Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Meerpaal
Dronten
Schouwburg Amphion
Doetinchem
ATLAS Theater
Emmen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
van Beresteyn
Veendam
Theater Zuidplein
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater De Omval
Diemen
Theater de Purmaryn
Purmerend
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater De Lievekamp
Oss
De Kattendans
Bergeijk
Ledeltheater
Oostburg
DeLaMar
Amsterdam
Het Veur Theater
Leidschendam
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Spant!
Bussum
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Schouwburg Het Park
Hoorn
Hoftheater
Raalte
Theater 't Speelhuis
Helmond
De Nieuwe Kolk
Assen
Flint
Amersfoort
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Het Evertshuis
Bodegraven
Theater Aan de Slinger
Houten
De Reggehof
Goor
Theater Bellevue
Amsterdam
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
00:00
Theater De Verwachting
Ritthem
00:00
Theater PePijn
Den Haag
00:00
Theater Ludens
Voorburg
Theater aan de Schie
Schiedam
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Theater de Bussel
Oosterhout
Diligentia
Den Haag
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
00:00
Apollofirst Theater
Amsterdam
12:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:15
Cultura
Ede
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
BREStheater
Brielle
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Meerpaal
Dronten
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Koningshof
Maassluis
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater 't Pand
Gorinchem
Podium Mozaiek
Amsterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Dok6
Panningen
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater de Koornbeurs
Franeker
Kennemer Theater
Beverwijk
Deventer Schouwburg
Deventer
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater Sneek
Sneek
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Zaantheater
Zaandam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Schouwburg Lochem
Lochem
Martiniplaza
Groningen
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Speeldoos
Vught
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Ludens
Voorburg
Theater Bellevue
Amsterdam
00:00
Agnietenhof
Tiel
Dok6
Panningen
00:00
Theater PePijn
Den Haag
00:00
Posttheater
Arnhem
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Kom
Nieuwegein
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Kampanje
Den Helder
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
vrijdag 22 februari 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
De Meerpaal, Dronten
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Pieter Derks - Voor wat het waard is
ATLAS Theater, Emmen
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
van Beresteyn, Veendam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Zuidplein, Rotterdam
De Partizanen - Het leven an sich
De Kleine Komedie, Amsterdam
Emilio Guzman - Kom dan!
Podium Hoge Woerd, De Meern
Javier Guzman - Guzmán
Theater De Omval, Diemen
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater de Purmaryn, Purmerend
Kasper van der Laan - Gewapend karton
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Kiki Schippers - Waar
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater De Lievekamp, Oss
Alex Ploeg Ultimatum
De Kattendans, Bergeijk
ANNE & LISA - Weltschmerz
Ledeltheater, Oostburg
Anne-Marie Jung - Ram
DeLaMar, Amsterdam
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Het Veur Theater, Leidschendam
Arie & Silvester - Wie?!
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Spant!, Bussum
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Louise Korthals - Alles is er
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Tineke Schouten - Highlights
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Het Park, Hoorn
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Hoftheater, Raalte
Patrick Laureij
Theater 't Speelhuis, Helmond
Matroesjka - Brainwash
De Nieuwe Kolk, Assen
Jeroen van Merwijk - Lucky
Flint, Amersfoort
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Johan Goossens - Vlam
Het Evertshuis, Bodegraven
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater Aan de Slinger, Houten
Richard Groenendijk - Om Alles!
De Reggehof, Goor
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Bellevue, Amsterdam
00:00
Sounds Niets te verliezen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater De Verwachting, Ritthem
00:00
Marco Lopes - Moedt
Theater PePijn, Den Haag
00:00
Oeloek - Droeftoeters
Theater Ludens, Voorburg
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater aan de Schie, Schiedam
Stefano Keizers - Erg Heel
Cpunt Theater, Hoofddorp
Yentl en de Boer - Magie
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Maartje & Kine - Vibrato
Theater de Bussel, Oosterhout
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Diligentia, Den Haag
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Thomas Acda - Motel
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Apollofirst Theater, Amsterdam
12:30
Lunchpauzeverhalen - Oek de Jong
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Thomas Smith - De jaren van verstand
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Cultura, Ede
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:30
Nathalie Baartman - Breek
Meervaart, Amsterdam
20:30
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Max van den Burg - Paasbest
BREStheater, Brielle
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Posttheater, Arnhem
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater de Griffioen, Amstelveen
zaterdag 23 februari 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
De Meerpaal, Dronten
Henry van Loon - Onze Henry
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Koningshof, Maassluis
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
De Partizanen - Het leven an sich
De Kleine Komedie, Amsterdam
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater de Purmaryn, Purmerend
Javier Guzman - Guzmán
Theater 't Pand, Gorinchem
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Podium Mozaiek, Amsterdam
Karin Bloemen - Souvenirs
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Kiki Schippers - Waar
Dok6, Panningen
Murth Mossel - Pauwer
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Martijn Koning - Koning van de dieren
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater de Koornbeurs, Franeker
Alex Ploeg Ultimatum
Kennemer Theater, Beverwijk
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Deventer Schouwburg, Deventer
Arie & Silvester - Wie?!
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater Sneek, Sneek
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Zaantheater, Zaandam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Louise Korthals - Alles is er
Schouwburg Lochem, Lochem
Tineke Schouten - Highlights
Martiniplaza, Groningen
Rayen Panday - Fenomeen
Cpunt Theater, Hoofddorp
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
De Speeldoos, Vught
René van Meurs - Ik beloof niks
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Jeroen van Merwijk - Lucky
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Jan Beuving - Rotatie
Theater Ludens, Voorburg
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Bellevue, Amsterdam
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Agnietenhof, Tiel
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Dok6, Panningen
00:00
Marco Lopes - Moedt
Theater PePijn, Den Haag
00:00
Oeloek - Droeftoeters
Posttheater, Arnhem
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater de Purmaryn, Purmerend
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater de Kom, Nieuwegein
Yentl en de Boer - Magie
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater De Willem, Papendrecht
Nathalie Baartman - Breek
Theater de Kampanje, Den Helder
Maartje & Kine - Vibrato
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht