Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:30
Wilminktheater
Enschede
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
De Reggehof
Goor
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Theater de Liefde
Haarlem
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Theater De Tuin
Leusden
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Streams Breede Beek
Nijkerk
Theater de Bussel
Oosterhout
Werkplaats Walhalla
Rotterdam
20:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Agnietenhof
Tiel
C.C. Parnassos
Utrecht
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
De Horst
Venhorst
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Munttheater
Weert
Het Klooster
Woerden
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Hof 88
Almelo
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
21:30
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Posttheater
Arnhem
Posttheater
Arnhem
19:00
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:15
Gashouder
Dedemsvaart
Theater De Veste
Delft
Diligentia
Den Haag
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:30
Wilminktheater
Enschede
20:30
Vestzaktheater
Enschede
De Reggehof
Goor
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Singer Theater
Laren
20:30
DeMess
Naarden
20:30
Theater De Verbeelding
Purmerend
Werkplaats Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater Sneek
Sneek
Theater Idea
Soest
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
16:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Stadstheater Arnhem
Arnhem
19:30
Effenaar
Eindhoven
20:30
ATLAS Theater
Emmen
15:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Theater Concordia
Enschede
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Wesopa Weesp
Weesp
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Hof 88
Almelo
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
De Machinefabriek
Coevorden
De Molenberg
Delfzijl
Theater PePijn
Den Haag
19:15
Deventer Schouwburg
Deventer
21:15
Deventer Schouwburg
Deventer
Mimik
Deventer
vrijdag 08 oktober 2021
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:30
Tim Fransen - De Mens en Ik
Wilminktheater, Enschede
20:15
Beth & Flo - Niet wat je denkt
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
Marcel Harteveld - Weet ik veel
De Reggehof, Goor
20:00
Jimmy Carr
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Theater de Liefde, Haarlem
20:15
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Nathalie Baartman - SNAK
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Theater De Tuin, Leusden
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Paulette Willemse / Saskia van Zutphen - Vuile Huichelaar
Streams Breede Beek, Nijkerk
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Theater de Bussel, Oosterhout
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel
Werkplaats Walhalla, Rotterdam
20:30
Jandino - Opgefokt
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater aan de Schie, Schiedam
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:00
Herman van Veen - 76: Dat kun je wel zien dat is hij
Scheldetheater, Terneuzen
Najib Amhali - Waar was ik?
Agnietenhof, Tiel
Jan Beuving - Restante
C.C. Parnassos, Utrecht
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Christel de Laat - Hoe dan?!
De Horst, Venhorst
20:15
René van Meurs - Hunkert
De Maaspoort, Venlo
20:15
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Schouwburg Venray, Venray
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
Schouwburg Venray, Venray
20:30
André Manuel - Sneu
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank)
Munttheater, Weert
Dolf Jansen - Oudejaars 2021 - Het Jansen Vaccin
Het Klooster, Woerden
20:30
Lebbis - De Ziel
Theater de Spiegel, Zwolle
zaterdag 09 oktober 2021
20:30
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Nathalie Baartman - SNAK
Theater Hof 88, Almelo
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Jandino - Opgefokt
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
21:30
Daniël Arends - God is mijn rechter
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Dolf Jansen - Oudejaars 2021 - Het Jansen Vaccin
Posttheater, Arnhem
Grof geschud - Broeden
Posttheater, Arnhem
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
C.C. Den Herd, Bladel
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:15
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Gashouder, Dedemsvaart
Peter Pannekoek
Theater De Veste, Delft
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Diligentia, Den Haag
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Paulette Willemse / Saskia van Zutphen - Vuile Huichelaar
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Theater Berkelland, Eibergen
20:00
Ali B - Koorts
ATLAS Theater, Emmen
20:30
Tim Fransen - De Mens en Ik
Wilminktheater, Enschede
20:30
Lisa Loeb - Extase
Vestzaktheater, Enschede
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
De Reggehof, Goor
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank)
Het Kielzog, Hoogezand
Man, man, man, de Podcast
Schouwburg Het Park, Hoorn
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
Singer Theater, Laren
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel
DeMess, Naarden
20:30
Zoutmus - Jungleprinter
Theater De Verbeelding, Purmerend
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel
Werkplaats Walhalla, Rotterdam
20:15
Herman van Veen - 76: Dat kun je wel zien dat is hij
Theater Sneek, Sneek
Jan Beuving - Restante
Theater Idea, Soest
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Sanne Wallis de Vries - Kom
Schouwburg Venray, Venray
20:15
René van Meurs - Hunkert
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Jimmy Carr
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Lebbis - De Ziel
Theater de Spiegel, Zwolle
zondag 10 oktober 2021
16:00
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Iliza Shlesinger
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Jimmy Carr
Stadstheater Arnhem, Arnhem
19:30
Bell's Comedy Club
Effenaar, Eindhoven
20:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
ATLAS Theater, Emmen
15:00
Ali B - Koorts
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Herman van Veen - 76: Dat kun je wel zien dat is hij
Theater Sneek, Sneek
maandag 11 oktober 2021
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
Schouwburg de Lawei, Drachten
Jimmy Carr
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
Theater Concordia, Enschede
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Zaantheater, Zaandam
dinsdag 12 oktober 2021
20:00
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Jimmy Carr
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Wesopa Weesp, Weesp
woensdag 13 oktober 2021
20:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Jan Beuving - Restante
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik
De Kleine Komedie, Amsterdam
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Posttheater, Arnhem
Kirsten van Teijn - (S)experiment
De Machinefabriek, Coevorden
Dolf Jansen - Oudejaars 2021 - Het Jansen Vaccin
De Molenberg, Delfzijl
Grof geschud - Broeden
Theater PePijn, Den Haag
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Deventer Schouwburg, Deventer
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Deventer Schouwburg, Deventer
Pieter Derks - Uit het niets
Mimik, Deventer