Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Kleine Komedie
Amsterdam
AFAS Circustheater
Scheveningen
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Stadstheater Arnhem
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater de Koornbeurs
Franeker
Stadstheater Arnhem
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
AFAS Circustheater
Scheveningen
Theater de Kampanje
Den Helder
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Stoep
Spijkenisse
Stadstheater Arnhem
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Podium Mozaiek
Amsterdam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Het Park
Hoorn
AINSI
Maastricht
De Meenthe
Steenwijk
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Schouwburg Amphion
Doetinchem
C.C. De Herbakker
Eeklo
19:00
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Flint
Amersfoort
19:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater De Omval
Diemen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater PePijn
Den Haag
De Maaspoort
Venlo
Vorst Nationaal
Brussel
De Meenthe
Steenwijk
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Het Parochiehuis
Delden
De Nieuwe Kolk
Assen
Wilminktheater
Enschede
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater De Lievekamp
Oss
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Flint
Amersfoort
Theater De Omval
Diemen
Theater de Purmaryn
Purmerend
21:30
Stadstheater Arnhem
Arnhem
21:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater PePijn
Den Haag
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
C.C. Achterolmen
Maaseik
Capitole
Gent
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Maaspodium
Rotterdam
Dok6
Panningen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Lindenberg Theater
Nijmegen
19:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
19:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
Chassé Theater
Breda
19:30
Podium Mozaiek
Amsterdam
19:30
Werftheater
Utrecht
19:30
Parktheater
Eindhoven
19:30
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
19:30
Schouwburg Lochem
Lochem
19:30
De Harmonie
Leeuwarden
19:30
Diligentia
Den Haag
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
013
Tilburg
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Dorpshuis 't Zoetzand
Beusichem
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Koningshof
Maassluis
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Scala Theater
Utrecht
21:30
Podium Mozaiek
Amsterdam
21:30
Werftheater
Utrecht
21:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:30
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
21:30
Theater 't Speelhuis
Helmond
21:30
Diligentia
Den Haag
21:30
Parktheater
Eindhoven
C.C. De Werf
Aalst
C.C. De Adelberg
Lommel
maandag 16 november 2020
Tim Fransen - De Mens en Ik
De Kleine Komedie, Amsterdam
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
AFAS Circustheater, Scheveningen
Brigitte Kaandorp
Philharmonie Haarlem, Haarlem
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Tim Fransen - De Mens en Ik
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 17 november 2020
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Theater aan de Schie, Schiedam
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Theater de Koornbeurs, Franeker
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Tim Fransen - De Mens en Ik
De Kleine Komedie, Amsterdam
Släpstick - Släpstick brengt Häppy Hour
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Jandino - Opgefokt
Theater de Stoep, Spijkenisse
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
AFAS Circustheater, Scheveningen
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Theater de Kampanje, Den Helder
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Jandino - Opgefokt
Theater de Stoep, Spijkenisse
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Tim Fransen - De Mens en Ik
De Kleine Komedie, Amsterdam
TaBoe! - Nesim el Ahmadi
Podium Mozaiek, Amsterdam
woensdag 18 november 2020
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
155 (éénvijfvijf) - Stuk
Schouwburg Het Park, Hoorn
Chris Verlaan - Man in de Maak
AINSI, Maastricht
Nathalie Baartman - Niet Normaal
De Meenthe, Steenwijk
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Pieter Verelst - Amai
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Bert Gabriels - #Eindejaars2
C.C. De Herbakker, Eeklo
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Flint, Amersfoort
19:15
Tim Fransen - De Mens en Ik
De Kleine Komedie, Amsterdam
Släpstick - Släpstick brengt Häppy Hour
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater De Omval, Diemen
Jandino - Opgefokt
Theater de Purmaryn, Purmerend
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt!
Theater PePijn, Den Haag
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
De Maaspoort, Venlo
IAM
Vorst Nationaal, Brussel
Anuar - Eerlijk
De Meenthe, Steenwijk
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Het Parochiehuis, Delden
Alex Ploeg - EGO
De Nieuwe Kolk, Assen
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er gaat nog iets heel moois gebeuren
Wilminktheater, Enschede
Freek de Jonge - Asociale afstand
Cpunt Theater, Hoofddorp
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Theater De Lievekamp, Oss
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Cabarestafette
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Daniëlle Schel - OK
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Släpstick - Släpstick brengt Häppy Hour
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Flint, Amersfoort
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater De Omval, Diemen
Jandino - Opgefokt
Theater de Purmaryn, Purmerend
21:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Stadstheater Arnhem, Arnhem
21:30
Tim Fransen - De Mens en Ik
De Kleine Komedie, Amsterdam
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt!
Theater PePijn, Den Haag
donderdag 19 november 2020
Man, man, man, de Podcast
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
William Boeva - B30VA
C.C. Achterolmen, Maaseik
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
Capitole, Gent
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
155 (éénvijfvijf) - Stuk
Maaspodium, Rotterdam
Bert Gabriels - Is er nog iets gebeurd?
Dok6, Panningen
Benjamin van der Velden - Ja maar hoe dan?
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Thijs van de Meeberg - Meer dan mogelijk
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Vlamousse - Saampies
Lindenberg Theater, Nijmegen
19:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater 't Speelhuis, Helmond
19:15
Tim Fransen - De Mens en Ik
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
Sanne Wallis de Vries - Heel
Chassé Theater, Breda
19:30
Anuar - Eerlijk
Podium Mozaiek, Amsterdam
19:30
Edson Da Graça - Zoals het hoort
Werftheater, Utrecht
19:30
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Parktheater, Eindhoven
19:30
Nesim - TaBoe!
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
19:30
Rayen Panday - Trigger
Schouwburg Lochem, Lochem
19:30
Johan Goossens - In het beste geval
De Harmonie, Leeuwarden
19:30
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Diligentia, Den Haag
20:00
Herman van Veen 75: Dat kun Je Wel Zien dat Is Hij
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Martijn Koning - Koning van de toekomst
013, Tilburg
20:00
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen
Dorpshuis 't Zoetzand, Beusichem
20:15
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Freek de Jonge - Asociale afstand
Theater De Veste, Delft
20:15
Lebbis - De Ervaring
Koningshof, Maassluis
20:15
LOS - Lusten en Lasten
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er gaat nog iets heel moois gebeuren
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Tineke Schouten - Puur Tineke
Scala Theater, Utrecht
21:30
Anuar - Eerlijk
Podium Mozaiek, Amsterdam
21:30
Edson Da Graça - Zoals het hoort
Werftheater, Utrecht
21:30
André Manuel - Sneu
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:30
Tim Fransen - De Mens en Ik
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:30
Nesim - TaBoe!
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
21:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater 't Speelhuis, Helmond
21:30
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Diligentia, Den Haag
21:30
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Parktheater, Eindhoven
vrijdag 20 november 2020
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
C.C. De Werf, Aalst
William Boeva - B30VA
C.C. De Adelberg, Lommel