Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Gasthuiskerk
Doesburg
De Meenthe
Steenwijk
Diligentia
Den Haag
Spant!
Bussum
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Wilminktheater
Enschede
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Posttheater
Arnhem
Podium Hoge Woerd
De Meern
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Luctor et Emergo
Rilland
20:00
Kulturhus Holten
Holten
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
20:30
Ons Tejater
Lieshout
20:30
Het Trefpunt
Warmond
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Schouwburg Ogterop
Meppel
De Kattendans
Bergeijk
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Diligentia
Den Haag
Figi Theater
Zeist
Gouverneurstheater
Heusden
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Scheldetheater
Terneuzen
Agora Theater Druten
Druten
De Zwaan
Uitgeest
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater Hof 88
Almelo
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Cultureel Centrum Heerde
Heerde
Zaantheater
Zaandam
C.C Warenar
Wassenaar
Kunstencentrum Vlaams Fruit
Antwerpen
15:45
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
19:30
Hotel Haarlem
Haarlem
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
van Beresteyn
Veendam
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
C.C. Myllesweerd
Mill
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Jan van Besouw
Goirle
Kunstencentrum Vlaams Fruit
Antwerpen
14:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
C.C. Nesterlé
Nistelrode
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Posttheater
Arnhem
Fulcotheater
IJsselstein
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater De Veste
Delft
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater Ludens
Voorburg
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Parktheater
Eindhoven
20:15
De Muze
Noordwijk
Theater Bellevue
Amsterdam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater Geert Teis
Stadskanaal
De Meenthe
Steenwijk
Parktheater
Eindhoven
vrijdag 18 november 2016
Debby Petter - Bed & Breakfast
Gasthuiskerk, Doesburg
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
De Meenthe, Steenwijk
Joep Onderdelinden - Taart!
Diligentia, Den Haag
Ali B - Je Suis Ali
Spant!, Bussum
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Youp van 't Hek - Licht
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Wilminktheater, Enschede
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Kaleidoskoop, Nieuwkoop
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Daniël Arends - De Afterparty
Theater de Griffioen, Amstelveen
Micha Wertheim - Ergens Anders
Posttheater, Arnhem
Pieter Derks - Spot
Podium Hoge Woerd, De Meern
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
20:00
Mini & Maxi
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Eddie Izzard
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
The Sunshine Boys
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Eva Crutzen - Spiritus
Luctor et Emergo, Rilland
20:00
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Kulturhus Holten, Holten
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Enge Buren - Ruk!
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Ton Kas - JABROER
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Oldenosborn - #Life
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theaterpand Weesp, Weesp
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Ons Tejater, Lieshout
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Het Trefpunt, Warmond
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Freek de Jonge - De Peiling
Het Evertshuis, Bodegraven
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
zaterdag 19 november 2016
De Partizanen - Welkom in Partizanië
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Ton Kas - JABROER
Schouwburg Ogterop, Meppel
Minou Bosua - Minoux
De Kattendans, Bergeijk
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Diligentia, Den Haag
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Figi Theater, Zeist
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Gouverneurstheater, Heusden
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Marc-Marie Huijbregts
Scheldetheater, Terneuzen
Henry van Loon - Sleutelmoment
Agora Theater Druten, Druten
Herman in een bakje geitenkwark - 2
De Zwaan, Uitgeest
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theater Hof 88, Almelo
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Cultureel Centrum Heerde, Heerde
Micha Wertheim - Ergens Anders
Zaantheater, Zaandam
Pieter Derks - Spot
C.C Warenar, Wassenaar
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Kunstencentrum Vlaams Fruit, Antwerpen
15:45
Another Kind of Blue - Blue Technology
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
19:30
Haarlem Comedy Club
Hotel Haarlem, Haarlem
20:00
The Sunshine Boys
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
NUHR
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
van Beresteyn, Veendam
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Enge Buren - Ruk!
C.C. Myllesweerd, Mill
20:15
Mini & Maxi
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
20:15
Welkom bij de Fresku Show
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Jan van Besouw, Goirle
zondag 20 november 2016
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Kunstencentrum Vlaams Fruit, Antwerpen
14:00
The Sunshine Boys
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Eddie Izzard
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
maandag 21 november 2016
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
C.C. Nesterlé, Nistelrode
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Stadshoftheater Vianen, Vianen
dinsdag 22 november 2016
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Posttheater, Arnhem
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Fulcotheater, IJsselstein
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Theater De Veste, Delft
Micha Wertheim - Ergens Anders
Lindenberg Theater, Nijmegen
Pieter Derks - Spot
Theater Ludens, Voorburg
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Javier Guzman
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Parktheater, Eindhoven
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
De Muze, Noordwijk
woensdag 23 november 2016
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater Bellevue, Amsterdam
Theatergroep Oeloek - Opschmùck
Agora Theater Lelystad, Lelystad
René van Meurs - Even goede vrienden
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater aan de Schie, Schiedam
Minou Bosua - Minoux
Theater 't Speelhuis, Helmond
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Kom, Nieuwegein
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
De Meenthe, Steenwijk
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Parktheater, Eindhoven