Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Eendracht
Gemert
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Posttheater
Arnhem
Theater Walhalla
Rotterdam
Kulturhus
Denekamp
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theaterhotel Almelo
Almelo
Lindenberg Theater
Nijmegen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Bellevue
Amsterdam
00:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
12:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
De Reggehof
Goor
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Theaterboerderij Boeket
Nederweert
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Markant Uden
Uden
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater De Willem
Papendrecht
De Kunstgreep
Oostzaan
Theater De Omval
Diemen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Wesopa Weesp
Weesp
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Hofnar
Valkenswaard
De Kleine Komedie
Amsterdam
Het Veur Theater
Leidschendam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Schouwburg Venray
Venray
Theater RhederArt
Dieren
De Oosterpoort
Groningen
Wilminktheater
Enschede
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater PePijn
Den Haag
Theater Ludens
Voorburg
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Orpheus
Apeldoorn
00:00
Werftheater
Utrecht
00:00
Theater de Kom
Nieuwegein
Wilminktheater
Enschede
De Boodschap
Rijen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
Theater Kulturhus
Borne
C.C. Achterolmen
Maaseik
Dok6
Panningen
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
De Reggehof
Goor
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
Kulturhus Holten
Holten
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Paleis 12
Brussel
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Theater De Kik
Elst
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
De Kleine Komedie
Amsterdam
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
15:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Simplon
Groningen
DeLaMar
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg Het Park
Hoorn
07:30
Diligentia
Den Haag
18:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Markant Uden
Uden
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater 't Speelhuis
Helmond
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Chassé Theater
Breda
Parktheater
Eindhoven
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Harmonie
Leeuwarden
Theater de Spiegel
Zwolle
vrijdag 29 maart 2019
Stefano Keizers - Erg Heel
De Eendracht, Gemert
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Yentl en de Boer - Magie
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Posttheater, Arnhem
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater Walhalla, Rotterdam
Nathalie Baartman - Breek
Kulturhus, Denekamp
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theaterhotel Almelo, Almelo
Thijs Kemperink - Bonje
Lindenberg Theater, Nijmegen
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Cpunt Theater, Hoofddorp
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater Bellevue, Amsterdam
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Kantine Walhalla, Rotterdam
12:30
Lunchpauzeverhalen - Ronald Giphart
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Enge Buren - Vreemde Vogels
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
De Reggehof, Goor
20:00
Greg Shapiro - The Madness Of King Donald
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Fabian Franciscus - Vlafeest
Theaterboerderij Boeket, Nederweert
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Hans Aarsman - Dokter Aarsman | Try-out
De Maaspoort, Venlo
20:15
Soundos - Niets te Verliezen
Diligentia, Den Haag
20:30
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Markant Uden, Uden
zaterdag 30 maart 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Ali B - Koorts
Theater De Willem, Papendrecht
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Kunstgreep, Oostzaan
De Partizanen - Het leven an sich
Theater De Omval, Diemen
Emilio Guzman - Kom dan!
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Javier Guzman - Guzmán
Wesopa Weesp, Weesp
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater de Kampanje, Den Helder
Kiki Schippers - Waar
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Murth Mossel - Pauwer
Het Veur Theater, Leidschendam
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Alex Ploeg Ultimatum
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Angela Groothuizen - Lueke binge
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Arie & Silvester - Wie?!
Schouwburg Venray, Venray
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater RhederArt, Dieren
Ronald Snijders - Groot Succes 2
De Oosterpoort, Groningen
Louise Korthals - Alles is er
Wilminktheater, Enschede
Tineke Schouten - Highlights
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater PePijn, Den Haag
Matroesjka - Brainwash
Theater Ludens, Voorburg
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Orpheus, Apeldoorn
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Werftheater, Utrecht
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater de Kom, Nieuwegein
Brigitte Kaandorp - Eh...
Wilminktheater, Enschede
Stefano Keizers - Erg Heel
De Boodschap, Rijen
Yentl en de Boer - Magie
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Parktheater, Eindhoven
Nathalie Baartman - Breek
Theater Kulturhus, Borne
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
C.C. Achterolmen, Maaseik
Thijs Kemperink - Bonje
Dok6, Panningen
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Theater Zuidplein, Rotterdam
Kommil Foo - Oogst
Theater de Stoep, Spijkenisse
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Thomas Acda - Motel
De Reggehof, Goor
Dolf Jansen - Bijna
Theater 't Pand, Gorinchem
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Karin Bloemen - Souvenirs
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
De Maaspoort, Venlo
20:00
Enge Buren - Vreemde Vogels
Kulturhus Holten, Holten
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Rire Ensemble
Paleis 12, Brussel
20:15
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Diligentia, Den Haag
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
De Poorterij, Zaltbommel
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Posttheater, Arnhem
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Theater De Kik, Elst
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Daniëlle Schel - Patroon
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
zondag 31 maart 2019
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
15:00
Piepschuim - Grote Woorden
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Roel C. Verburg / Ruud Smulders
Simplon, Groningen
maandag 01 april 2019
Lieve Scheire - Live in Nerdland
DeLaMar, Amsterdam
Freek de Jonge - De Suppoost
Goudse Schouwburg, Gouda
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference
Schouwburg Het Park, Hoorn
07:30
Start-Up Comedy met Katinka Polderman inclusief ontbijt
Diligentia, Den Haag
18:15
Kevin Bridges
Meervaart, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Theo Maassen
Markant Uden, Uden
dinsdag 02 april 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Kleine Komedie, Amsterdam
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater 't Speelhuis, Helmond
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Chassé Theater, Breda
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Parktheater, Eindhoven
Karin Bloemen - Souvenirs
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Kiki Schippers - Waar
De Harmonie, Leeuwarden
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater de Spiegel, Zwolle