Sanne Wallis de Vries - Kom
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
René van Meurs - Hunkert
Chassé Theater, Breda
Rayen Panday - Trigger
Lindenberg Theater, Nijmegen
Pieter Verelst
De Maaspoort, Venlo
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Spant!, Bussum
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater Zinin, Nijverdal
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Nathalie Baartman - Breek
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Najib Amhali - Waar was ik?
Wilminktheater, Enschede
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Orpheus, Apeldoorn
Martijn Koning - Koning van de toekomst
De Molenberg, Delfzijl
Marco Lopes - Wees blij
Theater Bellevue, Amsterdam
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
De Dialoog, Ermelo
Lebbis - De Ervaring
Goudse Schouwburg, Gouda
Karin Bloemen - Souvenirs
Schouwburg Venray, Venray
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Johan Goossens - Try Out
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Javier Guzman - Guzmán
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
De Meenthe, Steenwijk
Groninger Studenten Cabaret Festival
De Meerpaal, Dronten
Fresku - Voordat het te laat is
Stadstheater Arnhem, Arnhem