Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Kampanje
Den Helder
19:30
HAN Campustheater
Nijmegen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Prismare
Enschede
20:00
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Het Klooster
Nuenen
20:15
Munttheater
Weert
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater De Kolk
Assen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater De Musketon
Utrecht
Podium Mozaiek
Amsterdam
Theater Hofpoort
Coevorden
Chassé Theater
Breda
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
van Beresteyn
Veendam
20:15
Holstohus
Olst
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
De Schakel
Gilze
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Werftheater
Utrecht
Theater Concordia
Haastrecht
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg de Lawei
Drachten
De Kleine Willem
Enschede
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Meervaart
Amsterdam
Arto Theater
Schoonhoven
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Het Klooster
Woerden
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater Zinin
Nijverdal
Jan van Besouw
Goirle
Theater de Beun
Heiloo
De Kleine Komedie
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
De Reehorst
Ede
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
C.C. Myllesweerd
Mill
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Werftheater
Utrecht
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
14:00
Theater De Lievekamp
Oss
15:00
Ledeltheater
Oostburg
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
`t Patronaat
Mierlo
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
C.C. Den Herd
Bladel
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Schuur
Haarlem
20:15
Theater De Muzeval
Emmen
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schouwburg de Lawei
Drachten
donderdag 10 december 2015
Lebbis - De Paardenpoetser
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Kleine Komedie, Amsterdam
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater de Kampanje, Den Helder
19:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
HAN Campustheater, Nijmegen
Comedy Kitchen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Steven Goegebeur - De geknipte man
Prismare, Enschede
20:00
Daniël Arends
Diligentia, Den Haag
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Huub Stapel - MV²
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Het Klooster, Nuenen
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Munttheater, Weert
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Emilio Guzman - Alle mensen verzamelen! (tru-out)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Jeroen Leenders
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
vrijdag 11 december 2015
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater De Kolk, Assen
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Cabarestafette
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Kasper van Kooten
Lindenberg Theater, Nijmegen
Rayen Panday - Vrijspraak
Theater De Musketon, Utrecht
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Podium Mozaiek, Amsterdam
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Theater Hofpoort, Coevorden
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Chassé Theater, Breda
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Najib Amhali - I Amhali
Schouwburg Het Park, Hoorn
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Griffioen, Amstelveen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Kleine Komedie, Amsterdam
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Parktheater, Eindhoven
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten
Agnietenhof, Tiel
20:00
Huub Stapel - MV²
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Daniël Arends
van Beresteyn, Veendam
20:15
Cameretten Finalistentournee
Holstohus, Olst
20:15
Kirsten van Teijn - Heilloos
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Figi Theater, Zeist
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
De Schakel, Gilze
20:30
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Posttheater, Arnhem
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Agora Theater Druten, Druten
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
Het Evertshuis, Bodegraven
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Werftheater, Utrecht
zaterdag 12 december 2015
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Theater Concordia, Haastrecht
Ton Kas - JABROER
Meervaart, Amsterdam
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Schouwburg de Lawei, Drachten
Hans Liberg - Jazz & Comedy
De Kleine Willem, Enschede
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Soundos - Geboren met ervaring
Meervaart, Amsterdam
Rayen Panday - Vrijspraak
Arto Theater, Schoonhoven
Madelijne Kool - Kool aan de Gang met Geluk
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Het Klooster, Woerden
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Ali B - Je Suis Ali
Theater Zinin, Nijverdal
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Jan van Besouw, Goirle
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Beun, Heiloo
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Kleine Komedie, Amsterdam
Dolf Jansen - Hardverwarmend
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Piepschuim - Op Recept
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:15
Jochen Otten
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
De Reehorst, Ede
20:15
Huub Stapel - MV²
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
C.C. Myllesweerd, Mill
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Parktheater, Eindhoven
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
C.C. Den Herd, Bladel
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
Posttheater, Arnhem
20:30
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Werftheater, Utrecht
zondag 13 december 2015
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Kirsten van Teijn - Heilloos
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Kasper van Kooten
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Nathalie Baartman - Louter
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
14:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater De Lievekamp, Oss
15:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Ledeltheater, Oostburg
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Speelman & Speelman - Lach het weg
`t Patronaat, Mierlo
maandag 14 december 2015
20:15
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
dinsdag 15 december 2015
Rayen Panday - Vrijspraak
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
Parktheater, Eindhoven
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Ali B - Je Suis Ali
C.C. Den Herd, Bladel
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Schuur, Haarlem
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Theater De Muzeval, Emmen
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Cameretten Finalistentournee
Theater de Griffioen, Amstelveen
woensdag 16 december 2015
Ton Kas - JABROER
Schouwburg de Lawei, Drachten