Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Leidse Schouwburg
Leiden
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Kikker
Utrecht
00:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Schuur
Haarlem
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Diligentia
Den Haag
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Veste
Delft
Diligentia
Den Haag
Parktheater
Eindhoven
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Filmhuis Zevenaar
Zevenaar
DeLaMar
Amsterdam
Theater Kikker
Utrecht
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Meervaart
Amsterdam
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Poorterij
Zaltbommel
Theater De Storm
Winterswijk
Diligentia
Den Haag
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schouwburg Lochem
Lochem
Junushoff Theater
Wageningen
Theater de Koornbeurs
Franeker
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
De Domijnen
Sittard
Theater De Veste
Delft
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Posttheater
Arnhem
Chassé Theater
Breda
DeLaMar
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater De Verwachting
Ritthem
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Kikker
Utrecht
00:00
Het Musiater
Zevenaar
Munttheater
Weert
Theater Walhalla
Rotterdam
S.C.C. De Ruchte
Someren
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Zinin
Nijverdal
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. Deurne
Deurne
Spant!
Bussum
Schouwburg De Kring
Roosendaal
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
DeLaMar
Amsterdam
Theater Bouwkunde
Deventer
Lindenberg Theater
Nijmegen
De Schakel
Gilze
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Griffioen
Amstelveen
Het Veur Theater
Leidschendam
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater de Kampanje
Den Helder
Agora Theater Druten
Druten
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
De Meenthe
Steenwijk
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Podium Hoge Woerd
De Meern
Fransche School Culemborg
Culemborg
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater De Veste
Delft
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Het Kielzog
Hoogezand
Scheldetheater
Terneuzen
dinsdag 04 december 2018
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Leidse Schouwburg, Leiden
Richard Groenendijk - Om Alles!
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Kikker, Utrecht
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Stefano Keizers - Erg Heel
Schuur, Haarlem
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Diligentia, Den Haag
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
woensdag 05 december 2018
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Henry van Loon - Onze Henry
De Kleine Komedie, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Theater De Veste, Delft
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Diligentia, Den Haag
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Parktheater, Eindhoven
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Arie Vuyk - Oudejaarsconference
Filmhuis Zevenaar, Zevenaar
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
DeLaMar, Amsterdam
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Kikker, Utrecht
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
René van Meurs - Ik beloof niks
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Jörgen Raumann Schudden aan die boom
Meervaart, Amsterdam
donderdag 06 december 2018
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Henry van Loon - Onze Henry
De Kleine Komedie, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Poorterij, Zaltbommel
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater De Storm, Winterswijk
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Diligentia, Den Haag
Ali B - Koorts
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Deventer Schouwburg, Deventer
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Bouwkunde, Deventer
De Partizanen - Het leven an sich
Theater de Griffioen, Amstelveen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Schouwburg Lochem, Lochem
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Junushoff Theater, Wageningen
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater de Koornbeurs, Franeker
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Alex Ploeg Ultimatum
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
Arie & Silvester - Wie?!
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Lenette van Dongen - Paradijskleier
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Louise Korthals - Alles is er
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Tineke Schouten - Highlights
De Domijnen, Sittard
Claudia de Breij - Nu
Theater De Veste, Delft
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Goudse Schouwburg, Gouda
Rayen Panday - Fenomeen
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Patrick Laureij
Posttheater, Arnhem
Matroesjka - Brainwash
Chassé Theater, Breda
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
DeLaMar, Amsterdam
Johan Goossens - Vlam
Cpunt Theater, Hoofddorp
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater De Verwachting, Ritthem
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Richard Groenendijk - Om Alles!
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Kikker, Utrecht
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Het Musiater, Zevenaar
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Munttheater, Weert
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater Walhalla, Rotterdam
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
S.C.C. De Ruchte, Someren
Martijn Kardol - Bang
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Thomas Acda - Motel
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Sounds Niets te verliezen
Meervaart, Amsterdam
20:00
PURPER’s Passie
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Lebbis - De Bovengrens
De Maaspoort, Venlo
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Victor Luis van Es - Stille Strijd
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
vrijdag 07 december 2018
Ton Kas - Kakmaker
Theater Zinin, Nijverdal
Henry van Loon - Onze Henry
De Kleine Komedie, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
C.C. Deurne, Deurne
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Spant!, Bussum
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Ali B - Koorts
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
DeLaMar, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Bouwkunde, Deventer
De Partizanen - Het leven an sich
Lindenberg Theater, Nijmegen
Jochen Otten - Troosten
De Schakel, Gilze
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater de Griffioen, Amstelveen
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Het Veur Theater, Leidschendam
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Schouwburg Het Park, Hoorn
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Alex Ploeg Ultimatum
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater 't Speelhuis, Helmond
ANNE & LISA - Weltschmerz
Theater 't Pand, Gorinchem
Anne-Marie Jung - Ram
Theater de Kampanje, Den Helder
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Agora Theater Druten, Druten
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Sara Kroos - Zonder Verdoving
De Meenthe, Steenwijk
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Podium Hoge Woerd, De Meern
Louise Korthals - Alles is er
Fransche School Culemborg, Culemborg
Tineke Schouten - Highlights
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Claudia de Breij - Nu
Theater De Veste, Delft
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Lebbis - De Bovengrens
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Rayen Panday - Fenomeen
Het Kielzog, Hoogezand
René van Meurs - Ik beloof niks
Scheldetheater, Terneuzen