Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:30
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater de Hasselbak
Eemnes
Energiehuis
Dordrecht
Theater de Stoep
Spijkenisse
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Kunstgreep
Oostzaan
C.C. Bacchus
Aalsmeer
De Schattelijn
Geertruidenberg
Theater de Koornbeurs
Franeker
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Theater de Kampanje
Den Helder
Schouwburg Almere
Almere
Het Veur Theater
Leidschendam
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater de Stoep
Spijkenisse
Wilminktheater
Enschede
De Kleine Komedie
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Theater RhederArt
Dieren
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theaterboerderij Boeket
Nederweert
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Werftheater
Utrecht
Theaterzaal Roxy
Temse
Lindenberg Theater
Nijmegen
De Kleine Komedie
Amsterdam
01:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Meervaart
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Meervaart
Amsterdam
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Goudse Schouwburg
Gouda
Posttheater
Arnhem
Meervaart
Amsterdam
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Schouwburg Venray
Venray
Zaantheater
Zaandam
Theater 't Speelhuis
Helmond
Schouwburg Ogterop
Meppel
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Musis
Arnhem
Theater de Spiegel
Zwolle
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Dok6
Panningen
Dok6
Panningen
Dok6
Panningen
Dok6
Panningen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Fulcotheater
IJsselstein
Theater de Kom
Nieuwegein
vrijdag 08 april 2016
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:30
Esmay Usmany - Niets is wat het lijkt
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Steven Goegebeur - De geknipte man
Werftheater, Utrecht
20:30
Rob en Emiel - Da's sterk
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
André Manuel
Podium Hoge Woerd, De Meern
zaterdag 09 april 2016
Martin Simek
Theater de Hasselbak, Eemnes
Alex Roeka - Voort!
Energiehuis, Dordrecht
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater de Stoep, Spijkenisse
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Cpunt Theater, Hoofddorp
Leids Cabaret Festival - finalistentour
De Kunstgreep, Oostzaan
De Partizanen - De Partizanen
C.C. Bacchus, Aalsmeer
Dorine Wiersma
De Schattelijn, Geertruidenberg
Kasper van Kooten
Theater de Koornbeurs, Franeker
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater de Kampanje, Den Helder
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Almere, Almere
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Het Veur Theater, Leidschendam
Ali B - Je Suis Ali
Theater 't Speelhuis, Helmond
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Stoep, Spijkenisse
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Wilminktheater, Enschede
Lebbis - De Paardenpoetser
De Kleine Komedie, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Diligentia, Den Haag
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Chassé Theater, Breda
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Paul de Munnik - Nieuw
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Intouchables
Agnietenhof, Tiel
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Roué Verveer - Op het laatste moment
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Rob en Emiel - Da's sterk
Theater RhederArt, Dieren
20:00
Daniël Arends
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Theaterboerderij Boeket, Nederweert
20:15
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Theater Dakota, Den Haag
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Patrick Nederkoorn - Code Rood
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Cameretten Finalistentournee
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:30
Johan Goossens - Daglicht
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Meervaart, Amsterdam
20:30
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Steven Goegebeur - De geknipte man
Werftheater, Utrecht
zondag 10 april 2016
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Theaterzaal Roxy, Temse
Jacquelien de Savornin Lohman
Lindenberg Theater, Nijmegen
Hans Aarsman - Zelf weten
De Kleine Komedie, Amsterdam
01:00
Maz Jobrani
Oude Luxor Theater, Rotterdam
maandag 11 april 2016
Hans Teeuwen
Meervaart, Amsterdam
Kommil Foo - Schoft
Parktheater, Eindhoven
Ali B - Je Suis Ali
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 12 april 2016
Hans Teeuwen
Meervaart, Amsterdam
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater 't Speelhuis, Helmond
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Maz Jobrani
Meervaart, Amsterdam
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Agnietenhof, Tiel
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Goudse Schouwburg, Gouda
woensdag 13 april 2016
Martin Simek
Posttheater, Arnhem
Hans Teeuwen
Meervaart, Amsterdam
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Schouwburg Venray, Venray
Roué Verveer - Op het laatste moment
Zaantheater, Zaandam
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater 't Speelhuis, Helmond
Hans Aarsman - Zelf weten
Schouwburg Ogterop, Meppel
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Musis, Arnhem
Ali B - Je Suis Ali
Theater de Spiegel, Zwolle
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Kleine Komedie, Amsterdam
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Daniël Arends / Tim Fransen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
André Manuel
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Theater De Omval, Diemen
20:30
Paul de Munnik - Nieuw
Theater Bouwkunde, Deventer
donderdag 14 april 2016
Cameretten Finalistentournee
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Dok6, Panningen
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Dok6, Panningen
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Dok6, Panningen
Kirsten van Teijn - Heilloos
Dok6, Panningen
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Fulcotheater, IJsselstein
Esmay Usmany - Niets is wat het lijkt
Theater de Kom, Nieuwegein