Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Purmaryn
Purmerend
Junushoff Theater
Wageningen
Agora Theater Druten
Druten
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Het Evertshuis
Bodegraven
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Theater Bellevue
Amsterdam
Schouwburg Odeon
Zwolle
C.C. De Grote Post
Oostende
14:30
Theater De Veste
Delft
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
19:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
19:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
19:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
19:30
Deventer Schouwburg
Deventer
19:30
Posttheater
Arnhem
19:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
19:30
Werftheater
Utrecht
19:30
De Kleine Willem
Enschede
19:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
MECC
Maastricht
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
20:15
Koningshof
Maassluis
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
21:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:00
C.C. Martien van Doorne
Deurne
21:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
21:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
21:30
Deventer Schouwburg
Deventer
21:30
Posttheater
Arnhem
21:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
21:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
21:30
Werftheater
Utrecht
21:30
De Kleine Willem
Enschede
21:30
Kennemer Theater
Beverwijk
De Kleine Willem
Enschede
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Oosterpoort
Groningen
DeMess
Naarden
Podium Hoge Woerd
De Meern
DRU Industriepark
Ulft
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Odeon
Zwolle
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Agnietenhof
Tiel
Bon theater
Medemblik
Ziggo Dome
Amsterdam
19:00
De Zwaan
Uitgeest
19:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
19:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
19:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
19:15
Het Postkantoor
Bovenkarspel
19:30
Theater Idea
Soest
19:30
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
19:30
De Dillewijn
Ankeveen
19:30
Diligentia
Den Haag
19:30
Studio de Bakkerij
Rotterdam
19:30
Theater De Omval
Diemen
19:30
Fulcotheater
IJsselstein
19:30
Werftheater
Utrecht
19:30
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
19:30
Theater De Boerderij
Huizen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Mainstage
's-Hertogenbosch
20:00
Theater RhederArt
Dieren
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
De Reggehof
Goor
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Posttheater
Arnhem
De Zwaan
Uitgeest
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
21:00
Studio de Bakkerij
Rotterdam
21:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater Idea
Soest
21:30
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
21:30
De Dillewijn
Ankeveen
21:30
Theater De Omval
Diemen
21:30
Fulcotheater
IJsselstein
vrijdag 27 november 2020
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Theater de Purmaryn, Purmerend
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Junushoff Theater, Wageningen
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Agora Theater Druten, Druten
Nathalie Baartman - Breek
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Chris Verlaan - Man in de Maak
Het Evertshuis, Bodegraven
Maartje & Kine - Speelbeesten
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Daniëlle Schel - OK
Theater Bellevue, Amsterdam
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Schouwburg Odeon, Zwolle
Bert Gabriels - #Eindejaars2
C.C. De Grote Post, Oostende
14:30
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen
Theater De Veste, Delft
Lisa Loeb - Extase
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
19:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
19:00
René van Meurs - Hunkert
Theater Geert Teis, Stadskanaal
19:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
19:30
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Deventer Schouwburg, Deventer
19:30
Arie Koomen - BOE!
Posttheater, Arnhem
19:30
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater Zuidplein, Rotterdam
19:30
Beperkt Houdbaar - De Première
Werftheater, Utrecht
19:30
Johan Goossens - In het beste geval
De Kleine Willem, Enschede
19:30
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Herman van Veen 75: Dat kun Je Wel Zien dat Is Hij
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
MECC, Maastricht
20:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Lebbis - De Ervaring
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Sanne Wallis de Vries - Heel
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen
Theater De Veste, Delft
20:15
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
20:15
Nesim - TaBoe!
Koningshof, Maassluis
20:15
Alex Ploeg - EGO
Het Klooster, Woerden
20:15
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er gaat nog iets heel moois gebeuren
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Erik van Muiswinkel
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
André Manuel - Sneu
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Posttheater, Arnhem
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
Lisa Loeb - Extase
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
21:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:00
Marcel Harteveld - Weet ik veel
C.C. Martien van Doorne, Deurne
21:00
René van Meurs - Hunkert
Theater Geert Teis, Stadskanaal
21:15
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
21:30
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Deventer Schouwburg, Deventer
21:30
Arie Koomen - BOE!
Posttheater, Arnhem
21:30
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater Zuidplein, Rotterdam
21:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
21:30
Beperkt Houdbaar - De Première
Werftheater, Utrecht
21:30
Johan Goossens - In het beste geval
De Kleine Willem, Enschede
21:30
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Kennemer Theater, Beverwijk
zaterdag 28 november 2020
Man, man, man, de Podcast
De Kleine Willem, Enschede
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
De Oosterpoort, Groningen
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
DeMess, Naarden
155 (éénvijfvijf) - Stuk
Podium Hoge Woerd, De Meern
Martijn Kardol - Welkom
DRU Industriepark, Ulft
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Schouwburg Lochem, Lochem
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Schouwburg Odeon, Zwolle
Ronald Snijders - Een avond met mij
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Anne Neuteboom - Hit me baby one more time
Agnietenhof, Tiel
Thijs van de Meeberg - Meer dan mogelijk
Bon theater, Medemblik
Roué Verveer - Covid-A-Tori
Ziggo Dome, Amsterdam
19:00
Piepschuim - Baadt het niet dan schaadt het niet
De Zwaan, Uitgeest
19:00
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank)
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Edson Da Graça - Zoals het hoort
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
19:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
19:00
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
19:15
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Het Postkantoor, Bovenkarspel
19:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater Idea, Soest
19:30
Jandino - Opgefokt
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
19:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
De Dillewijn, Ankeveen
19:30
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Diligentia, Den Haag
19:30
Murth Mossel - Tot op dat moment
Studio de Bakkerij, Rotterdam
19:30
Stacey Esajas - SOEP!
Theater De Omval, Diemen
19:30
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Fulcotheater, IJsselstein
19:30
Beperkt Houdbaar - De Première
Werftheater, Utrecht
19:30
Nesim - TaBoe!
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
19:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Theater De Boerderij, Huizen
20:00
Herman van Veen 75: Dat kun Je Wel Zien dat Is Hij
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Éric Dupond-Moretti
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Tim Fransen - De Mens en Ik
Mainstage, 's-Hertogenbosch
20:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater RhederArt, Dieren
20:00
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
André Manuel - Sneu
De Reggehof, Goor
20:00
Lebbis - De Ervaring
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Johan Goossens - In het beste geval
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Eva Crutzen - Opslaan als
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Posttheater, Arnhem
Piepschuim - Baadt het niet dan schaadt het niet
De Zwaan, Uitgeest
Edson Da Graça - Zoals het hoort
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
21:00
Murth Mossel - Tot op dat moment
Studio de Bakkerij, Rotterdam
21:00
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
21:00
Daniëlle Schel - OK
Theater Bellevue, Amsterdam
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater Idea, Soest
21:30
Jandino - Opgefokt
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
21:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
De Dillewijn, Ankeveen
21:30
Stacey Esajas - SOEP!
Theater De Omval, Diemen
21:30
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Fulcotheater, IJsselstein