Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Dakota
Den Haag
20:15
De Muze
Noordwijk
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Theater de Kampanje
Den Helder
Schouwburg Lochem
Lochem
Singer Theater
Laren
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater Hof 88
Almelo
Het Klooster
Woerden
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Chassé Theater
Breda
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Gigant
Apeldoorn
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Cultura
Ede
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Cultureel Centrum De Wis
Loosbroek
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Bouwkunde
Deventer
Chassé Theater
Breda
Lindenberg Theater
Nijmegen
Deventer Schouwburg
Deventer
Wilminktheater
Enschede
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Ludens
Voorburg
Het Musiater
Zevenaar
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
van Beresteyn
Veendam
Theater Bouwkunde
Deventer
C.C. De Kei
Reusel
Agnietenhof
Tiel
Fransche School Culemborg
Culemborg
Schouwburg Hengelo
Hengelo
LantarenVenster
Rotterdam
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Vestzaktheater
Son
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Kukeleku
Horst
17:30
Jopenkerk
Haarlem
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
21:00
De Flux
Zaandam
20:15
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater de Spiegel
Zwolle
De Harmonie
Leeuwarden
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Simplon
Groningen
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater De Veste
Delft
Deventer Schouwburg
Deventer
Wilminktheater
Enschede
Theater Hof 88
Almelo
Schouwburg de Lawei
Drachten
De Dialoog
Ermelo
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Agora Theater Druten
Druten
Agora Theater Lelystad
Lelystad
De Kleine Komedie
Amsterdam
CulturA & Zo
Nootdorp
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Ludens
Voorburg
BREStheater
Brielle
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Diligentia
Den Haag
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
zaterdag 30 september 2017
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Arto Theater, Schoonhoven
20:30
De Partizanen - Welkom in Partizanië
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
zondag 01 oktober 2017
Jetty Mathurin - De Overdracht
Theater Dakota, Den Haag
dinsdag 03 oktober 2017
20:15
Zonder verdoving
De Muze, Noordwijk
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater Peeriscoop, Gorinchem
woensdag 04 oktober 2017
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Theater de Kampanje, Den Helder
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schouwburg Lochem, Lochem
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
Singer Theater, Laren
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Javier Guzman - Ga-bie-jer
Theater Zuidplein, Rotterdam
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Zonder verdoving
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
donderdag 05 oktober 2017
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater Hof 88, Almelo
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Het Klooster, Woerden
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Chassé Theater, Breda
20:00
De Lama's - Afstoffen & warm spelen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston We Have
Gigant, Apeldoorn
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Cultura, Ede
20:15
Zonder verdoving
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Cultureel Centrum De Wis, Loosbroek
20:15
Jeroen Smit / Lebbis - Bruto Nationaal Geluk
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Piepschuim
Het Evertshuis, Bodegraven
vrijdag 06 oktober 2017
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Bouwkunde, Deventer
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Chassé Theater, Breda
Martijn Koning - Koning te rijk
Lindenberg Theater, Nijmegen
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Deventer Schouwburg, Deventer
De Lama's - Afstoffen & warm spelen
Wilminktheater, Enschede
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:30
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Griffioen, Amstelveen
zaterdag 07 oktober 2017
Ton Kas - Kakmaker
Theater aan de Schie, Schiedam
Jetty Mathurin - De Overdracht
Theater Ludens, Voorburg
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Het Musiater, Zevenaar
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Eric van Sauers - De lief en leed tour
van Beresteyn, Veendam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Bouwkunde, Deventer
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
C.C. De Kei, Reusel
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Agnietenhof, Tiel
Martijn Koning - Koning te rijk
Fransche School Culemborg, Culemborg
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Jandino Asporaat / Murth Mossel - Bemm Comedy @ ICFR
LantarenVenster, Rotterdam
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Vestzaktheater, Son
20:30
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Vrijdag vs. Sandifort
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
zondag 08 oktober 2017
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Kukeleku, Horst
17:30
Edson Da Graça / Martijn Oosterhuis
Jopenkerk, Haarlem
20:00
Chris Rock
Ziggo Dome, Amsterdam
21:00
Fabian Franciscus / Pepijn Schoneveld / Raoul Heertje - Keihard Lachen
De Flux, Zaandam
maandag 09 oktober 2017
20:15
Climate Comedy Night
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 10 oktober 2017
Zonder verdoving
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Jeroen Smit / Lebbis - Bruto Nationaal Geluk
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Roy en Hedy Grünewald
Theater Zuidplein, Rotterdam
woensdag 11 oktober 2017
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Daniël Arends - De Afterparty
Theater de Spiegel, Zwolle
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
De Harmonie, Leeuwarden
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Bellevue, Amsterdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater Walhalla, Rotterdam
Ali B - Koorts
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Weijer, Boxmeer
20:15
Zonder verdoving
Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Comedy Night
Simplon, Groningen
donderdag 12 oktober 2017
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Ton Kas - Kakmaker
Theater De Veste, Delft
Jetty Mathurin - De Overdracht
Deventer Schouwburg, Deventer
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Wilminktheater, Enschede
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater Hof 88, Almelo
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
Schouwburg de Lawei, Drachten
Eric van Sauers - De lief en leed tour
De Dialoog, Ermelo
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Bellevue, Amsterdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater Walhalla, Rotterdam
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Ali B - Koorts
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:00
De Afterparty
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Munttheater, Weert
20:15
Zonder verdoving
Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Agora Theater Druten, Druten
vrijdag 13 oktober 2017
Ton Kas - Kakmaker
Agora Theater Lelystad, Lelystad
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
CulturA & Zo, Nootdorp
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Ludens, Voorburg
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
BREStheater, Brielle
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Podium Hoge Woerd, De Meern
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Schouwburg Venray, Venray
Sanne Wallis de Vries - Gut
Diligentia, Den Haag
20:15
Piepschuim
De Maaspoort, Venlo
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Marlon Kicken
Theater Zuidplein, Rotterdam