Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater aan de Schie
Schiedam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Flint
Amersfoort
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
19:30
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Chassé Theater
Breda
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
De Meerpaal
Dronten
C.C Warenar
Wassenaar
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Zaantheater
Zaandam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
De Meenthe
Steenwijk
Orpheus
Apeldoorn
10:00
C.C. Den Blank
Overijse
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Munttheater
Weert
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
20:30
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Kantine Walhalla
Rotterdam
21:00
Taverne
Bergen
Luctor et Emergo
Rilland
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
DeLaMar
Amsterdam
Theater De Kolk
Assen
BREStheater
Brielle
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Cpunt Theater
Hoofddorp
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Chassé Theater
Breda
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Kolk
Assen
20:00
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Martiniplaza
Groningen
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Compagnietheater
Amsterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Kantine Walhalla
Rotterdam
De Domijnen
Sittard
DeLaMar
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg De Kring
Roosendaal
14:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Schouwburg Venray
Venray
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Theater De Kolk
Assen
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Bon theater
Medemblik
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:30
't Spul
Schiedam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Het Park
Hoorn
woensdag 24 februari 2016
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Ali B - Je Suis Ali
Theater aan de Schie, Schiedam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
De Kleine Komedie, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Flint, Amersfoort
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
19:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
20:00
Leon van der Zanden - Supergewoon
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Parktheater, Eindhoven
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Chassé Theater, Breda
20:15
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Munttheater, Weert
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater De Leest, Waalwijk
donderdag 25 februari 2016
Soundos - Geboren met ervaring
De Meerpaal, Dronten
Roué Verveer - Op het laatste moment
C.C Warenar, Wassenaar
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
Theater de Kampanje, Den Helder
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Ali B - Je Suis Ali
Zaantheater, Zaandam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lebbis - De Paardenpoetser
Diligentia, Den Haag
Dolf Jansen - Hardverwarmend
De Meenthe, Steenwijk
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Orpheus, Apeldoorn
10:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
C.C. Den Blank, Overijse
20:00
Philippe Geubels
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Parktheater, Eindhoven
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Maarten Ebbers - Appeltje eitje
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:00
Daniël Arends
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Munttheater, Weert
20:30
Ardal O'Hanlon
Comedy Cafe, Amsterdam
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Kantine Walhalla, Rotterdam
21:00
Badaboom Comedy Club
Taverne, Bergen
vrijdag 26 februari 2016
Alex Roeka - Voort!
Luctor et Emergo, Rilland
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Hans Liberg - Jazz & Comedy
DeLaMar, Amsterdam
Intouchables
Theater De Kolk, Assen
Roué Verveer - Op het laatste moment
BREStheater, Brielle
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Schouwburg Ogterop, Meppel
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Ali B - Je Suis Ali
Cpunt Theater, Hoofddorp
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Chassé Theater, Breda
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater de Purmaryn, Purmerend
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater De Kolk, Assen
20:00
Martin Aart de Jong & DJ Coen
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Parktheater, Eindhoven
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Martiniplaza, Groningen
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Van Der Laan & Woe
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Kirsten van Teijn - Heilloos
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Speelman & Speelman - Lach het weg
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Ronald Goedemondt
Compagnietheater, Amsterdam
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Theater PePijn, Den Haag
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Rob en Emiel - Da's sterk
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Kantine Walhalla, Rotterdam
zaterdag 27 februari 2016
René van Meurs - Even Goede Vrienden
De Domijnen, Sittard
Hans Liberg - Jazz & Comedy
DeLaMar, Amsterdam
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Ali B - Je Suis Ali
Theater De Willem, Papendrecht
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Lebbis - De Paardenpoetser
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Schouwburg Het Park, Hoorn
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg De Kring, Roosendaal
14:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Schouwburg Venray, Venray
Leids Cabaret Festival - finalistentour
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Intouchables
Theater De Kolk, Assen
20:00
Daniël Arends
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Bon theater, Medemblik
20:15
Trio Giphart / Chabot
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Diligentia, Den Haag
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
De Maaspoort, Venlo
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:30
Lentecabaret in ’t Spul
't Spul, Schiedam
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
Zaantheater, Zaandam
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Kantine Walhalla, Rotterdam
20:30
André Manuel
Posttheater, Arnhem
zondag 28 februari 2016
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Schouwburg Het Park, Hoorn