Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Agora Theater Druten
Druten
Theater de Griffioen
Amstelveen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
Chassé Theater
Breda
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Bellevue
Amsterdam
Het Veur Theater
Leidschendam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Agnietenhof
Tiel
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Perron-3
Rosmalen
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Zaantheater
Zaandam
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Posttheater
Arnhem
Diligentia
Den Haag
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Kattendans
Bergeijk
ATLAS Theater
Emmen
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater de Purmaryn
Purmerend
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Sneek
Sneek
Het Kielzog
Hoogezand
Chassé Theater
Breda
19:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Blue Collar Hotel
Eindhoven
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Perron-3
Rosmalen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Perron-3
Rosmalen
DeLaMar
Amsterdam
C.C. De Corren
Steenokkerzeel
Cpunt Theater
Hoofddorp
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Diligentia
Den Haag
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
De Kleine Komedie
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Cpunt Theater
Hoofddorp
DeLaMar
Amsterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
Musis
Arnhem
De Meenthe
Steenwijk
Theater de Mythe
Goes
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Hof 88
Almelo
De Muze
Noordwijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
De Kleine Komedie
Amsterdam
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Parktheater
Eindhoven
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Theater aan de Schie
Schiedam
Cpunt Theater
Hoofddorp
DeLaMar
Amsterdam
Junushoff Theater
Wageningen
Theater Idea
Soest
Jan van Besouw
Goirle
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Het Musiater
Zevenaar
Parktheater
Eindhoven
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Deventer Schouwburg
Deventer
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Cultura
Ede
20:30
Chassé Theater
Breda
Wesopa Weesp
Weesp
Schouwburg De Kring
Roosendaal
vrijdag 15 december 2017
Jan Beuving - Raaklijn
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Ali B - Koorts
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Agora Theater Druten, Druten
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater de Griffioen, Amstelveen
Eric van Sauers - De lief en leed tour
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Daniël Arends - De Afterparty
Theater De Storm, Winterswijk
Ton Kas - Kakmaker
Theater de Purmaryn, Purmerend
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Chassé Theater, Breda
20:15
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Zaantheater, Zaandam
20:15
Sjaak Bral
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Martijn Koning - Koning te rijk
Meervaart, Amsterdam
20:30
Brainwash
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
zaterdag 16 december 2017
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater Bellevue, Amsterdam
Cameretten - Finalistentournee 2017
Het Veur Theater, Leidschendam
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Johan Goossens - Vlam
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Agnietenhof, Tiel
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Perron-3, Rosmalen
Emilio Guzman - Kom dan!
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Richard Groenendijk - Om alles
Zaantheater, Zaandam
Pieter Derks - Spot
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Leon van der Zanden - Kameleon
Posttheater, Arnhem
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Diligentia, Den Haag
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Kattendans, Bergeijk
Eric van Sauers - De lief en leed tour
ATLAS Theater, Emmen
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Goudse Schouwburg, Gouda
Daniël Arends - De Afterparty
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater de Purmaryn, Purmerend
Sjaak Bral
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater Sneek, Sneek
Piepschuim
Het Kielzog, Hoogezand
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Chassé Theater, Breda
19:30
Sjaak Bral
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Danny Cordromp
Blue Collar Hotel, Eindhoven
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
De Partizanen - Kerst in Partizanië
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Strak
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
zondag 17 december 2017
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Cpunt Theater, Hoofddorp
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Perron-3, Rosmalen
maandag 18 december 2017
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Perron-3, Rosmalen
Guido Weijers - Oudejaarsconference
DeLaMar, Amsterdam
dinsdag 19 december 2017
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De Corren, Steenokkerzeel
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Cpunt Theater, Hoofddorp
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Diligentia, Den Haag
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
De Partizanen - Kerst in Partizanië
De Kleine Komedie, Amsterdam
Guido Weijers - Oudejaarsconference
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Zonder verdoving
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Om alles!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Sjaak Bral
Leidse Schouwburg, Leiden
woensdag 20 december 2017
Johan Goossens - Vlam
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Cpunt Theater, Hoofddorp
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
DeLaMar, Amsterdam
Emilio Guzman - Kom dan!
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Richard Groenendijk - Om alles
Theater de Purmaryn, Purmerend
Pieter Derks - Spot
Musis, Arnhem
Jan Beuving - Raaklijn
De Meenthe, Steenwijk
Ali B - Koorts
Theater de Mythe, Goes
Martijn Koning - Koning te rijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Hof 88, Almelo
Eric van Sauers - De lief en leed tour
De Muze, Noordwijk
Daniël Arends - De Afterparty
Schouwburg De Kring, Roosendaal
De Partizanen - Kerst in Partizanië
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ton Kas - Kakmaker
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
GETEKEND
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Zonder verdoving
Theater De Veste, Delft
20:15
Javier Guzman
Diligentia, Den Haag
20:30
Sjaak Bral
Parktheater, Eindhoven
donderdag 21 december 2017
Eva Crutzen - Opslaan Als
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Johan Goossens - Vlam
Theater aan de Schie, Schiedam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Cpunt Theater, Hoofddorp
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
DeLaMar, Amsterdam
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Junushoff Theater, Wageningen
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Idea, Soest
Pieter Derks - Spot
Jan van Besouw, Goirle
Jan Beuving - Raaklijn
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ali B - Koorts
Het Musiater, Zevenaar
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Parktheater, Eindhoven
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Daniël Arends - De Afterparty
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Deventer Schouwburg, Deventer
De Partizanen - Kerst in Partizanië
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ton Kas - Kakmaker
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Koning te rijk
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Sjaak Bral
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Zonder verdoving
Theater De Veste, Delft
20:15
Fuad Hassen - Held
Cultura, Ede
20:30
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Chassé Theater, Breda
vrijdag 22 december 2017
Eva Crutzen - Opslaan Als
Wesopa Weesp, Weesp
Cameretten - Finalistentournee 2017
Schouwburg De Kring, Roosendaal