Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Werftheater
Utrecht
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
MIDI Tilburg
Tilburg
20:00
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater de Tobbe
Voorburg
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
C.C. Blankenberge
Blankenberge
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Theater Schuurkerk
Maassluis
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Prismare
Enschede
20:00
Theater Achterom
Hilversum
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Theater de Beun
Heiloo
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Vestzaktheater De Schelleboom
Oosterhout
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
C.C. Berchem
Berchem
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Havezathe het Everloo
Rossum
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
C.C. Breughelzaal
Bree
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater De Omval
Diemen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Werftheater
Utrecht
20:00
Theater De Boerderij
Huizen
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Werftheater
Utrecht
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Werftheater
Utrecht
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Het Klooster
Nuenen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Helmertheater
Enschede
20:00
NIVON
Amsterdam
20:00
Veluvine
Nunspeet
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
C.C. Stroud
Putten
20:00
Het Klooster
Woerden
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
zaterdag 05 november 2011
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Arjan Ederveen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Dara Faizi - Gevaarlijke gedachten
Werftheater, Utrecht
20:00
Hans Dorrestijn - Het buigen
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Max van den Burg - Kladderadatsch
MIDI Tilburg, Tilburg
20:00
Theo Nijland
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:00
Anne van Rijn
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Theater de Tobbe, Voorburg
20:00
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Murth Mossel - Gunstige Ligging Ten Opzichte Van D
Meervaart, Amsterdam
20:00
Han Solo - Multikul
C.C. Blankenberge, Blankenberge
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Nilgun Yerli - Weer met Henk
Theater Schuurkerk, Maassluis
20:00
roue verveer - In Zeer Goede Staat
Meervaart, Amsterdam
20:00
Freek de Jonge
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Jandino Asporaat - Laat ze maar komen
Posttheater, Arnhem
20:00
Ashton Brothers - Charlatans
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Anuar - Gedreven
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
De Hyena's
Prismare, Enschede
20:00
Richard Groenendijk
Theater Achterom, Hilversum
20:00
Mike Boddé - Pil
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Lebbis
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Daniël Arends
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Marc-Marie Huijbregts
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Murth Mossel / Roué Verveer - Verveer en Mossel Sa
Meervaart, Amsterdam
zondag 06 november 2011
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Marc-Marie punt
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Evi De Jean - Melodie van een reiziger
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
Theo Maassen - Met alle respect
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Marc-Marie Huijbregts
Theater aan de Schie, Schiedam
maandag 07 november 2011
20:00
Ter Bescherming van de Jeugd - California
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Theo van den Oever - Strooizout
Zaantheater, Zaandam
20:00
Hans Dorrestijn - Het buigen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Theo Maassen - Met alle respect
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Ronald Goedemondt - Binnen de lijntjes
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:00
Carolien Borgers - Makkelijk Praten
Theater Bellevue, Amsterdam
dinsdag 08 november 2011
20:00
Pieter-Dirk Uys - Desperate First Ladies
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Eric Koller
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Paulien Cornelisse - Hallo Aarde
Theater de Beun, Heiloo
20:00
Claudia De Breij - Hete vrede
Theater de Mythe, Goes
20:00
Jan Rot - Ik hou van jou
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Nina de la Croix - Bas
Vestzaktheater De Schelleboom, Oosterhout
20:00
Fuad Hassen - Kleine dingen
Zaantheater, Zaandam
20:00
Dara Faizi - Gevaarlijke gedachten
Zaantheater, Zaandam
20:00
Jeroen Leenders
C.C. Berchem, Berchem
Theo Maassen - Met alle respect
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Seth Gaaikema - Het mooiste komt nog
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Kristel Zweers - Puur
Havezathe het Everloo, Rossum
20:00
Carolien Borgers - Makkelijk Praten
Theater Bellevue, Amsterdam
woensdag 09 november 2011
20:00
Purper - Helden
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Jochen Otten - Belastend materiaal
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Eric Koller
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Emilio Guzman - Doen en Laten
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Parktheater, Eindhoven
20:00
Karin Bruers - We komen er wel
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Jan Rot - Ik hou van jou
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Dorine Wiersma - Goed zo, Dorine
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Nigel Williams - Working class Hero
C.C. Breughelzaal, Bree
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Dara Faizi - Gevaarlijke gedachten
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Anne van Rijn
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Hester Macrander - Het Bloed Kruipt
Posttheater, Arnhem
20:00
Niet Schieten - Mannen zijn zeikwijven
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Silvester Zwaneveld - Het recht van de sterkste
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Carolien Borgers - Makkelijk Praten
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Richard Groenendijk
Theater De Omval, Diemen
20:00
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Erik van Muiswinkel
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Lebbis
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Dolf Jansen
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Najib Amhali
De Maaspoort, Venlo
donderdag 10 november 2011
20:00
Purper - Helden
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Rayen Panday - Drie keer Rayen
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Martijn Oosterhuis - No Surrender
Werftheater, Utrecht
20:00
Jeroen van Merwijk - De vleesgeworden bescheidenhe
Theater De Boerderij, Huizen
20:00
Andre Manuel - Leve de man van de SVP!
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Berry Lussenburg - Getuige
Werftheater, Utrecht
20:00
Dames voor na vieren - Koude kermis
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Paulien Cornelisse - Hallo Aarde
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Claudia De Breij - Hete vrede
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Thijs Kemperink
Werftheater, Utrecht
20:00
Veronique Sodano - Zet je schrap!
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Jeffrey Spalburg - Spiekerboks
Het Klooster, Nuenen
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Mark van de veerdonk - Tolaat de vlogodre kiwjt
Helmertheater, Enschede
20:00
Dorine Wiersma - Goed zo, Dorine
NIVON, Amsterdam
20:00
Arjan Ederveen
Veluvine, Nunspeet
20:00
Nathalie Baartman - RAAK
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Jeroen Leenders
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
C.C. Stroud, Putten
20:00
Niet Schieten - Mannen zijn zeikwijven
Het Klooster, Woerden
20:00
Ronald Goedemondt - Binnen de lijntjes
Parktheater, Eindhoven
20:00
Seth Gaaikema - Het mooiste komt nog
Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Nilgun Yerli - Weer met Henk
De Kleine Komedie, Amsterdam