CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina 6
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 07 okt
20:00
De Reggehof
Goor
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Mimik
Deventer
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Chassé Theater
Breda
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:00
Parktheater
Eindhoven
21:15
Parktheater
Eindhoven
Vestzaktheater
Son
za 08 okt
Cultureel Centrum Heerde
Heerde
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Wilminktheater
Enschede
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:30
BREStheater
Brielle
De Reggehof
Goor
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
21:00
Strandpaviljoen Aloha
Velsen-Noord
TOP
Bemmel
20:00
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
20:30
Ons Tejater
Lieshout
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
The Lux
Zeewolde
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Meervaart
Amsterdam
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
ATLAS Theater
Emmen
20:15
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
De Cammeleur
Dongen
20:00
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
zo 09 okt
Theaterhotel Almelo
Almelo
18:30
Beauforthuis
Austerlitz
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
15:30
Cacaofabriek
Helmond
20:00
DeLaMar
Amsterdam
ma 10 okt
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
di 11 okt
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
C.C. 't Gasthoes
Horst
20:15
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Theater Concordia
Haastrecht
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Flint
Amersfoort
20:00
De Meenthe
Steenwijk
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
19:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
21:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
wo 12 okt
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
De Domijnen
Sittard
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
Het Wennekerpand
Schiedam
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:15
Cultura
Ede
19:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
21:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Cultuurhuis De Zeepziederij
Bree
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
do 13 okt
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn

vrijdag 07 oktober 2022

20:00
Henny Huisman - het achterste van mijn tong De Reggehof, Goor
20:30
Guido Weijers - Oudejaarsconference 2022 Posttheater, Arnhem
20:15
Freek De Jonge - De Schreef Theater De Willem, Papendrecht
20:30
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt Theater PePijn, Den Haag
20:30
Dolf Jansen - Oudejaars 2022 Mimik, Deventer
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts TAQA Theater De Vest, Alkmaar
De Pannekoekencaravan Chassé Theater, Breda
20:00
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel Theater De Tuin, Leusden
20:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Parktheater, Eindhoven
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter Parktheater, Eindhoven
Christel de Laat - Hoe dan?! Vestzaktheater, Son

zaterdag 08 oktober 2022

Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast Cultureel Centrum Heerde, Heerde
20:00
Van Der Laan & Woe - Ng Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Tim Fransen - De Mens En Ik Theater De Veste, Delft
20:30
Thjum Arts - Tijdloos Genot Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Theo Maassen - Onbekend Terrein Wilminktheater, Enschede
20:30
Stefano Keizers - Hans Teeuwen Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Saman Amini's integratieplan De Harmonie, Leeuwarden
20:15
René Van Meurs - 2636 Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:00
Remy Evers - Gewoon Remy Posttheater, Arnhem
20:00
Rayen Panday - Focus DeLaMar, Amsterdam
20:00
Patrick Laureij - Live Zaantheater, Zaandam
20:30
Nienke Plas - Postnatale Expressie BREStheater, Brielle
Nathalie Baartman - SNAK De Reggehof, Goor
20:30
Merijn Scholten - Solo Theater Walhalla, Rotterdam
21:00
Martijn Koning - Appeltjes Schillen Strandpaviljoen Aloha, Velsen-Noord
Martijn Crins en Maarten Westra Hoekzema - dubbelprogramma TOP, Bemmel
20:00
Martijn Crins en Maarten Westra Hoekzema - dubbelprogramma Theaterkerk Bemmel, Bemmel
20:30
Mark van de Veerdonk - Podiumbeest Ontsnapt! Ons Tejater, Lieshout
20:30
Lotte Velvet - Ondergrond Theater Ludens, Voorburg
20:30
Lebbis - De Ziel Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Kirsten van Teijn - (S)experiment The Lux, Zeewolde
20:30
Johan Goossens - Kleine pijntjes Lindenberg Theater, Nijmegen
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Janneke de Bijl - Dit is het nou C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Jan Beuving - Restante Meervaart, Amsterdam
20:15
Herman Van Veen - Dat Kun Je Wel Zien Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op ATLAS Theater, Emmen
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference 2022 Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:00
Freek De Jonge - De Schreef Schouwburg Odeon, Zwolle
20:30
Dolf Jansen - Oudejaars 2022 Posttheater, Arnhem
20:15
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Christel de Laat - Hoe dan?! De Cammeleur, Dongen
20:00
Arnout van den Bossche - Burn-out voor beginners Jan van Besouw, Goirle
20:00
Arie Koomen - BOE! Agnietenhof, Tiel
20:30
Abel van Gijlswijk - AABZ ’22 TOUR: Rebranding Anarchisme Het Oude Raadhuis, Hoofddorp

zondag 09 oktober 2022

Theo Maassen - Onbekend Terrein Theaterhotel Almelo, Almelo
18:30
Mylou Frencken Beauforthuis, Austerlitz
20:15
Herman Van Veen - Dat Kun Je Wel Zien KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Alan Carr: Regional Trinket DeLaMar, Amsterdam

maandag 10 oktober 2022

Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam

dinsdag 11 oktober 2022

Youp van 't Hek - De laatste ronde Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast C.C. 't Gasthoes, Horst
20:15
Tineke Schouten - Dubbel Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:00
Tim Fransen - De Mens En Ik Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Nienke Plas - Postnatale Expressie Theater Concordia, Haastrecht
20:30
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Kirsten van Teijn - (S)experiment Flint, Amersfoort
20:00
Herman Van Veen - Dat Kun Je Wel Zien De Meenthe, Steenwijk
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference 2022 Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Freek De Jonge - De Schreef Fulcotheater, IJsselstein
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit TAQA Theater De Vest, Alkmaar
21:00
Daniël Arends - God is mijn rechter TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Brigitte Kaandorp / Jenny Arean Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Abel van Gijlswijk - AABZ ’22 TOUR: Rebranding Anarchisme De Kleine Komedie, Amsterdam

woensdag 12 oktober 2022

Youp van 't Hek - De laatste ronde Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Tineke Schouten - Dubbel Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:15
Saman Amini's integratieplan Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
René Van Meurs - 2636 Markant Uden, Uden
20:15
Rayen Panday - Focus Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Pieter Derks - Uit Het Niets De Domijnen, Sittard
20:00
Nienke Plas - Postnatale Expressie Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Nathalie Baartman - SNAK Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Lotte Velvet - Ondergrond Schouwburg Venray, Venray
20:30
Janneke de Bijl - Dit is het nou Junushoff Theater, Wageningen
Jan Beuving - Restante Het Wennekerpand, Schiedam
20:00
Herman Van Veen - Dat Kun Je Wel Zien Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference 2022 Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Freek De Jonge - De Schreef Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2022 Cultura, Ede
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit TAQA Theater De Vest, Alkmaar
21:00
Daniël Arends - God is mijn rechter TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Brigitte Kaandorp / Jenny Arean Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Arie Koomen - BOE! Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Alex Agnew - Wake me up when it's over Cultuurhuis De Zeepziederij, Bree
20:15
Abel van Gijlswijk - AABZ ’22 TOUR: Rebranding Anarchisme De Kleine Komedie, Amsterdam

donderdag 13 oktober 2022

Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Ton Kas - Best of ... Ton Kas Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Tim Fransen - De Mens En Ik Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:30
Thjum Arts - Tijdloos Genot Werftheater, Utrecht
20:15
Saman Amini's integratieplan Theater De Veste, Delft
20:00
Roué Verveer Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Pagina 6