Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Omval
Diemen
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
C.C. Deurne
Deurne
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Achterom
Hilversum
Witte Theater
IJmuiden
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Fransche School Culemborg
Culemborg
Het Barghse Huus
s-Heerenberg
Theater Walhalla
Rotterdam
Posttheater
Arnhem
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
So What!
Gouda
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
20:30
Werftheater
Utrecht
De Weijer
Boxmeer
Het Klooster
Woerden
Theater de Spiegel
Zwolle
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Posttheater
Arnhem
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Werftheater
Utrecht
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater Bellevue
Amsterdam
De Molenberg
Delfzijl
Chassé Theater
Breda
Vorstin
Hilversum
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Theater De Boerderij
Huizen
De Molenberg
Delfzijl
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
De Poorterij
Zaltbommel
Theater de Beun
Heiloo
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
De Molenberg
Delfzijl
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
C.C. De Bron
Groenlo
Hoftheater
Raalte
Theater de Spiegel
Zwolle
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
Theater Bouwkunde
Deventer
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
De Molenberg
Delfzijl
20:15
C.C. De Pas
Heesch
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Koningstheater
's-Hertogenbosch
De Harmonie
Leeuwarden
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
De Harmonie
Leeuwarden
zaterdag 25 september 2010
20:15
A Night of Comedy
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Niet Schieten!
Werftheater, Utrecht
20:30
Roy Aernouts
Theater de Tobbe, Voorburg
20:30
Micha Wertheim - Voor de Zoveelste keer
Theater PePijn, Den Haag
dinsdag 28 september 2010
Joep Onderdelinden - Nat
Theater De Omval, Diemen
20:00
Youp van 't Hek
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
woensdag 29 september 2010
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
C.C. Deurne, Deurne
Youp van 't Hek
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Guido Weijers
Theater De Veste, Delft
20:15
Op Sterk Water
Diligentia, Den Haag
20:30
Silvester
Theater PePijn, Den Haag
donderdag 30 september 2010
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Theater Achterom, Hilversum
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Witte Theater, IJmuiden
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Youp van 't Hek
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Guido Weijers
Theater De Veste, Delft
20:30
Silvester
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Harry Glotzbach - El Niño
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Pieter Derks
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
vrijdag 01 oktober 2010
Joep Onderdelinden - Nat
Fransche School Culemborg, Culemborg
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Het Barghse Huus, s-Heerenberg
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Theater Walhalla, Rotterdam
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
Posttheater, Arnhem
Alex Agnew - More Human Than Human
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Ronald Smink
So What!, Gouda
20:00
Sara Kroos
Goudse Schouwburg, Gouda
Youp van 't Hek
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Veldhuis & Kemper
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Concours om de Wim Sonneveldprijs 2010 Finalistent
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Vincent Bijlo
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Niet Schieten!
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Schudden
Theater de Tobbe, Voorburg
20:30
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Werftheater, Utrecht
zaterdag 02 oktober 2010
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
De Weijer, Boxmeer
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Het Klooster, Woerden
Ronald Snijders - Verkeerde Benen
Theater de Spiegel, Zwolle
Alex Agnew - More Human Than Human
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
Posttheater, Arnhem
Youp van 't Hek
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Claudia de Breij - Hete Vrede
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Niet Schieten!
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Werftheater, Utrecht
zondag 03 oktober 2010
Nico Dijkshoorn & Leon Verdonschot - Ook Voor Vrou
Theater Walhalla, Rotterdam
dinsdag 05 oktober 2010
Joep Onderdelinden - Nat
Theater Bellevue, Amsterdam
Nico Dijkshoorn & Leon Verdonschot - Ook Voor Vrou
Theater Bouwkunde, Deventer
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Youp van 't Hek
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Yora Rienstra
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
woensdag 06 oktober 2010
Joep Onderdelinden - Nat
Theater Bellevue, Amsterdam
Bert Visscher - Afijn
De Molenberg, Delfzijl
Alex Agnew - More Human Than Human
Chassé Theater, Breda
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
Vorstin, Hilversum
20:00
Youp van 't Hek
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
André Manuel
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Daniël Arends / Emilio Guzman
Boerderij, Zoetermeer
donderdag 07 oktober 2010
Joep Onderdelinden - Nat
Theater De Boerderij, Huizen
Bert Visscher - Afijn
De Molenberg, Delfzijl
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
De Poorterij, Zaltbommel
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Theater de Beun, Heiloo
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Youp van 't Hek
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Roué Verveer
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Night of Comedy - News of Comedy
Diligentia, Den Haag
20:30
André Manuel
Theater PePijn, Den Haag
vrijdag 08 oktober 2010
Joep Onderdelinden - Nat
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Bert Visscher - Afijn
De Molenberg, Delfzijl
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
C.C. De Bron, Groenlo
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Hoftheater, Raalte
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
Theater de Spiegel, Zwolle
Youp van 't Hek
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Annemarie Henselmans & Hanny Kroeze - Middelbare M
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:15
Schwalbe
Meervaart, Amsterdam
20:15
Schudden met Noorderzon / try-out
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Vincent Bijlo
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Leon van der Zanden
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Jorrit Rogaar / Max van den Burg
Werftheater, Utrecht
20:30
Poolvogel
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Jeffrey Spalburg
Theater de Tobbe, Voorburg
zaterdag 09 oktober 2010
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Theater Bouwkunde, Deventer
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Youp van 't Hek
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Bert Visscher - Afijn
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Intgeniep - Gevoel voor humeur
C.C. De Pas, Heesch
20:15
Sanne Wallis de Vries
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Kamps En Kamps
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Onder controle
Meervaart, Amsterdam
20:30
Jorrit Rogaar / Max van den Burg
Werftheater, Utrecht
20:30
Vincent Geers - Onder Controle (reprise)
Meervaart, Amsterdam
20:30
Poolvogel
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Nico Dijkshoorn & Leon Verdonschot - Ook Voor Vrou
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Joep Onderdelinden - NAT (try-out)
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
maandag 11 oktober 2010
20:00
Youp van 't Hek
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
dinsdag 12 oktober 2010
Bert Visscher - Afijn
De Harmonie, Leeuwarden
Youp van 't Hek
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Night of Comedy - News of Comedy
Theater PePijn, Den Haag
woensdag 13 oktober 2010
Joep Onderdelinden - Nat
Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
Bert Visscher - Afijn
De Harmonie, Leeuwarden