Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Parktheater
Eindhoven
G.C. Het Koetshuis
Roosdaal
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Spant!
Bussum
Flint
Amersfoort
Diligentia
Den Haag
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Schalm
Veldhoven
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Weijer
Boxmeer
19:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Openluchttheater Hoessenbosch
Berghem
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Meervaart
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Martiniplaza
Groningen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
DeLaMar
Amsterdam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater Bellevue
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Goudse Schouwburg
Gouda
Chassé Theater
Breda
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
19:30
Zaantheater
Zaandam
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
Flint
Amersfoort
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
Leidse Schouwburg
Leiden
Casino Beringen
Beringen
DeLaMar
Amsterdam
Theater De Veste
Delft
De Kleine Komedie
Amsterdam
CCXL Theater
Vlissingen
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Schouwburg Almere
Almere
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Leidse Schouwburg
Leiden
DeLaMar
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
14:00
RAI Theater
Amsterdam
19:30
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
RAI Theater
Amsterdam
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Flint
Amersfoort
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Spiegel
Zwolle
Parktheater
Eindhoven
20:00
Comedy Cafe
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
AFAS Live
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
zaterdag 26 mei 2018
Johan Goossens - Vlam
Parktheater, Eindhoven
Jan Jaap van der Wal - Schoon
G.C. Het Koetshuis, Roosdaal
Claudia de Breij - Nu
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Ali B - Koorts
Spant!, Bussum
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Flint, Amersfoort
Martijn Koning - Koning te rijk
Diligentia, Den Haag
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater de Schalm, Veldhoven
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lebbis - De Bovengrens
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
De Weijer, Boxmeer
19:30
Rob en Emiel- Blow me away
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Openluchttheater Hoessenbosch, Berghem
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Zonder verdoving
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Marjolijn van Kooten - Ik zie de bui al hangen
Meervaart, Amsterdam
zondag 27 mei 2018
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
maandag 28 mei 2018
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Caribbean Combo / Howard Komproe / Jandino Asporaat / Murth Mossel / R
Martiniplaza, Groningen
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 29 mei 2018
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater Bellevue, Amsterdam
Martijn Koning - Koning te rijk
Leidse Schouwburg, Leiden
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
The Comedy Lounge - reunion
Melkweg, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Chassé Theater, Breda
20:00
Caribbean Combo / Howard Komproe / Jandino Asporaat / Murth Mossel / R
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Zonder verdoving
Theater de Purmaryn, Purmerend
woensdag 30 mei 2018
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater Zuidplein, Rotterdam
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater Bellevue, Amsterdam
Caribbean Combo / Howard Komproe / Jandino Asporaat / Murth Mossel / R
De Harmonie, Leeuwarden
Claudia de Breij - Nu
DeLaMar, Amsterdam
Ali B - Koorts
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Martijn Koning - Koning te rijk
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lebbis - De Bovengrens
Theater De Veste, Delft
20:00
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Chassé Theater, Breda
20:00
Zonder verdoving
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
donderdag 31 mei 2018
Yentl & de Boer - Magie
Theater de Schalm, Veldhoven
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater Bellevue, Amsterdam
Claudia de Breij - Nu
DeLaMar, Amsterdam
Ali B - Koorts
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Martijn Koning - Koning te rijk
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Goudse Schouwburg, Gouda
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Chassé Theater, Breda
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lebbis - De Bovengrens
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
19:30
George van Houts - Kom Plot
Zaantheater, Zaandam
20:00
Nathalie Baartman - Voest
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Chassé Theater, Breda
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
LOS muziektheater - Vast
Markant Uden, Uden
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Zonder verdoving
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Suzan Seegers: Suus op haar best
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
vrijdag 01 juni 2018
Alex Klaasen - Showponies
Flint, Amersfoort
Eva Crutzen - Opslaan Als
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Leidse Schouwburg, Leiden
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Casino Beringen, Beringen
Claudia de Breij - Nu
DeLaMar, Amsterdam
Ali B - Koorts
Theater De Veste, Delft
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
De Kleine Komedie, Amsterdam
John Cleese
CCXL Theater, Vlissingen
20:15
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Markant Uden, Uden
20:15
Yentl & de Boer - Magie
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Schouwburg Almere, Almere
zaterdag 02 juni 2018
Eva Crutzen - Opslaan Als
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Leidse Schouwburg, Leiden
Claudia de Breij - Nu
DeLaMar, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Diligentia, Den Haag
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lebbis - De Bovengrens
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
John Cleese
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
14:00
Dan and Phil - Interactive Introverts Worldtour
RAI Theater, Amsterdam
19:30
Rob en Emiel- Blow me away
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Eric Corton
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Dan and Phil - Interactive Introverts Worldtour
RAI Theater, Amsterdam
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Ali B - Koorts
Flint, Amersfoort
zondag 03 juni 2018
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
John Cleese - Last time to see me before I die
Theater de Spiegel, Zwolle
maandag 04 juni 2018
Caribbean Combo / Howard Komproe / Jandino Asporaat / Murth Mossel / R
Parktheater, Eindhoven
20:00
Einduitvoering Comedy Academy
Comedy Cafe, Amsterdam
20:00
Jake Hurwitz and Amir Blumenfeld
Meervaart, Amsterdam
20:00
Katt Williams
AFAS Live, Amsterdam
dinsdag 05 juni 2018
Caribbean Combo / Howard Komproe / Jandino Asporaat / Murth Mossel / R
Parktheater, Eindhoven