Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Boom Chicago
Amsterdam
't Theaterke
Best
Dok6
Panningen
Werftheater
Utrecht
Posthuis Theater
Heerenveen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
C.C Warenar
Wassenaar
S.C.C. De Ruchte
Someren
Theater De Omval
Diemen
Het Veur Theater
Leidschendam
Wilminktheater
Enschede
Flint
Amersfoort
Theater Zuidplein
Rotterdam
Figi Theater
Zeist
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater Idea
Soest
Schouwburg De Kring
Roosendaal
De Kleine Komedie
Amsterdam
Fransche School Culemborg
Culemborg
Gashouder
Dedemsvaart
Ethias Arena
Hasselt
Vorst Nationaal
Brussel
Mainstage
's-Hertogenbosch
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Orpheus
Apeldoorn
Zuiderparktheater
Den Haag
Het Bolwerk
Sneek
DeLaMar
Amsterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
C.C. De Mol
Lier
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Theater De Willem
Papendrecht
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Kunstgreep
Oostzaan
C.C Warenar
Wassenaar
S.C.C. De Ruchte
Someren
Het Veur Theater
Leidschendam
SplotsZ
Roelofarendsveen
Wilminktheater
Enschede
Theater Zuidplein
Rotterdam
Flint
Amersfoort
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater De Omval
Diemen
Fransche School Culemborg
Culemborg
Gashouder
Dedemsvaart
Theater Idea
Soest
Orpheus
Apeldoorn
C.C. Hasselt
Hasselt
Agnietenhof
Tiel
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater De Lievekamp
Oss
Chassé Theater
Breda
Theater Sneek
Sneek
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater De Boerderij
Huizen
Werftheater
Utrecht
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Het Klooster
Woerden
De Kattendans
Bergeijk
Posttheater
Arnhem
Theater de Huiskamer
Weert
Theater aan de Schie
Schiedam
Ziggo Dome
Amsterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
Martiniplaza
Groningen
Het Zonnehuis
Amsterdam
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
Schouwburg Odeon
Zwolle
Spant!
Bussum
De Maaspoort
Venlo
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater de Stoep
Spijkenisse
Ethias Arena
Hasselt
Mainstage
's-Hertogenbosch
Schouwburg de Lawei
Drachten
Zuiderparktheater
Den Haag
DeLaMar
Amsterdam
’t Reghthuys
Nieuwkoop
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
C.C. De Mol
Lier
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Diligentia
Den Haag
Theater De Molen
Beuningen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Ludens
Voorburg
Wilminktheater
Enschede
Posttheater
Arnhem
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
Schouwburg Odeon
Zwolle
Het Zonnehuis
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Spant!
Bussum
vrijdag 16 oktober 2020
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
George & Eran - George & Eran worden racisten
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Greg Shapiro / Pep Rosenfeld - Lock Him Up
Boom Chicago, Amsterdam
Chris Verlaan - Man in de Maak
't Theaterke, Best
Grof geschud - lijmen
Dok6, Panningen
Daniëlle Schel - OK
Werftheater, Utrecht
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Posthuis Theater, Heerenveen
Kiki Schippers - Meer
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
C.C Warenar, Wassenaar
Fabian Franciscus - Kleine wereld
S.C.C. De Ruchte, Someren
Freek de Jonge - Asociale afstand
Theater De Omval, Diemen
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Het Veur Theater, Leidschendam
Yentl en de Boer - Kampvuursessies
Wilminktheater, Enschede
Rayen Panday - Trigger
Flint, Amersfoort
Anuar - Eerlijk
Theater Zuidplein, Rotterdam
Martijn Kardol - Welkom
Figi Theater, Zeist
Claudia de Breij - Hier ben ik
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Idea, Soest
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Eva Crutzen - Opslaan als
De Kleine Komedie, Amsterdam
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Fransche School Culemborg, Culemborg
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Gashouder, Dedemsvaart
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Ethias Arena, Hasselt
Les Cowboys Fringants
Vorst Nationaal, Brussel
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Mainstage, 's-Hertogenbosch
Erik van Muiswinkel - Drs. P
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Lebbis - De Ervaring
Orpheus, Apeldoorn
Harrie Jekkers
Zuiderparktheater, Den Haag
Comedy club Sneek 'Kick out comedy crew'
Het Bolwerk, Sneek
Henry van Loon - Onze Henry
DeLaMar, Amsterdam
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Alex Agnew - An Evening with Alex Agnew
C.C. De Mol, Lier
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt!
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Milo Berlijn - Mens erger je niet 1.5!
Theater De Willem, Papendrecht
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er gaat nog iets heel moois gebeuren
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Theater de Griffioen, Amstelveen
Martijn Koning - Koning van de toekomst
De Kunstgreep, Oostzaan
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
C.C Warenar, Wassenaar
Fabian Franciscus - Kleine wereld
S.C.C. De Ruchte, Someren
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Het Veur Theater, Leidschendam
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
SplotsZ, Roelofarendsveen
Yentl en de Boer - Kampvuursessies
Wilminktheater, Enschede
Anuar - Eerlijk
Theater Zuidplein, Rotterdam
Rayen Panday - Trigger
Flint, Amersfoort
Claudia de Breij - Hier ben ik
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Freek de Jonge - Asociale afstand
Theater De Omval, Diemen
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Fransche School Culemborg, Culemborg
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Gashouder, Dedemsvaart
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Idea, Soest
zaterdag 17 oktober 2020
Man, man, man, de Podcast
Orpheus, Apeldoorn
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
C.C. Hasselt, Hasselt
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Agnietenhof, Tiel
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Theater De Lievekamp, Oss
Bert Gabriels - Is er nog iets gebeurd?
Chassé Theater, Breda
Martijn Kardol - Welkom
Theater Sneek, Sneek
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Schouwburg Lochem, Lochem
Alex Ploeg - EGO
Theater De Boerderij, Huizen
Daniëlle Schel - OK
Werftheater, Utrecht
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Kiki Schippers - Meer
Het Klooster, Woerden
Anne Neuteboom - Hit me baby one more time
De Kattendans, Bergeijk
Thijs van de Meeberg - Meer dan mogelijk
Posttheater, Arnhem
Vlamousse - Saampies
Theater de Huiskamer, Weert
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Theater aan de Schie, Schiedam
Roué Verveer - Covid-A-Tori
Ziggo Dome, Amsterdam
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Theater aan de Schie, Schiedam
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Martiniplaza, Groningen
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Het Zonnehuis, Amsterdam
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Schouwburg Odeon, Zwolle
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Spant!, Bussum
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
De Maaspoort, Venlo
Rayen Panday - Trigger
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Theater de Stoep, Spijkenisse
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Ethias Arena, Hasselt
Greg Shapiro - Leaving Trumpland
Mainstage, 's-Hertogenbosch
Arnout van den Bossche - Burn-out voor beginners
Schouwburg de Lawei, Drachten
Harrie Jekkers
Zuiderparktheater, Den Haag
Henry van Loon - Onze Henry
DeLaMar, Amsterdam
Lisa Loeb - Extase
’t Reghthuys, Nieuwkoop
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Alex Agnew - An Evening with Alex Agnew
C.C. De Mol, Lier
Arie Koomen - BOE!
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Beperkt Houdbaar - De Première
Diligentia, Den Haag
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Theater De Molen, Beuningen
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater de Griffioen, Amstelveen
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater Ludens, Voorburg
Lebbis - De Ervaring
Wilminktheater, Enschede
Nesim - TaBoe!
Posttheater, Arnhem
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Schouwburg Odeon, Zwolle
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Het Zonnehuis, Amsterdam
Roué Verveer - Covid-A-Tori
Ziggo Dome, Amsterdam
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Spant!, Bussum