Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Overasselt Theater
Overasselt
Podium 't Beest
Goes
14:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
De Kargadoor
Utrecht
20:30
Fidei et Arti
Oudenbosch
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
14:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
15:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Oude Luxor Theater
Rotterdam
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
De Oosterpoort
Groningen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater De Veste
Delft
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Orpheus
Apeldoorn
Podium Hoge Woerd
De Meern
Zaantheater
Zaandam
Hoftheater
Raalte
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
013
Tilburg
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Fransche School Culemborg
Culemborg
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater de Kom
Nieuwegein
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Veste
Delft
Schouwburg Lochem
Lochem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Orpheus
Apeldoorn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
zaterdag 17 december 2016
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Pieter Derks - Spot
Overasselt Theater, Overasselt
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Podium 't Beest, Goes
14:00
The Sunshine Boys
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
The Sunshine Boys
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
De Meenthe, Steenwijk
20:00
De Partizanen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Spant!, Bussum
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
C.C Warenar, Wassenaar
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Meervaart, Amsterdam
20:15
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Watskeburt?! - de musical
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Wekelijkse stand-up comedy
De Kargadoor, Utrecht
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Fidei et Arti, Oudenbosch
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Posttheater, Arnhem
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
zondag 18 december 2016
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
14:00
The Sunshine Boys
Schouwburg Amphion, Doetinchem
15:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
maandag 19 december 2016
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Watskeburt?! - de musical
Meervaart, Amsterdam
20:30
Steve-O
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Agora Theater Lelystad, Lelystad
dinsdag 20 december 2016
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Tineke Schouten - T-splitsing
Cpunt Theater, Hoofddorp
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
19:45
Steve-O
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Lebbis - Good News Show
Diligentia, Den Haag
20:00
NUHR
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Dolf Jansen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Watskeburt?! - de musical
Meervaart, Amsterdam
20:30
Gina Yashere
Comedy Cafe, Amsterdam
20:30
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Cpunt Theater, Hoofddorp
woensdag 21 december 2016
Theatergroep Oeloek - Opschmùck
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Johan Goossens - Daglicht
De Oosterpoort, Groningen
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater De Veste, Delft
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Cpunt Theater, Hoofddorp
Youp van 't Hek - Licht
Orpheus, Apeldoorn
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Podium Hoge Woerd, De Meern
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Zaantheater, Zaandam
Pieter Derks - Spot
Hoftheater, Raalte
20:00
NUHR
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
The Sunshine Boys
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Watskeburt?! - de musical
Meervaart, Amsterdam
20:30
Steve-O
013, Tilburg
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Marjolijn van Kooten - Paniek
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Eva Crutzen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
donderdag 22 december 2016
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Theatergroep Oeloek - Opschmùck
Fransche School Culemborg, Culemborg
René van Meurs - Even goede vrienden
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater de Kom, Nieuwegein
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Theater De Veste, Delft
André Manuel - De Onzen
Schouwburg Lochem, Lochem
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Cpunt Theater, Hoofddorp
Lebbis - Good News Show
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Youp van 't Hek - Licht
Orpheus, Apeldoorn
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Pieter Derks - Spot
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:00
The Sunshine Boys
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Flint, Amersfoort
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg