Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Leidse Schouwburg
Leiden
Singer Theater
Laren
De Harmonie
Leeuwarden
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
HAN Campustheater
Nijmegen
Werftheater
Utrecht
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Agnietenhof
Tiel
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater PePijn
Den Haag
De Nieuwe Kolk
Assen
De Maaspoort
Venlo
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Orpheus
Apeldoorn
Zaantheater
Zaandam
Theater de Kom
Nieuwegein
Parktheater
Eindhoven
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Wilminktheater
Enschede
Oude Luxor Theater
Rotterdam
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
Diligentia
Den Haag
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
C.C. Deurne
Deurne
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Parkgebouw
Rijssen
Theater 't Pand
Gorinchem
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Velinx
Tongeren
Jan van Besouw
Goirle
Schouwburg Amphion
Doetinchem
00:00
S.C.C. De Enck
Oirschot
00:00
Theater De Musketon
Utrecht
Theater de Purmaryn
Purmerend
Posthuis Theater
Heerenveen
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
SplotsZ
Roelofarendsveen
Theater Walhalla
Rotterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater Aan de Slinger
Houten
Gashouder
Dedemsvaart
Schouwburg Het Park
Hoorn
De Molenberg
Delfzijl
Schouwburg Lochem
Lochem
S.C.C. De Ruchte
Someren
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Agnietenhof
Tiel
Orpheus
Apeldoorn
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater De Omval
Diemen
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Schouwburg De Kring
Roosendaal
ATLAS Theater
Emmen
Schouwburg Venray
Venray
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Grenedeer
Gronsveld
Goudse Schouwburg
Gouda
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Zaantheater
Zaandam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Posthuis Theater
Heerenveen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater De Storm
Winterswijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Kampanje
Den Helder
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Diligentia
Den Haag
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Theater Concordia
Haastrecht
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
donderdag 17 januari 2019
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Leidse Schouwburg, Leiden
Matroesjka - Brainwash
Singer Theater, Laren
Bert Gabriels - Gelukzoeker
De Harmonie, Leeuwarden
Patrick Laureij
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
HAN Campustheater, Nijmegen
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Werftheater, Utrecht
Rayen Panday - Fenomeen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Claudia de Breij - Nu
Agnietenhof, Tiel
Tineke Schouten - Highlights
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Aan de Slinger, Houten
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater PePijn, Den Haag
Najib Amhali - Waar was ik?
De Nieuwe Kolk, Assen
Sara Kroos - Zonder Verdoving
De Maaspoort, Venlo
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Goudse Schouwburg, Gouda
Arie & Silvester - Wie?!
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Alex Ploeg Ultimatum
Orpheus, Apeldoorn
Martijn Koning - Koning van de dieren
Zaantheater, Zaandam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater de Kom, Nieuwegein
Lieve Scheire - Live in Nerdland
Parktheater, Eindhoven
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Wilminktheater, Enschede
Emilio Guzman - Kom dan!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
De Partizanen - Het leven an sich
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kattendans, Bergeijk
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Kleine Komedie, Amsterdam
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Chassé Theater, Breda
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Diligentia, Den Haag
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Ton Kas - Kakmaker
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Funda Mujde - Funda stelt zich aan
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater Sneek, Sneek
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:30
René van Meurs - Ik beloof niks
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
vrijdag 18 januari 2019
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Maartje & Kine - Vibrato
C.C. Deurne, Deurne
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Nathalie Baartman - Breek
Parkgebouw, Rijssen
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater 't Pand, Gorinchem
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Yentl en de Boer - Magie
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
De Velinx, Tongeren
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Jan van Besouw, Goirle
Enge Buren - Vreemde Vogels
Schouwburg Amphion, Doetinchem
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
S.C.C. De Enck, Oirschot
00:00
Marco Lopes - Moedt
Theater De Musketon, Utrecht
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater de Purmaryn, Purmerend
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Posthuis Theater, Heerenveen
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater de Stoep, Spijkenisse
Aron Elstak - Kijkt u even mee?
SplotsZ, Roelofarendsveen
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Walhalla, Rotterdam
Richard Groenendijk - Om Alles!
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jan Beuving - Rotatie
Schouwburg Ogterop, Meppel
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater Aan de Slinger, Houten
Johan Goossens - Vlam
Gashouder, Dedemsvaart
Jeroen van Merwijk - Lucky
Schouwburg Het Park, Hoorn
Matroesjka - Brainwash
De Molenberg, Delfzijl
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Schouwburg Lochem, Lochem
René van Meurs - Ik beloof niks
S.C.C. De Ruchte, Someren
Rayen Panday - Fenomeen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Claudia de Breij - Nu
Agnietenhof, Tiel
Tineke Schouten - Highlights
Orpheus, Apeldoorn
Louise Korthals - Alles is er
Schouwburg de Lawei, Drachten
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Bussel, Oosterhout
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater De Omval, Diemen
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Arie & Silvester - Wie?!
ATLAS Theater, Emmen
Anne-Marie Jung - Ram
Schouwburg Venray, Venray
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater de Kampanje, Den Helder
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
Theater Grenedeer, Gronsveld
Alex Ploeg Ultimatum
Goudse Schouwburg, Gouda
Freek de Jonge - De Suppoost
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Martijn Koning - Koning van de dieren
Zaantheater, Zaandam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Posthuis Theater, Heerenveen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater De Storm, Winterswijk
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Kleine Komedie, Amsterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater de Kampanje, Den Helder
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Diligentia, Den Haag
Henry van Loon - Onze Henry
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Theo Maassen - Situatie gewijzigd
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
De Partizanen - Het leven an sich (try-out)
Meervaart, Amsterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater Concordia, Haastrecht
20:15
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:30
George & Eran - George & Eran worden racisten
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp