Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Wilminktheater
Enschede
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater Bellevue
Amsterdam
C.C. De Kruisboog
Tienen
Posttheater
Arnhem
De Harmonie
Leeuwarden
Lindenberg Theater
Nijmegen
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater Harderwijk
Harderwijk
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater de Voorveghter
Hardenberg
De Harmonie
Leeuwarden
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Oude Luxor Theater
Rotterdam
01:00
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:30
De Maaspoort
Venlo
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Bellevue
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Theater De Leest
Waalwijk
C.C. Strombeek
Grimbergen
Muzisch Centrum Emmeloord
Emmeloord
Theater 't Speelhuis
Helmond
Deventer Schouwburg
Deventer
Koningshof
Maassluis
Theater De Willem
Papendrecht
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater Hof 88
Almelo
Theater de Kom
Nieuwegein
Groene Engel
Oss
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Orpheus
Apeldoorn
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater De Veste
Delft
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
De Kattendans
Bergeijk
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Carrousel
Ommen
Theater De Musketon
Utrecht
Het Kielzog
Hoogezand
Het Kielzog
Hoogezand
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Flint
Amersfoort
Theater Aan de Slinger
Houten
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
De Speeldoos
Vught
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Schouwburg Het Park
Hoorn
Het Veur Theater
Leidschendam
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Theater de Kampanje
Den Helder
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Chassé Theater
Breda
dinsdag 22 maart 2016
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Lebbis - De Paardenpoetser
Wilminktheater, Enschede
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Sara Kroos - Doorgefokt
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Steven Goegebeur - De geknipte man
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
woensdag 23 maart 2016
Alex Roeka - Voort!
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater Bellevue, Amsterdam
Hans Liberg - Jazz & Comedy
C.C. De Kruisboog, Tienen
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Posttheater, Arnhem
Intouchables
De Harmonie, Leeuwarden
Roué Verveer - Op het laatste moment
Lindenberg Theater, Nijmegen
Niet Schieten! - Kusje erop
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Murth Mossel - Voors en tegens
Theater Harderwijk, Harderwijk
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Goudse Schouwburg, Gouda
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Ali B - Je Suis Ali
De Harmonie, Leeuwarden
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Oude Luxor Theater, Rotterdam
01:00
Ronald Snijders (cabaretier)
Theater PePijn, Den Haag
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater de Mythe, Goes
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
De Maaspoort, Venlo
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
donderdag 24 maart 2016
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater Bellevue, Amsterdam
Cabarestafette
Parktheater, Eindhoven
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater De Leest, Waalwijk
Hans Liberg - Jazz & Comedy
C.C. Strombeek, Grimbergen
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
Muzisch Centrum Emmeloord, Emmeloord
Kasper van Kooten
Theater 't Speelhuis, Helmond
Jon van Eerd - Harrie Babba
Deventer Schouwburg, Deventer
Roué Verveer - Op het laatste moment
Koningshof, Maassluis
Lankmoed - Onvergetelijk
Theater De Willem, Papendrecht
Mylou Frencken - Zinloos zuchten
Schaffelaartheater, Barneveld
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater Hof 88, Almelo
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater de Kom, Nieuwegein
Hans Aarsman - Zelf weten
Groene Engel, Oss
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Schouwburg de Lawei, Drachten
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Kampanje, Den Helder
Ali B - Je Suis Ali
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Orpheus, Apeldoorn
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater De Veste, Delft
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Philippe Geubels
Scheldetheater, Terneuzen
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Diligentia, Den Haag
20:15
Intouchables
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
De Muze, Noordwijk
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
André Manuel
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:30
Maartje & Kine
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
20:30
Leon van der Zanden
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Bert Gabriels
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
vrijdag 25 maart 2016
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kattendans, Bergeijk
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater Bellevue, Amsterdam
Jon van Eerd - Harrie Babba
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater Walhalla, Rotterdam
Niet Schieten! - Kusje erop
Theater Carrousel, Ommen
Lankmoed - Onvergetelijk
Theater De Musketon, Utrecht
Nathalie Baartman - Louter
Het Kielzog, Hoogezand
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Het Kielzog, Hoogezand
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater Walhalla, Rotterdam
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Theater de Purmaryn, Purmerend
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Schouwburg de Lawei, Drachten
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Ali B - Je Suis Ali
Flint, Amersfoort
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Theater Aan de Slinger, Houten
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Intouchables
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Diligentia, Den Haag
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Pieter Jouke / Ronald Snijders (cabaretier)
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Steven Goegebeur - De geknipte man
De Speeldoos, Vught
zaterdag 26 maart 2016
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater de Schalm, Veldhoven
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater Bellevue, Amsterdam
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Jon van Eerd - Harrie Babba
Schouwburg Het Park, Hoorn
Soundos - Geboren met ervaring
Het Veur Theater, Leidschendam
Murth Mossel - Voors en tegens
Schouwburg Het Park, Hoorn
Madelijne Kool - Kool aan de Gang met Geluk
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater de Kampanje, Den Helder
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Ali B - Je Suis Ali
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Chassé Theater, Breda