Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Spant!
Bussum
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Parktheater
Eindhoven
15:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
19:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
DeLaMar
Amsterdam
21:30
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
23:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
14:30
Diligentia
Den Haag
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
23:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Spant!
Bussum
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
Goudse Schouwburg
Gouda
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Munttheater
Weert
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Musis
Arnhem
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Posttheater
Arnhem
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Cultura
Ede
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Theater Sneek
Sneek
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater De Veste
Delft
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Schouwburg Theothorne
Dieren
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Dok6
Panningen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Het Kielzog
Hoogezand
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
So What!
Gouda
20:30
Posttheater
Arnhem
zaterdag 21 december 2013
20:15
Fred Zuiderwijk - Kringloop
Diligentia, Den Haag
20:15
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Spant!, Bussum
20:30
Enge Buren - De ware naaktheid
Posttheater, Arnhem
20:30
De gebroeders Fretz - Revolte
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Martijn Koning - De Maand van Martijn
Parktheater, Eindhoven
zondag 22 december 2013
15:00
Rob en Emiel - Geknipt & Geschoren
Posttheater, Arnhem
20:00
Ladies of Disco & Soul
Theater Zuidplein, Rotterdam
maandag 23 december 2013
20:00
LADIES OF DISCO & SOUL | CHRISTMAS EDITION
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Theo Maassen - Einde Oefening
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2013
Agora Theater Lelystad, Lelystad
dinsdag 24 december 2013
20:00
Alex Klaasen
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Theo Maassen - Einde Oefening
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 25 december 2013
20:00
Alex Klaasen
DeLaMar, Amsterdam
donderdag 26 december 2013
20:00
Alex Klaasen
DeLaMar, Amsterdam
vrijdag 27 december 2013
19:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2013
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Alex Klaasen
DeLaMar, Amsterdam
21:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2013
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
zaterdag 28 december 2013
20:00
Guido Weijers - V
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2013
Diligentia, Den Haag
20:00
Eric Koller
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
ANDRE MANUEL - BONZAAI !!!
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Alex Klaasen
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Theo Maassen - Einde Oefening
De Kleine Komedie, Amsterdam
23:00
Theo Maassen - Einde Oefening
De Kleine Komedie, Amsterdam
zondag 29 december 2013
14:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2013
Diligentia, Den Haag
20:00
Guido Weijers - V
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
ANDRE MANUEL - BONZAAI !!!
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Alex Klaasen
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Theo Maassen - Einde Oefening
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2013
Diligentia, Den Haag
23:00
Theo Maassen - Einde Oefening
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 30 december 2013
20:00
Guido Weijers - V
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Alex Klaasen
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Alex Klaasen
Parktheater, Eindhoven
20:15
Pieter Derks
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2013
Diligentia, Den Haag
dinsdag 31 december 2013
Pieter Derks
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2013
Diligentia, Den Haag
donderdag 02 januari 2014
20:00
Lenette van Dongen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
vrijdag 03 januari 2014
20:00
Lenette van Dongen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
zaterdag 04 januari 2014
20:00
Lenette van Dongen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Alex Klaasen
Spant!, Bussum
zondag 05 januari 2014
20:00
VET! Kindercabaret - Moddervet
De Meenthe, Steenwijk
maandag 06 januari 2014
20:00
Youp van 't Hek
Schouwburg Het Park, Hoorn
dinsdag 07 januari 2014
20:00
Youp van 't Hek
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Marieke Visser
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Lenette van Dongen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Dames voor na Vieren
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Alex Klaasen
Leidse Schouwburg, Leiden
Made in Belgium
Goudse Schouwburg, Gouda
woensdag 08 januari 2014
Hans Dorrestijn - Goeie Genade
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Youp van 't Hek
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Marco Roelofs - Kaal
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Wim Helsen
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Lenette van Dongen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Martijn Koning - De Maand van Martijn
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Erik van Muiswinkel
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Dolf Jansen
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Dames voor na Vieren
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Cabarestafette
Munttheater, Weert
20:00
Alex Klaasen
Theater 't Speelhuis, Helmond
Made in Belgium
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Paulien Cornelisse - Maar ondertussen
Musis, Arnhem
20:15
Van Der Laan & Woe
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Kommil Foo - Breken
Posttheater, Arnhem
donderdag 09 januari 2014
Hans Liberg - ATTACCA
Theater De Veste, Delft
20:00
Youp van 't Hek
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Marco Roelofs - Kaal
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Thomas van Luyn
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Wim Helsen
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Lebbis
Cultura, Ede
20:00
Dolf Jansen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Diederik van Vleuten
Theater Sneek, Sneek
20:00
Dames voor na Vieren
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Cabarestafette
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
Alex Klaasen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Made in Belgium
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Paulien Cornelisse - Maar ondertussen
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
DIEDERIK VAN VLEUTEN - Buiten Schot
Theater Sneek, Sneek
20:15
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
vrijdag 10 januari 2014
Hans Liberg - ATTACCA
Theater De Veste, Delft
20:00
Marco Roelofs
Wilminktheater, Enschede
20:00
Youp van 't Hek
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Marco Roelofs
Wilminktheater, Enschede
20:00
LOS Muziektheater - FCKD
Schouwburg Theothorne, Dieren
20:00
De gebroeders Fretz - Revolte
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Marieke Visser
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Emilio Guzman
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Thomas van Luyn
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Wim Helsen
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:00
Lenette van Dongen
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Lebbis
Dok6, Panningen
20:00
Erik van Muiswinkel
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Dolf Jansen
Meervaart, Amsterdam
20:00
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Het Kielzog, Hoogezand
20:00
Alex Klaasen
Theater Kerkrade, Kerkrade
Made in Belgium
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Nilgun Yerli met Onbeperkt Genieten
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Thijs Kemperink
So What!, Gouda
20:30
Hans Dorrestijn - Goeie genade
Posttheater, Arnhem