Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Diligentia
Den Haag
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Schuur
Zevenbergen
Theater Walhalla
Rotterdam
Flint
Amersfoort
De Schattelijn
Geertruidenberg
S.C.C. De Ruchte
Someren
Schouwburg Het Park
Hoorn
Het Dorpshuis
Nigtevecht
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Theater De Verbeelding
Purmerend
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Goudse Schouwburg
Gouda
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
C.C. Breughelzaal
Bree
Parktheater
Eindhoven
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Bouwkunde
Deventer
Spant!
Bussum
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
C.C. Het LOO
Tessenderlo
Theater Walhalla
Rotterdam
De hoogte
Winsum
Theater de Speeldoos
Baarn
ATLAS Theater
Emmen
Fransche School Culemborg
Culemborg
Theater de Griffioen
Amstelveen
Werftheater
Utrecht
Theater Walhalla
Rotterdam
Veluvine
Nunspeet
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Nijdrop
Opwijk
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Witte Theater
IJmuiden
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
C.C. De Schakel
Waregem
Theater Walhalla
Rotterdam
De Maagd
Bergen op Zoom
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater Zuidplein
Rotterdam
ATLAS Theater
Emmen
Het Klooster
Woerden
Theater PePijn
Den Haag
Wesopa Weesp
Weesp
Theater de Beun
Heiloo
Kennemer Theater
Beverwijk
Posttheater
Arnhem
Parktheater
Eindhoven
Theater Bouwkunde
Deventer
De Kleine Komedie
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
RAI Theater
Amsterdam
20:00
Het Diekhuus
Middelharnis
20:00
Theaterpand Weesp
Weesp
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
De Maaspoort
Venlo
C.C. De Schakel
Waregem
Theater de Spiegel
Zwolle
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater Ludens
Voorburg
Theater PePijn
Den Haag
Theater Idea
Soest
Pook
Oostknollendam
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
vrijdag 16 september 2016
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:30
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Posttheater, Arnhem
zaterdag 17 september 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Jochen Otten
Diligentia, Den Haag
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theater de Schuur, Zevenbergen
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater Walhalla, Rotterdam
Mini & Maxi
Flint, Amersfoort
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
De Schattelijn, Geertruidenberg
Lenette van Dongen - Tegenwind
S.C.C. De Ruchte, Someren
Ton Kas - JABROER
Schouwburg Het Park, Hoorn
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Het Dorpshuis, Nigtevecht
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater Dakota, Den Haag
20:15
Marjolijn van Kooten - Paniek
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
André Manuel - De Onzen
Theater De Verbeelding, Purmerend
zondag 18 september 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
maandag 19 september 2016
Vincent Bijlo & The Rossettis - Op woeste hoogte
De Kleine Komedie, Amsterdam
Youp van 't Hek - Licht
Goudse Schouwburg, Gouda
dinsdag 20 september 2016
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Youp van 't Hek - Licht
Goudse Schouwburg, Gouda
Ton Kas - JABROER
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Steve-O
TivoliVredenburg, Utrecht
Katinka Polderman - Prinsjesdag cabaret
Diligentia, Den Haag
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Theater de Griffioen, Amstelveen
woensdag 21 september 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Breughelzaal, Bree
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo
Parktheater, Eindhoven
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Bouwkunde, Deventer
Minou Bosua - Minoux
Spant!, Bussum
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Meervaart, Amsterdam
Ton Kas - JABROER
De Kleine Komedie, Amsterdam
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:00
NUHR - Draai het eens om
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop!
Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Het Klooster, Woerden
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
De Meerpaal, Dronten
20:15
Mini & Maxi
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Cabarestafette
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
donderdag 22 september 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Het LOO, Tessenderlo
Micha Wertheim - Ergens Anders
Theater Walhalla, Rotterdam
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
De hoogte, Winsum
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theater de Speeldoos, Baarn
Youp van 't Hek - Licht
ATLAS Theater, Emmen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Fransche School Culemborg, Culemborg
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater de Griffioen, Amstelveen
André Manuel - De Onzen
Werftheater, Utrecht
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Theater Walhalla, Rotterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Veluvine, Nunspeet
Minou Bosua - Minoux
Cpunt Theater, Hoofddorp
Ton Kas - JABROER
De Kleine Komedie, Amsterdam
Wilfried de Jong & Bruut!
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
THNX! 2016: De Lach van de Vrijwilliger
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Cabarestafette
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Freddy De Vadder
Nijdrop, Opwijk
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop!
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Witte Theater, IJmuiden
20:30
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater De Omval, Diemen
20:30
Oldenosborn - #Life
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
vrijdag 23 september 2016
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. De Schakel, Waregem
Micha Wertheim - Ergens Anders
Theater Walhalla, Rotterdam
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
De Maagd, Bergen op Zoom
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Deventer Schouwburg, Deventer
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo
Theater Zuidplein, Rotterdam
Youp van 't Hek - Licht
ATLAS Theater, Emmen
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Het Klooster, Woerden
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater PePijn, Den Haag
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Wesopa Weesp, Weesp
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater de Beun, Heiloo
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Kennemer Theater, Beverwijk
Erik van Muiswinkel & Justus van Oel - Erik en Justus vertellen ene FI
Posttheater, Arnhem
Lenette van Dongen - Tegenwind
Parktheater, Eindhoven
Minou Bosua - Minoux
Theater Bouwkunde, Deventer
Ton Kas - JABROER
De Kleine Komedie, Amsterdam
Wilfried de Jong & Bruut!
Parktheater, Eindhoven
Bill Bailey
RAI Theater, Amsterdam
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Het Diekhuus, Middelharnis
20:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theaterpand Weesp, Weesp
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Mini & Maxi
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
De Maaspoort, Venlo
zaterdag 24 september 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. De Schakel, Waregem
Micha Wertheim - Ergens Anders
Theater de Spiegel, Zwolle
Kasper van Kooten - Bonte avond
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater Ludens, Voorburg
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater PePijn, Den Haag
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater Idea, Soest
André Manuel - De Onzen
Pook, Oostknollendam
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht