Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:00
Nova Kiel
Antwerpen
20:00
Musis
Arnhem
20:00
Vestzaktheater
Son
20:00
Vestzaktheater
Son
20:00
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
20:00
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
20:00
C.C. Begijnhof
Diest
20:00
C.C. Kruiningen
Kruiningen
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
S.C.C. De Muzenval
Eersel
20:00
Singer Theater
Laren
20:00
Arto Theater
Schoonhoven
20:00
Capitole
Gent
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Centrum Staf Versluys
Bredene
20:00
Figi Theater
Zeist
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Meervaart
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
C.C Warenar
Wassenaar
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
De Molenberg
Delfzijl
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
C.C. Zundert
Zundert
20:00
C.C. Zundert
Zundert
20:00
Capitole
Gent
20:00
Capitole
Gent
20:00
C.C. Zundert
Zundert
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:00
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Ethias Arena
Hasselt
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Musis
Arnhem
20:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Theater De Veste
Delft
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
De Spieghel
Groningen
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
De Maaspoort
Venlo
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Victorie
Alkmaar
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Flora Theater Boskoop
Boskoop
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Theater Achterom
Hilversum
20:00
Musis
Arnhem
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
De Speeldoos
Vught
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
G.C. De Muze van Meise
Meise
20:00
De Vieze Gasten
Gent
20:00
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
vrijdag 27 april 2012
20:30
Max van den Burg - Schlemiel
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
LOS muziektheater - FCKD
Fulcotheater, IJsselstein
zaterdag 28 april 2012
Howard Komproe - N.I.E.U.W.
C.C. Martien van Doorne, Deurne
20:00
Lies Lefever - Meisje van plezier
Nova Kiel, Antwerpen
20:00
Jeroen van Merwijk - De vleesgeworden bescheidenhe
Musis, Arnhem
20:00
Berry Lussenburg - Getuige
Vestzaktheater, Son
20:00
Berry Lussenburg - Getuige
Vestzaktheater, Son
20:00
Kommil Foo - Breken
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
Kommil Foo
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
Rob Kamphues - Sterke verhalen
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Dolf Jansen - Als ik het niet doe doet niemand he
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Emilio Guzman - Doen en Laten
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
20:00
Vincent Geers - Het is tijd
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
20:00
Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder?
C.C. Begijnhof, Diest
20:00
Femmage - Wegens omstandigheden
C.C. Kruiningen, Kruiningen
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
C3 - Wil je in ons groepje?
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Carolien Borgers - U bevindt zich hier
S.C.C. De Muzenval, Eersel
20:00
Claudia De Breij - Landgenoten
Singer Theater, Laren
20:00
Sjaak Bral - HIER en NU
Arto Theater, Schoonhoven
20:00
Xander de Rycke - Mijn zwarte parade
Capitole, Gent
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Nigel Williams - Working class Hero
Centrum Staf Versluys, Bredene
20:00
Ellen Dikker - Fjord
Figi Theater, Zeist
20:00
Maarten van Roozendaal - De gemene deler
Muziekcentrum Enschede, Enschede
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Murth Mossel - Gunstige Ligging Ten Opzichte Van D
Meervaart, Amsterdam
Theo Maassen - Met alle respect
Chassé Theater, Breda
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Kristel Zweers - Puur
C.C Warenar, Wassenaar
20:00
Javier Guzman - Oorverdovend
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Jörgen Raymann
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Enge Buren - Reuring
Posttheater, Arnhem
20:00
Erik van Muiswinkel
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Paul de Leeuw
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Najib Amhali - Alles komt goed!
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Acda en de Munnik - 't Heerst
Schouwburg Venray, Venray
20:30
Gunstige ligging ten opzichte van de wereld
Meervaart, Amsterdam
zondag 29 april 2012
20:00
Berry Lussenburg - Getuige
C.C. Zundert, Zundert
20:00
Berry Lussenburg - Getuige
C.C. Zundert, Zundert
20:00
Kommil Foo - Breken
Capitole, Gent
20:00
Kommil Foo
Capitole, Gent
20:00
Thijs Kemperink
C.C. Zundert, Zundert
20:00
Paul de Leeuw
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
dinsdag 01 mei 2012
20:00
Sjaak Bral - HIER en NU
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Bert Visscher
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Henry van Loon - De Henry van Loon Entertainment S
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
C3 - Wil je in ons groepje?
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:00
Jeroen Leenders
Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Ashton Brothers - Charlatans
Schouwburg de Lawei, Drachten
woensdag 02 mei 2012
Jeff Dunham
Ethias Arena, Hasselt
20:00
Inci Lulu Pamuk - Sex, Turks & Rock n Roll
Parktheater, Eindhoven
20:00
Kommil Foo
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
Kommil Foo - Breken
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
C3 - Wil je in ons groepje?
Flint, Amersfoort
20:00
Vincent Bijlo - De cultuuroptimist
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Claudia De Breij - Landgenoten
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Sjaak Bral - HIER en NU
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Jan Rot - Ik hou van jou
Parktheater, Eindhoven
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12
Musis, Arnhem
20:00
Mattijs Verhallen - Zolang de maat maar vol is
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Maarten van Roozendaal - De gemene deler
Theater De Veste, Delft
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Op Sterk Water - ImproComedy
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:00
Jandino Asporaat - Laat ze maar komen
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
De Hyena's
De Spieghel, Groningen
20:00
Javier Guzman - Oorverdovend
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Jörgen Raymann
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Najib Amhali
Zaantheater, Zaandam
20:15
Enge Buren - Reuring
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Jeffrey Spalburg - Thuus
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Erik van Muiswinkel
De Maaspoort, Venlo
donderdag 03 mei 2012
20:00
Jan van Maanen - One Jan Show
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Playground Comedy
Victorie, Alkmaar
20:00
Jan Jaap van der Wal
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Howard Komproe - N.I.E.U.W.
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Rob en Emiel - Wat nou cabaret
Flora Theater Boskoop, Boskoop
20:00
Jeroen van Merwijk - De vleesgeworden bescheidenhe
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Andre Manuel - Leve de man van de SVP!
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Henry van Loon - De Henry van Loon Entertainment S
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Kommil Foo
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
Kommil Foo - Breken
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
Femmage - Wegens omstandigheden
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Jan Rot - Ik hou van jou
Theater Achterom, Hilversum
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12
Musis, Arnhem
20:00
Maarten van Roozendaal - De gemene deler
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Javier Guzman - Oorverdovend
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Erik van Muiswinkel
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Zaantheater, Zaandam
20:15
De Gebroeders Fretz - Revolte
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Claudia de Breij - Landgenoten
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Sjaak Bral - HIER en NU
Parktheater, Eindhoven
20:30
LOS muziektheater - FCKD
De Speeldoos, Vught
20:30
Jeroen Leenders
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
vrijdag 04 mei 2012
20:00
Henk Rijckaert - Het experiment
G.C. De Muze van Meise, Meise
20:00
Lies Lefever - Meisje van plezier
De Vieze Gasten, Gent
20:00
Kommil Foo - Breken
Arenberg Schouwburg, Antwerpen