Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Mimik
Deventer
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
21:00
Wilminktheater
Enschede
21:15
De Meerpaal
Dronten
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
21:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
21:30
Werftheater
Utrecht
21:30
Markant Uden
Uden
21:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
21:30
Het Klooster
Woerden
22:00
Theater Bellevue
Amsterdam
22:00
Theater De Veste
Delft
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater De Leest
Waalwijk
Wilminktheater
Enschede
Wesopa Weesp
Weesp
Flint
Amersfoort
Theater Aan de Slinger
Houten
19:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
19:00
Flint
Amersfoort
19:00
Theater De Veste
Delft
19:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
19:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
19:15
Vestzaktheater De Schelleboom
Oosterhout
19:15
Theater de Griffioen
Amstelveen
19:30
Parktheater
Eindhoven
19:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
19:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
19:30
Theater De Lampegiet
Veenendaal
19:30
Theater de Mythe
Goes
19:30
Werftheater
Utrecht
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Cacaofabriek
Helmond
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Posttheater
Arnhem
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
21:00
S.C.C. De Ruchte
Someren
21:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
21:15
Vestzaktheater De Schelleboom
Oosterhout
21:15
Flint
Amersfoort
21:30
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
21:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
21:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
21:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
21:30
Theater De Lampegiet
Veenendaal
21:30
Schouwburg Odeon
Zwolle
22:00
Parktheater
Eindhoven
22:00
Theater De Veste
Delft
Chassé Theater
Breda
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
De Bogaard
Sint-Truiden
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Parkvilla
Alphen aan den Rijn
Parkvilla
Alphen aan den Rijn
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Wilminktheater
Enschede
Den Bolder
Waspik
Parktheater
Eindhoven
De Smeltkroes
Maarheeze
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
De Muze
Noordwijk
15:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
19:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
19:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:00
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
19:00
Het Veur Theater
Leidschendam
19:00
Theater aan de Schie
Schiedam
19:00
Theater Zinin
Nijverdal
19:00
P3
Purmerend
19:00
Theater Dakota
Den Haag
19:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
19:30
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
19:30
Jan van Besouw
Goirle
19:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
19:30
Theater De Veste
Delft
19:30
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Koninklijk Circus
Brussel
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Theater 't Web
Bleiswijk
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
donderdag 01 oktober 2020
20:30
Comedy Café
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Comedyclub Almere XL
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Lebbis - De Ervaring
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Mimik, Deventer
20:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Cpunt Theater, Hoofddorp
21:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Wilminktheater, Enschede
21:15
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
De Meerpaal, Dronten
Sanne Wallis de Vries - Heel
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
21:30
Jandino - Opgefokt
Theater Zuidplein, Rotterdam
21:30
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank)
Werftheater, Utrecht
21:30
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Markant Uden, Uden
21:30
Rayen Panday - Trigger
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
21:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Het Klooster, Woerden
22:00
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater Bellevue, Amsterdam
22:00
René van Meurs - Hunkert
Theater De Veste, Delft
vrijdag 02 oktober 2020
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Theater De Leest, Waalwijk
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Wilminktheater, Enschede
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Wesopa Weesp, Weesp
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Flint, Amersfoort
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Theater Aan de Slinger, Houten
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:00
Piepschuim - Grote Woorden
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
19:00
Cabarestafette
Flint, Amersfoort
19:00
René van Meurs - Hunkert
Theater De Veste, Delft
19:00
Johan Goossens - In het beste geval
Cpunt Theater, Hoofddorp
19:00
Claudia de Breij - Hier ben ik
Schouwburg Odeon, Zwolle
19:15
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Vestzaktheater De Schelleboom, Oosterhout
19:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Theater de Griffioen, Amstelveen
19:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Parktheater, Eindhoven
19:30
Jandino - Opgefokt
Theater Zuidplein, Rotterdam
19:30
Sanne Wallis de Vries - Heel
Podium Hoge Woerd, De Meern
19:30
Enge Buren - Basta!
Theater De Lampegiet, Veenendaal
19:30
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Theater de Mythe, Goes
19:30
Alex Ploeg - EGO
Werftheater, Utrecht
20:00
75 'Dat kun je wel zien dat is hij' - Herman van Veen
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Rayen Panday - Trigger
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Henry van Loon - Onze Henry
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Jasper van der Veen / Ronald Goedemondt
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Comedy Night - Stand Up Comedy In Cacaofabriek
Cacaofabriek, Helmond
20:15
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
André Manuel - Sneu
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:30
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Lebbis - De Ervaring
Posttheater, Arnhem
Piepschuim - Grote Woorden
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
21:00
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
S.C.C. De Ruchte, Someren
21:00
Johan Goossens - In het beste geval
Cpunt Theater, Hoofddorp
21:15
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Vestzaktheater De Schelleboom, Oosterhout
21:15
Cabarestafette
Flint, Amersfoort
21:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
21:30
Jandino - Opgefokt
Theater Zuidplein, Rotterdam
21:30
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Theater de Griffioen, Amstelveen
21:30
Sanne Wallis de Vries - Heel
Podium Hoge Woerd, De Meern
21:30
Enge Buren - Basta!
Theater De Lampegiet, Veenendaal
21:30
Claudia de Breij - Hier ben ik
Schouwburg Odeon, Zwolle
22:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
Parktheater, Eindhoven
22:00
René van Meurs - Hunkert
Theater De Veste, Delft
zaterdag 03 oktober 2020
Man, man, man, de Podcast
Chassé Theater, Breda
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
Jacques Vermeire - Van 7 tot 77
De Bogaard, Sint-Truiden
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Kasper van Kooten - Speeltijd
Parkvilla, Alphen aan den Rijn
Kasper van Kooten - Speeltijd
Parkvilla, Alphen aan den Rijn
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Wilminktheater, Enschede
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Den Bolder, Waspik
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Parktheater, Eindhoven
Bert Gabriels - Is er nog iets gebeurd?
De Smeltkroes, Maarheeze
Chris Verlaan - Man in de Maak
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Youp van 't Hek - Korrel Zout
De Muze, Noordwijk
15:00
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Schouwburg De Kring, Roosendaal
19:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:00
Piepschuim - Baadt het niet dan schaadt het niet
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
19:00
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt!
Het Veur Theater, Leidschendam
19:00
René van Meurs - Hunkert
Theater aan de Schie, Schiedam
19:00
Rayen Panday - Trigger
Theater Zinin, Nijverdal
19:00
Johan Goossens - In het beste geval
P3, Purmerend
19:00
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Theater Dakota, Den Haag
19:00
Claudia de Breij - Hier ben ik
Schouwburg Odeon, Zwolle
19:30
John Bishop
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
19:30
Bastiaan Ragas - Lang zal je leven
Jan van Besouw, Goirle
19:30
Comedy Special - Hassan el Rahaui / Kees van Amstel / Roué Verveer
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
19:30
Jandino - Opgefokt
Theater De Veste, Delft
19:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Edouard Baer
Koninklijk Circus, Brussel
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank)
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Pieter Verelst - Amai
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Theater 't Web, Bleiswijk
20:00
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Kasper van der Laan - 1 kilo
Agnietenhof, Tiel
20:00
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Sanne Wallis de Vries - Heel
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:15
Lebbis - De Ervaring
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg