Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Hof 88
Almelo
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Munttheater
Weert
Schouwburg Almere
Almere
Parktheater
Eindhoven
Theater Walhalla
Rotterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Kennemer Theater
Beverwijk
Kantine Walhalla
Rotterdam
Flint
Amersfoort
Theater Ludens
Voorburg
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
CulturA & Zo
Nootdorp
S.C.C. De Ruchte
Someren
Theater de Koornbeurs
Franeker
De Molenberg
Delfzijl
Schuur
Haarlem
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Vestzaktheater
Son
Parktheater
Eindhoven
Het Evertshuis
Bodegraven
Theater Bouwkunde
Deventer
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Posttheater
Arnhem
Theater PePijn
Den Haag
Herberg de Pol
Diepenheim
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
De Horst
Venhorst
Theater Zuidplein
Rotterdam
Zaantheater
Zaandam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Gashouder
Dedemsvaart
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Kattendans
Bergeijk
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Ludens
Voorburg
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
Theatercafe Lexke
Budel
Theater Hof 88
Almelo
Toestanden op Podium
Bemmel
Schuur
Haarlem
Wesopa Weesp
Weesp
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Theater de Griffioen
Amstelveen
Parktheater
Eindhoven
Bon theater
Medemblik
Theater Bouwkunde
Deventer
De Schattelijn
Geertruidenberg
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater De Tuin
Leusden
14:30
Perron-3
Rosmalen
Cultura
Ede
Ahoy
Rotterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
De hoogte
Winsum
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Hulst Cultureel
Hulst
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
14:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
C.C. 't Gasthoes
Horst
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:00
Perron-3
Rosmalen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schuur
Haarlem
Cultura
Ede
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
BREStheater
Brielle
Theater de Griffioen
Amstelveen
donderdag 15 oktober 2015
Hans Aarsman - Zelf weten
Theater Hof 88, Almelo
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Mark van de Veerdonk - TOF
Munttheater, Weert
Nathalie Baartman - Louter
Schouwburg Almere, Almere
Najib Amhali - I Amhali
Parktheater, Eindhoven
Ali B - Je Suis Ali
Theater Walhalla, Rotterdam
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater PePijn, Den Haag
20:00
André Manuel
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Huub Stapel - MV²
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Zaantheater, Zaandam
20:15
Daniël Arends
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Comedyhuis ComedyCloud
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
De gebroeders Fretz
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
vrijdag 16 oktober 2015
Ton Kas - JABROER
Cpunt Theater, Hoofddorp
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Kennemer Theater, Beverwijk
Martijn Koning - Koning van de Lach
Kantine Walhalla, Rotterdam
Cabarestafette
Flint, Amersfoort
Kasper van Kooten
Theater Ludens, Voorburg
Niet Schieten! - Kusje erop
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
Rayen Panday - Vrijspraak
CulturA & Zo, Nootdorp
Rob en Emiel - Da's sterk
S.C.C. De Ruchte, Someren
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Theater de Koornbeurs, Franeker
Jasper van Kuijk - Onder de streep
De Molenberg, Delfzijl
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Schuur, Haarlem
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Mark van de Veerdonk - TOF
Vestzaktheater, Son
Najib Amhali - I Amhali
Parktheater, Eindhoven
Ali B - Je Suis Ali
Het Evertshuis, Bodegraven
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Bouwkunde, Deventer
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Posttheater, Arnhem
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater PePijn, Den Haag
De Partizanen - De Partizanen
Herberg de Pol, Diepenheim
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
De Horst, Venhorst
Deng Boy - Platzak
Theater Zuidplein, Rotterdam
Piepschuim - Op recept (reprise)
Zaantheater, Zaandam
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Gashouder, Dedemsvaart
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Huub Stapel - MV²
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Griffioen, Amstelveen
zaterdag 17 oktober 2015
Ton Kas - JABROER
De Kattendans, Bergeijk
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Cpunt Theater, Hoofddorp
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Ludens, Voorburg
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Theater Walhalla, Rotterdam
De Partizanen - De Partizanen
Theater de Kom, Nieuwegein
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Theatercafe Lexke, Budel
Kasper van Kooten
Theater Hof 88, Almelo
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
Toestanden op Podium, Bemmel
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Schuur, Haarlem
Hans Aarsman - Zelf weten
Wesopa Weesp, Weesp
Mark van de Veerdonk - TOF
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Griffioen, Amstelveen
Najib Amhali - I Amhali
Parktheater, Eindhoven
Ali B - Je Suis Ali
Bon theater, Medemblik
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Bouwkunde, Deventer
Lebbis - De Paardenpoetser
De Schattelijn, Geertruidenberg
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater De Tuin, Leusden
14:30
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Perron-3, Rosmalen
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Cultura, Ede
Gabriel Iglesias
Ahoy, Rotterdam
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:15
Huub Stapel - MV²
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
De hoogte, Winsum
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Rob en Emiel - Da's sterk
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Daniël Arends
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
zondag 18 oktober 2015
Jacquelien de Savornin Lohman
Hulst Cultureel, Hulst
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
14:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
C.C. 't Gasthoes, Horst
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater De Tuin, Leusden
20:00
Anuar - Integer
Perron-3, Rosmalen
maandag 19 oktober 2015
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
De Kleine Komedie, Amsterdam
Najib Amhali - I Amhali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Youp van 't Hek - Licht! (try-out)
ECI Cultuurfabriek, Roermond
dinsdag 20 oktober 2015
Ton Kas - JABROER
De Kleine Komedie, Amsterdam
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Schuur, Haarlem
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Cultura, Ede
Najib Amhali - I Amhali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ali B - Je Suis Ali
BREStheater, Brielle
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater de Griffioen, Amstelveen