Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater Sneek
Sneek
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Jan van Besouw
Goirle
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Mezz
Breda
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Flint
Amersfoort
Deventer Schouwburg
Deventer
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Chassé Theater
Breda
Theater 't Speelhuis
Helmond
Goudse Schouwburg
Gouda
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Meenthe
Steenwijk
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Munttheater
Weert
De Molenberg
Delfzijl
Theater Dakota
Den Haag
Theater de Mythe
Goes
Theater de Stoep
Spijkenisse
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Junushoff Theater
Wageningen
Orpheus
Apeldoorn
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater De Leest
Waalwijk
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater Bellevue
Amsterdam
00:00
Parktheater
Eindhoven
00:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Het Klooster
Woerden
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Meervaart
Amsterdam
AINSI
Maastricht
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg Cuijk
Cuijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cultura
Ede
Dok6
Panningen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater De Veste
Delft
De Speeldoos
Vught
Theater de Stoep
Spijkenisse
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Stoep
Spijkenisse
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Storm
Winterswijk
Schouwburg Ogterop
Meppel
Diligentia
Den Haag
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Het Klooster
Woerden
Theater Bellevue
Amsterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Fulcotheater
IJsselstein
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Posthuis Theater
Heerenveen
19:30
Effenaar
Eindhoven
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Het Nationale Theater
Den Haag
20:30
De Toegift
Den Hoorn
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Vorstin
Hilversum
De Meerpaal
Dronten
Schouwburg Amphion
Doetinchem
ATLAS Theater
Emmen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
van Beresteyn
Veendam
Theater Zuidplein
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater De Omval
Diemen
Theater de Purmaryn
Purmerend
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
dinsdag 19 februari 2019
Anne-Marie Jung - Ram
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater Sneek, Sneek
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Richard Groenendijk - Om Alles!
Jan van Besouw, Goirle
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater De Leest, Waalwijk
Maartje & Kine - Vibrato
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Arie en Silvester - WIE?!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Chassé Comedy Club
Mezz, Breda
20:30
Nathalie Baartman - Breek
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
woensdag 20 februari 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Flint, Amersfoort
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Deventer Schouwburg, Deventer
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
De Partizanen - Het leven an sich
De Kleine Komedie, Amsterdam
Javier Guzman - Guzmán
Theater Walhalla, Rotterdam
Karin Bloemen - Souvenirs
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Chassé Theater, Breda
Kiki Schippers - Waar
Theater 't Speelhuis, Helmond
Martijn Koning - Koning van de dieren
Goudse Schouwburg, Gouda
Freek de Jonge - De Suppoost
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Anne-Marie Jung - Ram
De Meenthe, Steenwijk
Arie & Silvester - Wie?!
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Munttheater, Weert
Sara Kroos - Zonder Verdoving
De Molenberg, Delfzijl
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater Dakota, Den Haag
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Mythe, Goes
Tineke Schouten - Highlights
Theater de Stoep, Spijkenisse
Rayen Panday - Fenomeen
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Junushoff Theater, Wageningen
René van Meurs - Ik beloof niks
Orpheus, Apeldoorn
Patrick Laureij
Leidse Schouwburg, Leiden
Jeroen van Merwijk - Lucky
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Jan Beuving - Rotatie
Theater De Leest, Waalwijk
Richard Groenendijk - Om Alles!
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Bellevue, Amsterdam
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Parktheater, Eindhoven
00:00
Sounds Niets te verliezen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Brigitte Kaandorp - Eh...
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Thomas Acda - Motel
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Agnietenhof, Tiel
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Het Klooster, Woerden
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Meervaart, Amsterdam
donderdag 21 februari 2019
Henry van Loon - Onze Henry
AINSI, Maastricht
Nabil - Monopoly
Meervaart, Amsterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Schouwburg Cuijk, Cuijk
De Partizanen - Het leven an sich
De Kleine Komedie, Amsterdam
Emilio Guzman - Kom dan!
Cultura, Ede
Jochen Otten - Troosten
Dok6, Panningen
Kiki Schippers - Waar
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater De Veste, Delft
Freek de Jonge - De Suppoost
De Speeldoos, Vught
Alex Ploeg Ultimatum
Theater de Stoep, Spijkenisse
Anne-Marie Jung - Ram
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater de Schalm, Veldhoven
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Louise Korthals - Alles is er
Theater de Griffioen, Amstelveen
Tineke Schouten - Highlights
Theater de Stoep, Spijkenisse
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Het Park, Hoorn
Rayen Panday - Fenomeen
Theater de Speeldoos, Baarn
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Theater De Leest, Waalwijk
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater De Storm, Winterswijk
Patrick Laureij
Schouwburg Ogterop, Meppel
Jeroen van Merwijk - Lucky
Diligentia, Den Haag
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Richard Groenendijk - Om Alles!
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Het Klooster, Woerden
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Bellevue, Amsterdam
Brigitte Kaandorp - Eh...
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Stefano Keizers - Erg Heel
Fulcotheater, IJsselstein
Maartje & Kine - Vibrato
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Thomas Acda - Motel
Posthuis Theater, Heerenveen
19:30
Raymond van het Groenewoud - kreten en gefluister
Effenaar, Eindhoven
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Javier Guzman - Guzmán (try-out)
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Pieter Derks
Meervaart, Amsterdam
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Comedy Night
Neushoorn, Leeuwarden
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
George & Eran - George & Eran worden racisten
Het Nationale Theater , Den Haag
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels
De Toegift, Den Hoorn
20:30
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
vrijdag 22 februari 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
De Meerpaal, Dronten
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Pieter Derks - Voor wat het waard is
ATLAS Theater, Emmen
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
van Beresteyn, Veendam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Zuidplein, Rotterdam
De Partizanen - Het leven an sich
De Kleine Komedie, Amsterdam
Emilio Guzman - Kom dan!
Podium Hoge Woerd, De Meern
Javier Guzman - Guzmán
Theater De Omval, Diemen
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater de Purmaryn, Purmerend
Kasper van der Laan - Gewapend karton
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Kiki Schippers - Waar
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht