Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Wilminktheater
Enschede
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Theater de Spiegel
Zwolle
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
Agora Theater Lelystad
Lelystad
C.C. Het Perron, Ieper
Ieper
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Maaspoort
Venlo
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Leidse Schouwburg
Leiden
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Speeldoos
Baarn
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Cpunt Theater
Hoofddorp
Posttheater
Arnhem
Zaantheater
Zaandam
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Het Evertshuis
Bodegraven
Fulcotheater
IJsselstein
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Muzeval
Emmen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Schouwburg Almere
Almere
C.C. De Herbakker
Eeklo
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg De Kring
Roosendaal
C.C. Het Perron, Ieper
Ieper
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater 't Pand
Gorinchem
De Oosterpoort
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater PePijn
Den Haag
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Veste
Delft
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
De Meenthe
Steenwijk
De Molenberg
Delfzijl
Lux
Nijmegen
De Muze
Noordwijk
Theater de Kampanje
Den Helder
De Muze
Noordwijk
De Harmonie
Leeuwarden
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
De Bogaard
Sint-Truiden
Scala Helmond
Helmond
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater De Boerderij
Huizen
Diligentia
Den Haag
Posthuis Theater
Heerenveen
Arsenaal Theater
Vlissingen
Wilminktheater
Enschede
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
C.C. De Kruisboog
Tienen
C.C. Kortrijk
Kortrijk
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
De Roma
Antwerpen
C.C. De Wouwer
Ravels
Theater de Spiegel
Zwolle
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
De Meenthe
Steenwijk
Gryphus
Vierlingsbeek
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater PePijn
Den Haag
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Munttheater
Weert
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Theater Achterom
Hilversum
DeLaMar
Amsterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
De Maaspoort
Venlo
dinsdag 26 maart 2013
Acda en de Munnik - 't Heerst
Wilminktheater, Enschede
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Theater de Spiegel, Zwolle
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Karin Bloemen - Witte nar
Parktheater, Eindhoven
Ashton Brothers - Treasures
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Het Perron, Ieper, Ieper
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
De Maaspoort, Venlo
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Guido Weijers - V
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Silvester Zwaneveld - In de lift
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Leidse Schouwburg, Leiden
Daniël Arends - De zachte heelmeester
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Alleen
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Lennaert Maes
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Theater Bellevue, Amsterdam
woensdag 27 maart 2013
Richard Groenendijk - Alle dagen
Theater de Speeldoos, Baarn
Poolvogel - Poolvogel
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Acda en de Munnik - 't Heerst
Cpunt Theater, Hoofddorp
Yora Rienstra - We maken er wat van
Posttheater, Arnhem
Schudden - We vieren het maar
Zaantheater, Zaandam
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Karin Bruers - Waar was ik?
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Sabine Beens - Ça bien!
Het Evertshuis, Bodegraven
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Fulcotheater, IJsselstein
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Theater de Spiegel, Zwolle
Op Sterk Water - Alfa
Theater De Muzeval, Emmen
André Manuel - Bonzaai!!!
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Henry van Loon - Electropis
Schouwburg Almere, Almere
Jeroen Leenders - Geen idee
C.C. De Herbakker, Eeklo
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Karin Bloemen - Witte nar
Parktheater, Eindhoven
Ashton Brothers - Treasures
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Het Perron, Ieper, Ieper
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Guido Weijers - V
Theater 't Pand, Gorinchem
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
De Oosterpoort, Groningen
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Goudse Schouwburg, Gouda
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Ruben Nicolai - Little friday
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Leon van der Zanden - Rebel
Theater PePijn, Den Haag
Youp van 't Hek - Wigwam
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Theater De Veste, Delft
Daniël Arends - De zachte heelmeester
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jandino Asporaat - De Revue
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Philippe Geubels
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Open Podium
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Theater Bellevue, Amsterdam
donderdag 28 maart 2013
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
De Meenthe, Steenwijk
Richard Groenendijk - Alle dagen
De Molenberg, Delfzijl
Enge Buren - Reuring
Lux, Nijmegen
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
De Muze, Noordwijk
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater de Kampanje, Den Helder
Yora Rienstra - We maken er wat van
De Muze, Noordwijk
Schudden - We vieren het maar
De Harmonie, Leeuwarden
Soundos - Er is geen plan B
Theater Zuidplein, Rotterdam
Pieter Derks - Van nature
Theater de Kom, Nieuwegein
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
De Bogaard, Sint-Truiden
Karin Bruers - Waar was ik?
Scala Helmond, Helmond
Max van den Burg - Schlemiel
Theater de Speeldoos, Baarn
Carolien Borgers - Happy End
Theater De Boerderij, Huizen
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Diligentia, Den Haag
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Posthuis Theater, Heerenveen
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Arsenaal Theater, Vlissingen
André Manuel - Bonzaai!!!
Wilminktheater, Enschede
Henry van Loon - Electropis
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Jeroen Leenders - Geen idee
C.C. De Kruisboog, Tienen
Han Solo - Han Solo bedankt!
C.C. Kortrijk, Kortrijk
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Karin Bloemen - Witte nar
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Ashton Brothers - Treasures
De Roma, Antwerpen
Alex Agnew - Interesting times
C.C. De Wouwer, Ravels
Lenette van Dongen - Roedel
Theater de Spiegel, Zwolle
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Ruben Nicolai - Little friday
De Meenthe, Steenwijk
Guido Weijers - V
Gryphus, Vierlingsbeek
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Parktheater, Eindhoven
Silvester Zwaneveld - In de lift
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Leon van der Zanden - Rebel
Theater PePijn, Den Haag
Lebbis - Het grijze gebied
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Youp van 't Hek - Wigwam
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Daniël Arends - De zachte heelmeester
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jandino Asporaat - De Revue
Munttheater, Weert
Howard Komproe: LULverhalen
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Helle & Freek de Jonge: Spring
Theater Achterom, Hilversum
Philippe Geubels
DeLaMar, Amsterdam
Katinka Polderman
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
De Grote Improvisatieshow
De Maaspoort, Venlo