Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
Beatrix Theater
Utrecht
20:15
Diligentia
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Chassé Theater
Breda
Beatrix Theater
Utrecht
20:15
Diligentia
Den Haag
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Chassé Theater
Breda
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:30
Chassé Theater
Breda
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Vredenburg
Utrecht
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:30
So What!
Gouda
20:30
Chassé Theater
Breda
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:30
Chassé Theater
Breda
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Beatrix Theater
Utrecht
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Beatrix Theater
Utrecht
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
Bloomingdale
Bloemendaal
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
20:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
Theater PePijn
Den Haag
22:00
So What!
Gouda
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Toomler Theater
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
Toomler Theater
Amsterdam
Effenaar
Eindhoven
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
Effenaar
Eindhoven
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Diligentia
Den Haag
Effenaar
Eindhoven
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Effenaar
Eindhoven
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Effenaar
Eindhoven
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Expohal Rijswijk
Rijswijk
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Effenaar
Eindhoven
De Stenge
Heinkenszand
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Expohal Rijswijk
Rijswijk
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Metropool
Hengelo
Witte Theater
IJmuiden
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Expohal Rijswijk
Rijswijk
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Lux
Nijmegen
Effenaar
Eindhoven
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater PePijn
Den Haag
vrijdag 30 mei 2008
Bert Visscher
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Jörgen Raymann: Nummer 13866
Chassé Theater, Breda
20:00
Herman van Veen - Nederlandse tournee
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Jan Jaap van der Wal
Chassé Theater, Breda
20:30
Finalisten Leids Cabaret Festival
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Anne Jan Toonstra
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Sjaak Bral
Theater de Tobbe, Voorburg
zaterdag 31 mei 2008
Claudia de Breij
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Plien & Bianca: Wie dan allemaal...
Chassé Theater, Breda
20:00
Finalisten Leids Cabaret Festival
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Herman van Veen - Nederlandse tournee
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Jan Jaap van der Wal
Chassé Theater, Breda
20:30
Anne Jan Toonstra
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Sjaak Bral
Theater de Tobbe, Voorburg
maandag 02 juni 2008
Najib Amhali
Beatrix Theater, Utrecht
20:15
Eric van Sauers
Diligentia, Den Haag
dinsdag 03 juni 2008
Bert Visscher
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Acda en de Munnik
Chassé Theater, Breda
Najib Amhali
Beatrix Theater, Utrecht
20:15
Eric van Sauers
Diligentia, Den Haag
woensdag 04 juni 2008
Van Muiswinkel en Van Vleuten
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Bert Visscher
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Acda en de Munnik
Chassé Theater, Breda
20:15
Herman Finkers
Zaantheater, Zaandam
20:30
Ashton Brothers: Charlatans - een medicine show
Chassé Theater, Breda
donderdag 05 juni 2008
Sara Kroos
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Van Muiswinkel en Van Vleuten
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Bert Visscher
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
De Lama's
Vredenburg, Utrecht
20:15
Karin Bloemen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Herman Finkers
Zaantheater, Zaandam
20:30
Lebbis
So What!, Gouda
20:30
Ashton Brothers: Charlatans - een medicine show
Chassé Theater, Breda
vrijdag 06 juni 2008
Sara Kroos
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Bert Visscher
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Ashton Brothers / The Charlatans
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Herman Finkers
Zaantheater, Zaandam
20:30
C3: 3D
Chassé Theater, Breda
zaterdag 07 juni 2008
Bert Visscher
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
maandag 09 juni 2008
Najib Amhali
Beatrix Theater, Utrecht
dinsdag 10 juni 2008
Bert Visscher
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Najib Amhali
Beatrix Theater, Utrecht
woensdag 11 juni 2008
Bert Visscher
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
donderdag 12 juni 2008
Bert Visscher
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
vrijdag 13 juni 2008
Bert Visscher
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
zaterdag 14 juni 2008
Bert Visscher
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
donderdag 19 juni 2008
20:15
Ashton Brothers
Diligentia, Den Haag
vrijdag 20 juni 2008
20:15
Ashton Brothers
Diligentia, Den Haag
zaterdag 21 juni 2008
20:15
Ashton Brothers
Diligentia, Den Haag
vrijdag 22 augustus 2008
Brigitte Kaandorp / Cor Bakker
Bloomingdale, Bloemendaal
donderdag 04 september 2008
20:30
Wim Helsen
Theater de Tobbe, Voorburg
vrijdag 05 september 2008
20:00
A Night of Comedy
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:30
Katinka Polderman
Theater PePijn, Den Haag
22:00
Yes Gouda Jazz
So What!, Gouda
zaterdag 06 september 2008
20:30
Dick van den Toorn en Ton Kas
Theater de Tobbe, Voorburg
20:30
Katinka Polderman
Theater PePijn, Den Haag
zondag 07 september 2008
Doug Stanhope
Toomler Theater, Amsterdam
Hans Teeuwen
Zaantheater, Zaandam
maandag 08 september 2008
Doug Stanhope
Toomler Theater, Amsterdam
dinsdag 09 september 2008
Theo Maassen
Effenaar, Eindhoven
woensdag 10 september 2008
20:00
A Night of Comedy
Theater de Schalm, Veldhoven
Theo Maassen
Effenaar, Eindhoven
donderdag 11 september 2008
Manie! Manie! (Heideroosjes)
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:00
A Night of Comedy
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Ashton Brothers
Theater De Veste, Delft
20:15
Hans Teeuwen
Diligentia, Den Haag
Theo Maassen
Effenaar, Eindhoven
vrijdag 12 september 2008
Manie! Manie! (Heideroosjes)
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:15
Ashton Brothers
Theater De Veste, Delft
20:30
Guido Weijers
Theater de Tobbe, Voorburg
20:30
Andre Manuel
Theater PePijn, Den Haag
zaterdag 13 september 2008
20:00
Manie! Manie! (Heideroosjes)
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:30
Andre Manuel
Theater PePijn, Den Haag
dinsdag 16 september 2008
Theo Maassen
Effenaar, Eindhoven
woensdag 17 september 2008
Hans Teeuwen
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Plien en Bianca
Theater De Veste, Delft
20:30
Olaf en Jasper
Theater PePijn, Den Haag
Theo Maassen
Effenaar, Eindhoven
donderdag 18 september 2008
20:00
A Night of Comedy
Chassé Theater, Breda
20:00
Hans Teeuwen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Hard Gras
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Jochem Myjer
Expohal Rijswijk, Rijswijk
20:15
Plien en Bianca
Theater De Veste, Delft
20:30
Olaf en Jasper
Theater PePijn, Den Haag
Theo Maassen
Effenaar, Eindhoven
vrijdag 19 september 2008
Manie! Manie! (Heideroosjes)
De Stenge, Heinkenszand
20:00
Hans Teeuwen
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Jochem Myjer
Expohal Rijswijk, Rijswijk
20:30
Micha Wertheim
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Murth Mossel
Metropool, Hengelo
zaterdag 20 september 2008
Manie! Manie! (Heideroosjes)
Witte Theater, IJmuiden
20:00
Hard Gras
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Jochem Myjer
Expohal Rijswijk, Rijswijk
20:30
Jetty Mathurin
Theater de Tobbe, Voorburg
20:30
Micha Wertheim
Theater PePijn, Den Haag
maandag 22 september 2008
Hard Gras
Lux, Nijmegen
dinsdag 23 september 2008
Theo Maassen
Effenaar, Eindhoven
woensdag 24 september 2008
20:00
Ashton Brothers
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jan Jaap van der Wal
Theater De Veste, Delft
20:30
Paulien Cornelisse
Theater PePijn, Den Haag