Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Diligentia
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Dorpshuis Renesse
Renesse
00:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Podium Boxtel
Boxtel
00:00
De Nieuwe Kolk
Assen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Figi Theater
Zeist
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Fidei et Arti
Oudenbosch
20:00
Regiotheater Niehove
Niehove
20:00
C.C. Deurne
Deurne
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
De Maaspoort
Venlo
Dorphuis Abbenbroek
Abbenbroek
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Meervaart
Amsterdam
Theater De Lievekamp
Oss
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Meervaart
Amsterdam
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Pook
Oostknollendam
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
00:00
Zaantheater
Zaandam
00:00
Theater Ludens
Voorburg
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
00:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
OC 't Waaigat
Zwijndrecht
00:00
Agnietenhof
Tiel
Theater de Griffioen
Amstelveen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Pit
Overloon
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
C.C. Nesterlé
Nistelrode
20:00
Het Barghse Huus
s-Heerenberg
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
Theater `t Spieker
Eibergen
20:30
Agora Theater Druten
Druten
Diligentia
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater De Veste
Delft
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater Sneek
Sneek
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Spant!
Bussum
Cultuurschuur
Wieringerwerf
00:00
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
00:00
De Maagd
Bergen op Zoom
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
ATLAS Theater
Emmen
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Theater PePijn
Den Haag
00:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Ins Blau
Leiden
00:00
Theater Ins Blau
Leiden
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
De Meenthe
Steenwijk
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
20:15
Dok6
Panningen
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Theater De Omval
Diemen
ATLAS Theater
Emmen
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
C.C. Den Herd
Bladel
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater Concordia
Enschede
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
00:00
De Harmonie
Leeuwarden
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
De Meenthe
Steenwijk
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Aan de Slinger
Houten
Munttheater
Weert
vrijdag 08 november 2019
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater de Stoep, Spijkenisse
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Diligentia, Den Haag
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater Bellevue, Amsterdam
Sara Kroos - Verte
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Dorpshuis Renesse, Renesse
00:00
Soundos - Niets te verliezen
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Podium Boxtel, Boxtel
00:00
Yora Rienstra - UP
De Nieuwe Kolk, Assen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Zoutmus - Kuikens van beton
Theater de Kampanje, Den Helder
zaterdag 09 november 2019
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Figi Theater, Zeist
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Arie en Silvester - WIE?!
Fidei et Arti, Oudenbosch
20:00
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Regiotheater Niehove, Niehove
20:00
Beperkt Houdbaar - De Première
C.C. Deurne, Deurne
Best of... Ton Kas
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Brigitte Kaandorp
De Maaspoort, Venlo
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Dorphuis Abbenbroek, Abbenbroek
20:15
Clifton Braam - Alles kan, niks moet
Theater De Verwachting, Ritthem
20:30
Daan Boom - De Eerste
Theater de Schalm, Veldhoven
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Daniel Sloss
Meervaart, Amsterdam
De Patrizanen - Het leven an sich
Theater De Lievekamp, Oss
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:30
Enge Buren - BASTA!
Cpunt Theater, Hoofddorp
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Meervaart, Amsterdam
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Pook, Oostknollendam
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Hehobros
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater de Voorveghter, Hardenberg
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Zaantheater, Zaandam
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
OC 't Waaigat, Zwijndrecht
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
Agnietenhof, Tiel
Lebbis - De Ervaring
Theater de Griffioen, Amstelveen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
De Pit , Overloon
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Max van den Burg - Paasbest
C.C. Nesterlé, Nistelrode
20:00
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Het Barghse Huus, s-Heerenberg
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Nathalie Baartman
Theater Berkelland, Eibergen
Nathalie Baartman - Breek
Theater `t Spieker, Eibergen
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Agora Theater Druten, Druten
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Diligentia, Den Haag
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater Bellevue, Amsterdam
Sara Kroos - Verte
Theater De Veste, Delft
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Theater PePijn, Den Haag
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater Sneek, Sneek
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Zoutmus - Kuikens van beton
Theater De Leest, Waalwijk
zondag 10 november 2019
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Spant!, Bussum
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Cultuurschuur, Wieringerwerf
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
maandag 11 november 2019
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater de Bussel, Oosterhout
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
dinsdag 12 november 2019
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
De Maagd, Bergen op Zoom
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
ATLAS Theater, Emmen
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Hehobros
Theater PePijn, Den Haag
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Theater de Griffioen, Amstelveen
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater de Bussel, Oosterhout
Rayen Panday - Trigger
Theater Ins Blau, Leiden
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater Ins Blau, Leiden
woensdag 13 november 2019
20:00
Masters of Comedy - Javier Guzman, Jim Speelmans en Bob Maclaren
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
De Meenthe, Steenwijk
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
20:15
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Dok6, Panningen
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Theater De Omval, Diemen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
ATLAS Theater, Emmen
20:30
Daan Boom - De Eerste
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
De Patrizanen - Het leven an sich
C.C. Den Herd, Bladel
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Theater de Koornbeurs, Franeker
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Theater De Veste, Delft
20:30
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Theater Concordia, Enschede
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Hehobros
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
00:00
Jan Beuving - Rotatie
De Harmonie, Leeuwarden
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee
Theater de Kom, Nieuwegein
Kasper van der Laan - 1 Kilo
De Meenthe, Steenwijk
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lebbis - De Ervaring
Theater Aan de Slinger, Houten
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Munttheater, Weert