Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Oosterpoort
Groningen
Diligentia
Den Haag
Junushoff Theater
Wageningen
Ons Mierloos Theater
Mierlo
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Munttheater
Weert
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
DeLaMar
Amsterdam
15:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Meervaart
Amsterdam
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
15:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater De Lievekamp
Oss
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater in het Klavier
Kaatsheuvel
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
C.C. Den Herd
Bladel
Zaantheater
Zaandam
DeLaMar
Amsterdam
19:00
Diligentia
Den Haag
19:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
Theater De Lievekamp
Oss
DeLaMar
Amsterdam
14:30
Diligentia
Den Haag
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Cacaofabriek
Helmond
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:00
Diligentia
Den Haag
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
20:00
Markant Uden
Uden
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Stoep
Spijkenisse
Agora Theater Druten
Druten
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Oosterpoort
Groningen
00:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Energiehuis
Dordrecht
C.C. Evergem
Evergem
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Schalm
Veldhoven
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Het Klooster
Woerden
Theater de Bussel
Oosterhout
Leidse Schouwburg
Leiden
Zaantheater
Zaandam
Goudse Schouwburg
Gouda
00:00
Theater Sneek
Sneek
C.C. `t Schaliken
Herentals
Orpheus
Apeldoorn
C.C. Bacchus
Aalsmeer
Kennemer Theater
Beverwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
zaterdag 22 december 2018
Johan Goossens - Vlam
De Oosterpoort, Groningen
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Diligentia, Den Haag
Brigitte Kaandorp - Eh...
Junushoff Theater, Wageningen
William Boeva - Reset
Ons Mierloos Theater, Mierlo
Martijn Kardol - Bang
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Thomas Acda - Motel
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Markant Uden, Uden
20:00
Clara Zoerbier - Jack Vinders
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:15
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Meervaart, Amsterdam
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Flint, Amersfoort
20:15
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Purper - Purper's Passie
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Hadewych Minis - Minis Plus
Munttheater, Weert
20:30
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Stand-up Comedy Show
Comedy Cafe, Amsterdam
zondag 23 december 2018
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Goudse Schouwburg, Gouda
Thomas Acda - Motel
DeLaMar, Amsterdam
15:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Meervaart, Amsterdam
maandag 24 december 2018
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
woensdag 26 december 2018
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
De Kleine Komedie, Amsterdam
15:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
donderdag 27 december 2018
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Theater De Lievekamp, Oss
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
De Kleine Komedie, Amsterdam
Thomas Acda - Motel
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Cameretten: Finalistentournee 2018
Schouwburg Hengelo, Hengelo
vrijdag 28 december 2018
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
De Kleine Komedie, Amsterdam
Arie Vuyk - Oudejaarsconference
Theater in het Klavier, Kaatsheuvel
Thomas Acda - Motel
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Diligentia, Den Haag
20:30
Cameretten - Finalistentour 2018
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
oudejaar Javier Guzman
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
zaterdag 29 december 2018
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. Den Herd, Bladel
William Boeva - Reset
Zaantheater, Zaandam
Thomas Acda - Motel
DeLaMar, Amsterdam
19:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Diligentia, Den Haag
19:30
Mo Hersi OudejaarsConference
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Joop Vos En Maarten Saris
Cacaofabriek, Helmond
20:30
Stand-up Comedy Show
Comedy Cafe, Amsterdam
zondag 30 december 2018
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Lievekamp, Oss
Thomas Acda - Motel
DeLaMar, Amsterdam
14:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Diligentia, Den Haag
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Joop Vos En Maarten Saris - Breinkoekjes
Cacaofabriek, Helmond
maandag 31 december 2018
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Diligentia, Den Haag
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
dinsdag 01 januari 2019
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater aan de Schie, Schiedam
woensdag 02 januari 2019
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
donderdag 03 januari 2019
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Chassé Theater, Breda
20:00
Stefano Keizers - Erg heel
Markant Uden, Uden
vrijdag 04 januari 2019
Jochen Otten - Troosten
Theater De Lievekamp, Oss
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater de Stoep, Spijkenisse
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Agora Theater Druten, Druten
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Matroesjka - Brainwash
Theater de Griffioen, Amstelveen
Jan Beuving - Rotatie
De Oosterpoort, Groningen
00:00
Sounds Niets te verliezen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Stefano Keizers - Erg Heel
Energiehuis, Dordrecht
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
C.C. Evergem, Evergem
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater de Purmaryn, Purmerend
William Boeva - Reset
Theater de Schalm, Veldhoven
Martijn Kardol - Bang
De Kleine Komedie, Amsterdam
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Hadewych Minis - Minis Plus
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
zaterdag 05 januari 2019
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Het Klooster, Woerden
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Theater de Bussel, Oosterhout
Louise Korthals - Alles is er
Leidse Schouwburg, Leiden
Tineke Schouten - Highlights
Zaantheater, Zaandam
Jan Beuving - Rotatie
Goudse Schouwburg, Gouda
00:00
Sounds Niets te verliezen
Theater Sneek, Sneek
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
C.C. `t Schaliken, Herentals
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Orpheus, Apeldoorn
Thomas Smith - De jaren van verstand
C.C. Bacchus, Aalsmeer
Maartje & Kine - Vibrato
Kennemer Theater, Beverwijk
Martijn Kardol - Bang
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Markant Uden, Uden
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Max van den Burg - Paasbest
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Purper - Purper's Passie
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Hadewych Minis - Minis Plus
Theater aan het Vrijthof, Maastricht