Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Zaantheater
Zaandam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Cultura
Ede
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
Lindenberg Theater
Nijmegen
De Harmonie
Leeuwarden
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater Bellevue
Amsterdam
Fulcotheater
IJsselstein
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Junushoff Theater
Wageningen
Theater de Schalm
Veldhoven
Schouwburg Almere
Almere
Theater De Muzeval
Emmen
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Wilminktheater
Enschede
Podium Vlieland
Vlieland
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
C.C. Achterolmen
Maaseik
20:15
Ledeltheater
Oostburg
20:15
Perron-3
Rosmalen
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Ogterop
Meppel
S.C.C. De Ruchte
Someren
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
Cpunt Theater
Hoofddorp
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Junushoff Theater
Wageningen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Schouwburg Almere
Almere
De Speeldoos
Vught
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Theater De Musketon
Utrecht
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Bellevue
Amsterdam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
Hoftheater
Raalte
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Agora Theater Druten
Druten
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater de Kom
Nieuwegein
De Harmonie
Leeuwarden
Deventer Schouwburg
Deventer
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater De Molen
Beuningen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Diligentia
Den Haag
Theater Walhalla
Rotterdam
De Muze
Noordwijk
Theater De Willem
Papendrecht
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Agnietenhof
Tiel
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Casino Beringen
Beringen
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
woensdag 13 januari 2016
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Zaantheater, Zaandam
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater De Boerderij, Huizen
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Cultura, Ede
20:30
Ronald Goedemondt
Theater De Omval, Diemen
20:30
Barrage
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Theater De Leest, Waalwijk
donderdag 14 januari 2016
Kirsten van Teijn - Heilloos
Lindenberg Theater, Nijmegen
Ton Kas - JABROER
De Harmonie, Leeuwarden
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater Bellevue, Amsterdam
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Fulcotheater, IJsselstein
Lankmoed - Onvergetelijk
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Junushoff Theater, Wageningen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Schalm, Veldhoven
Najib Amhali - I Amhali
Schouwburg Almere, Almere
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Theater De Muzeval, Emmen
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Johan Goossens - Daglicht
Orpheus, Apeldoorn
Jim Jeffries
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Wilminktheater, Enschede
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Podium Vlieland, Vlieland
20:15
Jan Beuving - Raaklijn
Flint, Amersfoort
20:15
Barrage
C.C. Achterolmen, Maaseik
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Ledeltheater, Oostburg
20:15
Carolien Borgers - Zeker Weten
Perron-3, Rosmalen
20:15
Cameretten Finalistentournee
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Huub Stapel - MV²
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Het Klooster, Woerden
20:15
Cabarestafette - Ontdek nieuw talent!
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
C.C. Den Herd, Bladel
20:30
André Manuel
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Begijn le Bleu
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
vrijdag 15 januari 2016
Alex Roeka - Voort!
Schouwburg Ogterop, Meppel
Kirsten van Teijn - Heilloos
S.C.C. De Ruchte, Someren
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater Bellevue, Amsterdam
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater de Stoep, Spijkenisse
Kasper van Kooten
Cpunt Theater, Hoofddorp
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Junushoff Theater, Wageningen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Najib Amhali - I Amhali
Schouwburg Almere, Almere
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
De Speeldoos, Vught
Jim Jeffries
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:00
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
CulturA & Zo, Nootdorp
20:15
Comedie Compagnie - Prettig gestoord!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Johan Goossens - Daglicht
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater Sneek, Sneek
20:30
Cameretten Finalistentournee
Posttheater, Arnhem
20:30
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
André Manuel
Theater De Musketon, Utrecht
zaterdag 16 januari 2016
Alex Roeka - Voort!
Cpunt Theater, Hoofddorp
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater Bellevue, Amsterdam
Fred Delfgaauw - Minder is Meer
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
Kasper van Kooten
Hoftheater, Raalte
Soundos - Geboren met ervaring
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Roué Verveer - Op het laatste moment
Agora Theater Druten, Druten
Murth Mossel - Voors en tegens
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Lankmoed - Onvergetelijk
Theater de Kom, Nieuwegein
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
De Harmonie, Leeuwarden
Cabaretteketet
Deventer Schouwburg, Deventer
Jasper van Kuijk - Onder de streep
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater De Winsinghhof, Roden
Mark van de Veerdonk - TOF
Theater De Molen, Beuningen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Ali B - Je Suis Ali
Diligentia, Den Haag
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Theater Walhalla, Rotterdam
Lebbis - De Paardenpoetser
De Muze, Noordwijk
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater De Willem, Papendrecht
Kevin Hart
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Parktheater, Eindhoven
20:00
Speelman & Speelman - Lach het weg
Agnietenhof, Tiel
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Barrage
Casino Beringen, Beringen
20:15
Cameretten Finalistentournee
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Goudse Schouwburg, Gouda