Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Nijdrop
Opwijk
C.C. Den Egger
Scherpenheuvel
C.C. De Meent
Alsemberg
C.C. Westrand
Dilbeek
C.C. Strombeek
Grimbergen
C.C. Strombeek
Grimbergen
C.C. Strombeek
Grimbergen
C.C. 't Vondel
Halle
C.C. Den Egger
Scherpenheuvel
C.C. De Ploter
Ternat
Het Depot
Leuven
Het Depot
Leuven
Het Depot
Leuven
C.C. Westrand
Dilbeek
C.C. Westrand
Dilbeek
C.C. Westrand
Dilbeek
C.C. 't Vondel
Halle
C.C. De Ploter
Ternat
20:15
C.C. Strombeek
Grimbergen
C.C. De Kruisboog
Tienen
C.C. De Borre
Bierbeek
C.C. Het Gasthuis
Aarschot
C.C. De Meent
Alsemberg
20:00
Ter Elst
Londerzeel
20:00
C.C. Strombeek
Grimbergen
20:00
C.C. Den Horinck
Asse
20:00
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
20:00
G.C. De Muze van Meise
Meise
20:00
C.C. De Borre
Bierbeek
20:00
C.C. De Ploter
Ternat
20:00
C.C. Den Blank
Overijse
20:00
C.C. De Kruisboog
Tienen
20:00
C.C. De Kruisboog
Tienen
20:00
C.C. Het Gasthuis
Aarschot
20:00
Nijdrop
Opwijk
20:00
Nijdrop
Opwijk
20:00
Het Fenikshof
Grimbergen
20:00
C.C. De Ploter
Ternat
20:00
C.C. De Ploter
Ternat
20:00
C.C. De Ploter
Ternat
20:00
C.C. De Kruisboog
Tienen
20:00
C.C. De Moelie
Linkebeek
20:00
C.C. De Ploter
Ternat
20:00
C.C. Het Gasthuis
Aarschot
20:00
C.C. De Zandloper
Wemmel
20:00
C.C. Den Blank
Overijse
20:00
Nijdrop
Opwijk
vrijdag 09 november 2007
20:30
Kamagurka
Nijdrop, Opwijk
zaterdag 03 oktober 2009
Alex Agnew - More Human Than Human
C.C. Den Egger, Scherpenheuvel
woensdag 07 oktober 2009
Alex Agnew - More Human Than Human
C.C. De Meent, Alsemberg
donderdag 22 oktober 2009
Alex Agnew - More Human Than Human
C.C. Westrand, Dilbeek
vrijdag 06 november 2009
Schudden - Ruis
C.C. Strombeek, Grimbergen
zaterdag 21 november 2009
Ronald Goedemondt - Dedication
C.C. Strombeek, Grimbergen
zaterdag 05 december 2009
Alex Agnew - More Human Than Human
C.C. Strombeek, Grimbergen
donderdag 07 januari 2010
Alex Agnew - More Human Than Human
C.C. 't Vondel, Halle
zaterdag 09 januari 2010
Alex Agnew - More Human Than Human
C.C. Den Egger, Scherpenheuvel
donderdag 11 februari 2010
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
C.C. De Ploter, Ternat
donderdag 25 februari 2010
Alex Agnew - More Human Than Human
Het Depot, Leuven
vrijdag 26 februari 2010
Alex Agnew - More Human Than Human
Het Depot, Leuven
zaterdag 27 februari 2010
Alex Agnew - More Human Than Human
Het Depot, Leuven
vrijdag 05 maart 2010
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
C.C. Westrand, Dilbeek
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
C.C. Westrand, Dilbeek
donderdag 11 maart 2010
Ashton Brothers - Charlatans
C.C. Westrand, Dilbeek
vrijdag 26 maart 2010
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
C.C. 't Vondel, Halle
zaterdag 01 mei 2010
Wim Helsen - Het uur van de prutser
C.C. De Ploter, Ternat
donderdag 06 mei 2010
20:15
Freek de Jonge - De hel van het noorden
C.C. Strombeek, Grimbergen
vrijdag 14 mei 2010
Wim Helsen - Het uur van de prutser
C.C. De Kruisboog, Tienen
woensdag 19 mei 2010
Wim Helsen - Het uur van de prutser
C.C. De Borre, Bierbeek
donderdag 27 mei 2010
Wim Helsen - Het uur van de prutser
C.C. Het Gasthuis, Aarschot
vrijdag 28 mei 2010
Wim Helsen - Het uur van de prutser
C.C. De Meent, Alsemberg
donderdag 22 september 2011
20:00
Xander de Rycke - Mijn zwarte parade
Ter Elst, Londerzeel
vrijdag 30 september 2011
20:00
Jeroen Leenders
C.C. Strombeek, Grimbergen
woensdag 05 oktober 2011
20:00
Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder?
C.C. Den Horinck, Asse
donderdag 06 oktober 2011
20:00
Bert Kruismans - Iedereen Rijk
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
vrijdag 07 oktober 2011
20:00
Gili - Gili drijft uit
G.C. De Muze van Meise, Meise
woensdag 12 oktober 2011
20:00
Jeroen Leenders
C.C. De Borre, Bierbeek
donderdag 13 oktober 2011
20:00
Bert Kruismans - Iedereen Rijk
C.C. De Ploter, Ternat
zaterdag 15 oktober 2011
20:00
Steven Mahieu - Mahieustueus
C.C. Den Blank, Overijse
20:00
Raf Coppens - Overschot van het gelijk
C.C. De Kruisboog, Tienen
dinsdag 18 oktober 2011
20:00
Veerle Malschaert
C.C. De Kruisboog, Tienen
donderdag 20 oktober 2011
20:00
Xander de Rycke - Mijn zwarte parade
C.C. Het Gasthuis, Aarschot
vrijdag 21 oktober 2011
20:00
Katinka Polderman
Nijdrop, Opwijk
20:00
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Nijdrop, Opwijk
20:00
Veerle Malschaert
Het Fenikshof, Grimbergen
20:00
Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder?
C.C. De Ploter, Ternat
zaterdag 22 oktober 2011
20:00
Lies Lefever - Voorprogramma Philippe Geubels
C.C. De Ploter, Ternat
20:00
Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder?
C.C. De Ploter, Ternat
donderdag 27 oktober 2011
20:00
Bert Kruismans - Iedereen Rijk
C.C. De Kruisboog, Tienen
donderdag 17 november 2011
20:00
Bert Kruismans - Iedereen Rijk
C.C. De Moelie, Linkebeek
20:00
Xander de Rycke - Mijn zwarte parade
C.C. De Ploter, Ternat
20:00
Joost Vandecasteele - Otaku
C.C. Het Gasthuis, Aarschot
20:00
Raf Coppens - Overschot van het gelijk
C.C. De Zandloper, Wemmel
zondag 20 november 2011
20:00
Bert Kruismans - Iedereen Rijk
C.C. Den Blank, Overijse
woensdag 23 november 2011
20:00
Bart Cannaerts / Thomas Smith
Nijdrop, Opwijk